Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
HBK PROTEF Považská Bystrica - ŠKB Martin
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:4 07.04.2018 10:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - ŠKB Martin
Štvrťfinále (2. zápas) |
4:3 s.n. 08.04.2018 13:00 |
|
ŠKB Martin - HBK PROTEF Považská Bystrica
Štvrťfinále (3. zápas) |
1:4 14.04.2018 11:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBK Lion Svidník
Štvrťfinále (1. zápas) |
4:3 s.n. 07.04.2018 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBK Lion Svidník
Štvrťfinále (2. zápas) |
4:2 08.04.2018 13:00 |
|
HBK Lion Svidník - HBK Kometa Vrútky
Štvrťfinále (3. zápas) |
5:7 14.04.2018 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - LG ABhokej Bratislava
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:2 07.04.2018 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - LG ABhokej Bratislava
Štvrťfinále (2. zápas) |
2:3 08.04.2018 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica
Štvrťfinále (3. zápas) |
2:3 14.04.2018 14:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - Jokerit Petržalka
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:6 07.04.2018 13:30 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - Jokerit Petržalka
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:2 p.p. 08.04.2018 11:30 |
|
Jokerit Petržalka - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
Štvrťfinále (3. zápas) |
2:1 p.p. 14.04.2018 13:00 |
|
ŠKB Martin - HBK PROTEF Považská Bystrica
Štvrťfinále (4. zápas) |
1:4 15.04.2018 11:00 |
|
Jokerit Petržalka - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
Štvrťfinále (4. zápas) |
3:1 15.04.2018 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica
Štvrťfinále (4. zápas) |
8:2 15.04.2018 14:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
HBK PROTEF Považská Bystrica - LG ABhokej Bratislava
Semifinále (1. zápas) |
5:1 21.04.2018 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - Jokerit Petržalka
Semifinále (1. zápas) |
6:1 21.04.2018 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - LG ABhokej Bratislava
Semifinále (2. zápas) |
4:2 22.04.2018 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - Jokerit Petržalka
Semifinále (2. zápas) |
2:3 p.p. 22.04.2018 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK PROTEF Považská Bystrica
Semifinále (3. zápas) |
4:3 p.p. 28.04.2018 14:00 |
|
Jokerit Petržalka - HBK Kometa Vrútky
Semifinále (3. zápas) |
4:1 28.04.2018 10:30 |
|
Jokerit Petržalka - HBK Kometa Vrútky
Semifinále (4. zápas) |
1:4 29.04.2018 10:30 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK PROTEF Považská Bystrica
Semifinále (4. zápas) |
4:0 29.04.2018 14:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - Jokerit Petržalka
Semifinále (5. zápas) |
3:2 05.05.2018 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - LG ABhokej Bratislava
Semifinále (5. zápas) |
1:2 05.05.2018 13:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Kometa Vrútky - LG ABhokej Bratislava
Finále (1. zápas) |
1:2 p.p. 12.05.2018 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - LG ABhokej Bratislava
Finále (2. zápas) |
5:1 13.05.2018 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK Kometa Vrútky
Finále (3. zápas) |
2:3 19.05.2018 14:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK Kometa Vrútky
Finále (4. zápas) |
7:0 20.05.2018 14:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - LG ABhokej Bratislava
Finále (5. zápas) |
26.05.2018 13:00
pridať výsledok |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - HBC Enviform Třinec
1. kolo |
9:1 02.09.2017 10:30 |
|
ŠKB Martin - HBK Kometa Vrútky
1. kolo |
1:2 02.09.2017 11:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Ružinov
1. kolo |
3:1 02.09.2017 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - HBC Košice
1. kolo |
6:1 02.09.2017 13:00 |
|
HBK Lion Svidník - HBK Diaková
1. kolo |
3:2 p.p. 02.09.2017 14:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica
1. kolo |
