Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
stretnutie sa práve skončilo, domáci zaslúžene vyhrali ale nie je ich za čo chváliť, herný výpadok v druhej tretine bol úplne nepochopiteľný a mohol aj rozhodnúť, našťastie vedúci gól prišiel v pravej chvíľke, Žilinčania tak zvíťazili v boji o prvé miesto aktuálnej ligovej tabuľky a vedú práve pred Nitrou o bodík, vďaka za pozornosť, ale od počítačov neodchádzajte, o necelú polhodinku pokračujeme LIVE zápasom seniorov. Foto v priebehu týždňa nájdete v albume.
44:41 gól HBK Nitrianski Rytieri Nitra U19: Gól: Radoslav Veľký (VPR). Asistencia Róbert Bors. Stav stretnutia: 5:2.
hostia využili presilovku ihneď po buly, na Veľkého veľkú strelu nemal Novák nárok, asi toho veľa ani nevidel
44:36 trest HBC Žirafa Žilina U19: Trest: Tomáš Fujdiak. 2min, podrazenie.
v závere ešte zbytočne na polovici aktívne bránil Fujdiak, pokračovať sa bude 4 na 5
40:28 striedanie HBK Nitrianski Rytieri Nitra U19: Striedanie: Patrick Paul dole, Tomáš Dubnický hore
po piatom góle prišlo striedanie brankárov
40:28 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Jakub Prašek (VPR). Asistencia Michal Fujdiak. Stav stretnutia: 5:1.
aj ďalšia presilovka využitá, Prášek dostal na kruh dobrú prihrávku a bez prípravy trafil ľavý horný roh
40:05 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra U19: Trest: Miloslav Cebo. 2min, napadnutie, nedovolená hra telom.
Žirafy budú mať ďalšiu početnú prevahu, 5 na 4
39:19 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Patrik Lahuta (VPR). Asistencia Marek Malina, Michal Haščík. Stav stretnutia: 4:1.
početná prevaha využitá, Lahuta už mal tesne pre gólom dobrú príležitosť, ale vystrelil veľmi slabo, potom však dostal krížnu prihrávku pred bránku a jednou rukou zakončil pod brvno
37:55 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra U19: Trest: Adam Matúš. 2min, krosček.
malý Miške mohol z dobrej pozície zakončiť ale bol faulovaný, domáci budú mať presilovku 5 na 4
36:32 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra U19: Trest: Radoslav Veľký. 2min, hrubosť.
vzájomne, aj hráč hostí, obaja menší trest, ale pokračovať sa bude 5 na 5
36:32 trest HBC Žirafa Žilina U19: Trest: Dávid Kurej. 2min, hrubosť.
vzájomné vylúčenie
36:00 žirafy už hrajú v plnom počte, dobre sa bránili, ba čo viac, v oslabení o dvoch hráčov aj skórovali
34:42 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Andrej Miške (OSL). Asistencia Adrián Lipovský. Stav stretnutia: 3:1.
Toto sa tak často nevidí, Žirafy skórovali v početnom oslabení o dvoch hráčov, Lipovský urobil kvantum čiernej roboty, dostal sa až za obranu, sám na brankára nájazd nepremenil ale loptičku doklepol úplne voľný Miške, dôležitý moment
33:47 trest HBC Žirafa Žilina U19: Trest: Michal Haščík. 2min, krosček.
hostia budú mať už presilu o dvoch hráčov, po dobu 55 sekúnd sa bude hrať 3 na 5
32:42 trest HBC Žirafa Žilina U19: Trest: Patrik Korbaš. 2min, hákovanie.
faul teraz nikto nevidel, ale hrá sa 4 na 5, hostia majú veľkú príležitosť vyrovnať
30:01 začala posledná tretina, 2:1
v druhej štvrťhodinke sa obraz hry úplne zmenil, domáci prestali nepochopiteľne hrať, hostia zatlačili a vyrovnali, potom nastalo konečne prebudenie aj v žilinskom kádri a tesne pred sirénou prišiel znova gól znamenajúci aspoň tesné vedenie, ale Žilinčania sa za prístup môžu hanbiť
29:04 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Patrik Lahuta. Asistencia Marek Malina, Jakub Prašek. Stav stretnutia: 2:1.