5:2 02.09.2017 14:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - ŠK 98 Pruské
1. kolo |
2:1 p.p. 18.11.2017 13:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 98 Pruské - HBK Lion Svidník
2. kolo |
6:5 09.09.2017 13:00 |
|
HBK Diaková - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
2. kolo |
2:8 09.09.2017 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - LG ABhokej Bratislava
2. kolo |
8:2 09.09.2017 13:00 |
|
Leaders Ružinov - HBK PROTEF Považská Bystrica
2. kolo |
5:2 09.09.2017 13:00 |
|
HBC Košice - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
2. kolo |
2:4 09.09.2017 14:00 |
|
HBC Enviform Třinec - ŠKB Martin
2. kolo |
1:4 17.11.2017 11:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - Jokerit Petržalka
2. kolo |
1:3 10.02.2018 13:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - Leaders Ružinov
3. kolo |
4:1 16.09.2017 10:30 |
|
ŠKB Martin - HBC Košice
3. kolo |
8:2 16.09.2017 11:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Kometa Vrútky
3. kolo |
1:2 16.09.2017 11:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica
3. kolo |
5:3 16.09.2017 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - ŠK 98 Pruské
3. kolo |
2:1 16.09.2017 14:00 |
|
HBK Lion Svidník - HBC Enviform Třinec
3. kolo |
10:2 16.09.2017 14:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Diaková
3. kolo |
3:2 30.03.2018 11:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Kometa Vrútky - HBK PROTEF Považská Bystrica
4. kolo |
3:2 p.p. 23.09.2017 13:00 |
|
HBK Diaková - LG ABhokej Bratislava
4. kolo |
1:5 23.09.2017 13:00 |
|
Leaders Ružinov - HBC Enviform Třinec
4. kolo |
7:1 23.09.2017 13:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
4. kolo |
1:4 23.09.2017 13:00 |
|
HBC Košice - HBK Lion Svidník
4. kolo |
4:7 23.09.2017 14:00 |
|
ŠK 98 Pruské - Jokerit Petržalka
4. kolo |
5:4 s.n. 24.09.2017 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - ŠKB Martin
4. kolo |
7:2 18.02.2018 13:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - LG ABhokej Bratislava
5. kolo |
3:5 30.09.2017 10:30 |
|
ŠKB Martin - ŠK 98 Pruské
5. kolo |
1:5 30.09.2017 11:00 |
|
HBC Enviform Třinec - HBC Košice
5. kolo |
2:3 p.p. 30.09.2017 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica
5. kolo |
2:3 30.09.2017 13:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Lion Svidník
5. kolo |
1:2 30.09.2017 13:00 |
|
Leaders Ružinov - HBK Diaková
5. kolo |
3:0 22.10.2017 11:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK PROTEF Považská Bystrica
5. kolo |
1:3 29.10.2017 13:30 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - ŠKB Martin
6. kolo |
5:3 07.10.2017 10:30 |
|
HBK Diaková - ŠK 98 Pruské
6. kolo |
8:2 07.10.2017 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBC Enviform Třinec
6. kolo |
5:1 07.10.2017 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - Leaders Ružinov
6. kolo |
3:0 07.10.2017 13:00 |
|
HBC Košice - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
6. kolo |
4:0 07.10.2017 14:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK PROTEF Považská Bystrica
6. kolo |
1:6 08.10.2017 11:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Lion Svidník
6. kolo |
7:6 25.02.2018 13:30 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Leaders Ružinov - HBC Košice
7. kolo |
5:3 14.10.2017 13:00 |
|
HBK Diaková - HBK Hokejmarket Skalica
7. kolo |
4:3 p.p. 14.10.2017 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - ŠKB Martin
7. kolo |
4:1 14.10.2017 13:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC Enviform Třinec
7. kolo |
15:0 14.10.2017 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HBK Kometa Vrútky
7. kolo |
4:5 14.10.2017 13:00 |
|
HBK Lion Svidník - Jokerit Petržalka
7. kolo |
4:1 14.10.2017 14:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
7. kolo |
1:2 14.10.2017 14:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Leaders Ružinov - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
8. kolo |
3:2 15.10.2017 10:30 |
|
HBK Lion Svidník - HBK Hokejmarket Skalica
8. kolo |
0:6 15.10.2017 11:00 |
|
ŠKB Martin - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
8. kolo |
3:2 s.n. 15.10.2017 11:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HBK PROTEF Považská Bystrica
8. kolo |
1:2 15.10.2017 13:00 |
|
HBC Enviform Třinec - HBK Diaková
8. kolo |
2:5 15.10.2017 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBC Košice
8. kolo |
9:3 15.10.2017 14:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - Jokerit Petržalka
8. kolo |
7:3 15.10.2017 15:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - HBK Diaková
9. kolo |
4:0 21.10.2017 10:30 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - HBC Enviform Třinec
9. kolo |
6:1 21.10.2017 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBK Lion Svidník
9. kolo |
6:3 21.10.2017 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
9. kolo |
9:3 21.10.2017 14:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - ŠKB Martin
9. kolo |
2:3 s.n. 12.11.2017 13:30 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - Leaders Ružinov
9. kolo |
1:0 10.03.2018 13:00 |
|
HBC Košice - ŠK 98 Pruské
9. kolo |
2:7 11.03.2018 13:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Leaders Ružinov - ŠK 98 Pruské
10. kolo |
4:1 28.10.2017 13:00 |
|
HBC Enviform Třinec - LG ABhokej Bratislava
10. kolo |
4:6 28.10.2017 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - Jokerit Petržalka
10. kolo |
4:1 28.10.2017 13:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Kometa Vrútky
10. kolo |
3:2 p.p. 28.10.2017 13:30 |
|
HBK Lion Svidník - ŠKB Martin
10. kolo |
1:2 p.p. 28.10.2017 14:00 |
|
HBC Košice - HBK Diaková
10. kolo |
1:2 28.10.2017 14:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
10. kolo |
5:6 26.11.2017 11:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠKB Martin - Leaders Ružinov
11. kolo |
5:2 04.11.2017 10:30 |
|
Jokerit Petržalka - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
11. kolo |
0:3 04.11.2017 13:00 |
|
HBK Diaková - HBK Kometa Vrútky
11. kolo |
2:4 04.11.2017 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBC Košice
11. kolo |
5:2 04.11.2017 13:00 |
|
HBC Enviform Třinec - ŠK 98 Pruské
11. kolo |
1:2 s.n. 04.11.2017 13:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK PROTEF Považská Bystrica
11. kolo |
3:4 04.11.2017 13:00 |
|
HBK Lion Svidník - LG ABhokej Bratislava
11. kolo |
3:6 04.11.2017 14:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠKB Martin - LG ABhokej Bratislava
12. kolo |
1:2 05.11.2017 10:30 |
|
Jokerit Petržalka - HBC Košice
12. kolo |
7:4 05.11.2017 10:30 |
|
HBK Lion Svidník - Leaders Ružinov
12. kolo |
8:3 05.11.2017 11:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
12. kolo |
5:2 05.11.2017 11:00 |
|
HBK Diaková - HBK PROTEF Považská Bystrica
12. kolo |
2:4 05.11.2017 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBC Enviform Třinec
12. kolo |
9:0 05.11.2017 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
12. kolo |
3:2 05.11.2017 13:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠKB Martin - HBK Diaková
13. kolo |
5:3 11.11.2017 11:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica
13. kolo |
4:6 11.11.2017 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Lion Svidník
13. kolo |
5:1 11.11.2017 13:00 |
|
HBC Enviform Třinec - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
13. kolo |
5:9 11.11.2017 13:00 |
|
Leaders Ružinov - LG ABhokej Bratislava
13. kolo |
4:5 p.p. 11.11.2017 13:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - Jokerit Petržalka
13. kolo |
5:3 11.11.2017 13:00 |
|
HBC Košice - HBK Kometa Vrútky
13. kolo |
3:4 11.11.2017 14:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 98 Pruské - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
14. kolo |
1:2 s.n. 02.09.2017 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - LG ABhokej Bratislava
14. kolo |
4:0 18.11.2017 13:00 |
|
HBK Diaková - HBK Lion Svidník
14. kolo |
2:4 18.11.2017 13:00 |
|
HBC Enviform Třinec - Jokerit Petržalka