Žirafy sa z útlmu dostali tým najlepším spôsobom, pekná individuálna akcia Lahutu, ktorý prešiel stredom ihriska cez les sekier, prišiel sám pred brankára a úplne chladnokrvne mu to zavesil pod brvno
27:00 žirafy postupne znova ožívajú ale je to teda veľký rozdiel v porovnaní s prvým dejstvom, hostia sa vyrovnávajúcim gólom dostali do zápasu a remíza by im aj vyhovovala
23:44 gól HBK Nitrianski Rytieri Nitra U19: Gól: Lukáš Myjavec. Asistencia Miloslav Cebo. Stav stretnutia: 1:1.
úplne logické vyústenie tlaku hostí, domáci prestali hrať ale vyrovnanie prišlo aj s veľkým šťastím, loptička nastrelená spoza bránky sa odrazila od brankára Nováka za jeho chrbát, Chára dal cez týždeň NHL podobný gól, je vyrovnané
22:00 hostia to dobre zahrali, ale skóre sa nemení, Žirafy úplne prestali hrať
20:00 trest HBC Žirafa Žilina U19: Trest: Tomáš Fujdiak. 2min, nedovolené bránenie.
zbytočný faul v útočnom pásme, hostia budú mať presilovú hru, pokračuje sa 4 na 5
20:00 Žirafy v prevahe absolútne nič nevymysleli, hostia sa dobre bránili a hrozili, už hrajú v plnom počte
17:10 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra U19: Trest: Adam Matúš. 2min, nedovolené bránenie.
presilovku si zahrajú aj žirafy, pokračuje sa 5 na 4, Matúš fauloval prenikajúceho Fujdiaka T.
16:00 HBC Žirafa Žilina U19: Žirafy sa ubránili a už hrajú v plnom počte, stále 1:0
15:01 práve začala prostredná tretina, hostia budú mať ešte chvíľu početnú prevahu
skončila prvá tretina, domáci v nej mali jednoznačne viac z hry, dobre napádali a súpera k ničomu vážnejšiemu nepustili, v závere trošku zbytočné vylúčenie, ale aj v početnom oslabení sa takmer Žirafám podarilo skórovať, pokračujeme po prestávke
14:00 v oslabení brejk Dubovec a Fujdiak Tomáš, druhý menovaný zo záklonu dobre vystrelil, brankár bol ale pozorný, stále 1:0
13:20 trest HBC Žirafa Žilina U19: Trest: Patrik Korbaš. 2min, napadnutie, nedovolená hra telom.
Korbaš oplatil protihráčovi to isté, čo ten urobil jemu ale rozhodcovia videli iba jeden faul, hostia budú mať početnú prevahu, pokračuje sa 4 na 5
07:45 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Tomáš Dubovec. Asistencia Patrik Korbaš. Stav stretnutia: 1:0.
Žirafy sa ujímajú vedenia a otvárajú strelecký účet, Korbaš takmer od polovice ihriska dobre vystrelil, jeho strela brankárovi vypadla v lapačky za chrbát a pre Dubovca už nebol problém ju dopraviť za bránkovú čiaru
05:00 dôležité HBC Žirafa Žilina U19: zatiaľ asi najlepšia príležitosť zápasu, Dubovec spoza bránky nahral Kurejovi, ale ten v páde nedokázal dôraznejšie zakončiť, brankár v ľahu chytil
04:00 v prebiehajúcej 4 minúte sa hrá prevažne v obrannom pásme hostí, Žirafy zatiaľ výrazne aktívnejšie
00:01 už sa hrá
mužstvá sa práve pozdravili, obe kolektívy sú v početné, žirafy už aj s novou posilou Lipovským, čaká nás zaujímavý duel a veľmi dôležitý, hrá totiž druhá žilina a prvá nitra, hrá sa o prvé dve priame postupové miesta do semifinále záverečného turnaja v bránkach Novák - Dubnický
V Žiline je veľmi príjemné, slnečné počasie, teplota okolo 10 stupňov, ihrisko je suché, Žirafy sa už rozcvičujú, hostia trošku meškali a dorazili iba pre pár minútami.
v sobotu sa v Žiline odohrá priamy súboj o vedúcu pozíciu, druhá Žilina bude hostiť prvú Nitru, víťaz stretnutia by si mohol zabezpečiť postup rovno do semifinále