14. kolo |
1:5 18.11.2017 13:00 |
|
Leaders Ružinov - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
14. kolo |
5:2 18.11.2017 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - ŠKB Martin
14. kolo |
1:0 18.11.2017 13:00 |
|
HBC Košice - HBK PROTEF Považská Bystrica
14. kolo |
3:7 18.11.2017 14:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - HBK Hokejmarket Skalica
15. kolo |
3:2 p.p. 25.11.2017 10:30 |
|
ŠKB Martin - HBC Enviform Třinec
15. kolo |
5:0 kont. 25.11.2017 11:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Diaková
15. kolo |
1:4 25.11.2017 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - Leaders Ružinov
15. kolo |
5:1 25.11.2017 13:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBC Košice
15. kolo |
2:1 25.11.2017 13:30 |
|
HBK Lion Svidník - ŠK 98 Pruské
15. kolo |
5:3 25.11.2017 14:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK Kometa Vrútky
15. kolo |
1:3 25.11.2017 14:00 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Diaková - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
16. kolo |
1:6 16.09.2017 14:00 |
|
ŠK 98 Pruské - LG ABhokej Bratislava
16. kolo |
0:7 02.12.2017 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF Považská Bystrica
16. kolo |
3:2 02.12.2017 13:00 |
|
HBC Enviform Třinec - HBK Lion Svidník
16. kolo |
3:4 02.12.2017 13:00 |
|
Leaders Ružinov - Jokerit Petržalka
16. kolo |
1:2 02.12.2017 13:00 |
|
HBC Košice - ŠKB Martin
16. kolo |
3:4 02.12.2017 14:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
16. kolo |
6:1 11.03.2018 11:00 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - ŠK 98 Pruské
17. kolo |
1:3 09.12.2017 10:30 |
|
ŠKB Martin - HBK Hokejmarket Skalica
17. kolo |
5:7 09.12.2017 11:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Kometa Vrútky
17. kolo |
5:3 09.12.2017 13:00 |
|
HBK Lion Svidník - HBC Košice
17. kolo |
3:2 09.12.2017 13:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
17. kolo |
3:1 18.02.2018 11:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK Diaková
17. kolo |
3:0 18.02.2018 13:00 |
|
HBC Enviform Třinec - Leaders Ružinov
17. kolo |
4:2 18.03.2018 11:00 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK PROTEF Považská Bystrica - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
18. kolo |
2:0 30.09.2017 13:00 |
|
HBK Diaková - Leaders Ružinov
18. kolo |
3:2 s.n. 17.02.2018 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK Kometa Vrútky
18. kolo |
3:2 p.p. 17.02.2018 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - ŠKB Martin
18. kolo |
2:3 p.p. 17.02.2018 13:00 |
|
HBC Košice - HBC Enviform Třinec
18. kolo |
1:2 17.02.2018 14:00 |
|
HBK Lion Svidník - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
18. kolo |
4:1 17.02.2018 14:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - Jokerit Petržalka
18. kolo |
1:4 17.02.2018 14:00 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Leaders Ružinov - HBK Kometa Vrútky
19. kolo |
2:1 p.p. 24.02.2018 10:30 |
|
ŠKB Martin - Jokerit Petržalka
19. kolo |
5:2 24.02.2018 11:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HBK Diaková
19. kolo |
1:2 s.n. 24.02.2018 11:30 |
|
HBC Enviform Třinec - HBK Hokejmarket Skalica
19. kolo |
1:7 24.02.2018 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - LG ABhokej Bratislava
19. kolo |
2:1 24.02.2018 13:00 |
|
HBK Lion Svidník - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
19. kolo |
2:1 24.02.2018 14:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC Košice
19. kolo |
1:3 24.02.2018 14:30 |
20. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - HBK Lion Svidník
20. kolo |
4:2 03.03.2018 10:30 |
|
ŠKB Martin - HBK PROTEF Považská Bystrica
20. kolo |
3:0 03.03.2018 11:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK Diaková
20. kolo |
4:2 03.03.2018 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - ŠK 98 Pruské
20. kolo |
4:1 03.03.2018 13:00 |
|
HBC Enviform Třinec - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
20. kolo |
0:4 03.03.2018 13:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - LG ABhokej Bratislava
20. kolo |
3:2 03.03.2018 13:30 |
|
HBC Košice - Leaders Ružinov
20. kolo |
1:4 03.03.2018 14:00 |
21. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - HBK Kometa Vrútky
21. kolo |
4:5 04.03.2018 10:30 |
|
HBC Košice - LG ABhokej Bratislava
21. kolo |
2:4 04.03.2018 11:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK Lion Svidník
21. kolo |
8:2 04.03.2018 11:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠKB Martin
21. kolo |
2:1 04.03.2018 11:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - Leaders Ružinov
21. kolo |
2:3 04.03.2018 11:30 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské
21. kolo |
3:1 04.03.2018 13:00 |
|
HBK Diaková - HBC Enviform Třinec
21. kolo |
4:0 04.03.2018 13:00 |
22. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Leaders Ružinov - HBK Hokejmarket Skalica
22. kolo |
2:4 21.10.2017 13:00 |
|
ŠKB Martin - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
22. kolo |
5:6 10.03.2018 11:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HBC Košice
22. kolo |
5:1 10.03.2018 13:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG ABhokej Bratislava
22. kolo |
0:5 10.03.2018 13:00 |
|
HBK Diaková - Jokerit Petržalka
22. kolo |
0:6 10.03.2018 13:00 |
|
HBK Lion Svidník - HBK Kometa Vrútky
22. kolo |
2:5 10.03.2018 14:00 |
|
HBC Enviform Třinec - HBK PROTEF Považská Bystrica
22. kolo |
1:3 30.03.2018 15:00 |
23. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠKB Martin - HBK Lion Svidník
23. kolo |
3:4 17.03.2018 11:00 |
|
ŠK 98 Pruské - Leaders Ružinov
23. kolo |
5:1 17.03.2018 13:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica
23. kolo |
4:3 17.03.2018 13:00 |
|
HBK Diaková - HBC Košice
23. kolo |
1:0 17.03.2018 13:00 |
|
Jokerit Petržalka - HBK PROTEF Považská Bystrica
23. kolo |
6:3 17.03.2018 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
23. kolo |
1:2 17.03.2018 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBC Enviform Třinec
23. kolo |
2:3 17.03.2018 14:00 |
24. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Leaders Ružinov - ŠKB Martin
24. kolo |
5:6 24.03.2018 10:30 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - Jokerit Petržalka
24. kolo |
1:4 24.03.2018 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
24. kolo |
8:2 24.03.2018 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBK Diaková
24. kolo |
4:1 24.03.2018 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HBC Enviform Třinec
24. kolo |
2:3 24.03.2018 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK Lion Svidník
24. kolo |
6:0 24.03.2018 14:00 |
|
HBC Košice - HBK Hokejmarket Skalica
24. kolo |
3:5 24.03.2018 14:00 |
25. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Leaders Ružinov - HBK Lion Svidník
25. kolo |
2:3 p.p. 25.03.2018 10:30 |
|
HBC Košice - Jokerit Petržalka
25. kolo |
3:6 25.03.2018 11:00 |
|
HBC Enviform Třinec - HBK Kometa Vrútky
25. kolo |
4:2 25.03.2018 11:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK 98 Pruské
25. kolo |
3:2 25.03.2018 11:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Hokejmarket Skalica
25. kolo |
7:2 25.03.2018 11:30 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Diaková
25. kolo |
4:2 25.03.2018 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - ŠKB Martin
25. kolo |
2:3 p.p. 25.03.2018 14:00 |
26. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské
26. kolo |
5:0 31.03.2018 14:00 |
|
HBK Diaková - ŠKB Martin
26. kolo |
2:4 31.03.2018 14:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBC Enviform Třinec
26. kolo |
13:2 31.03.2018 14:00 |
|
HBK Lion Svidník - HBK PROTEF Považská Bystrica
26. kolo |
0:5 kont. 31.03.2018 14:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - Leaders Ružinov
26. kolo |
7:1 31.03.2018 14:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBC Košice
26. kolo |
6:2 31.03.2018 14:00 |
|
Jokerit Petržalka - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
26. kolo |
5:2 31.03.2018 14:00 |