Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
je po stretnutí, v poslednom dejstve už Žirafky úplne dominovali, odohrali slušný zápas ale nedokázali sa vyvarovať malých výpadkov, ktoré ale omladený martinský kolektív našťastie nedokázal využiť. Žilinčania vyhrali základnú časť, čo znamená priamy postup do semifinále záverečného turnaje, ktorý budú mať aj právo organizovať. Vďaka za pozornosť, foto v priebehu týždňa nájdete v albume. Aspoň žilinská mlaď teší, keď už ich starší kluboví kolegovia majú s hokejbalom pramálo spoločné.
42:00 už sa iba dohráva, záver je plne v žilinskej réžii, súper sa iba s obtiažami bráni
40:01 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Jakub Prašek. Stav stretnutia: 1:6.
Prášek si na trestnej oddýchol a hneď ako vyskočil z trestnej išiel do útoku, prišiel pred brankára, ten mu prvú strelu chytil ale na druhú už nemal nárok
40:00 HBC Žirafa Žilina U19: Žirafky mohli dať v oslabení aj druhý gól ale to by musel pán Kurej zo super pozície zakončiť a nie nahrávať, Žilina už hrá v plnom počte
38:14 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Jakub Hulín (OSL). Asistencia Patrik Lahuta, Lukáš Kubala. Stav stretnutia: 1:5.
Žirafky skórujú v oslabení, Hulín prešiel obranou ako nôž maslom a technickou strelou po zemi, osamotený pred brankárom, dáva piaty žilinský gól
37:37 trest HBC Žirafa Žilina U19: Trest: Jakub Prašek. 2min, nedovolené bránenie.
Kubko zatiahol ručnú brzdu na obrannej modrej, Martinčania mohli ísť do brejku, pokračovať sa bude ich presilovkou 5 na 4
36:00 gól bol na spadnutie, ale Martinčania sa ubránili a už hrajú v plnom počte
33:43 trest HBK Medokýš Martin U19: Trest: Michal Fabuš. 2min, sekanie.
Žirafky budú hrať presilovú hru 5 na 4
33:00 HBC Žirafa Žilina U19: ďalšie pekná kombinácia Hulína s Lipovským, ale Lipka spomedzi kruhov, osamotený, vysoko prestrelil
30:01 prestávka bola kratučká, počasie je nepríjemné, slabo mrholí, všetci to už chcú mať za sebou
prišla druhá prestávka, Žirafky si znova neodpustili herný výpadok, ale potom sa znova nakopli, pridali ďalšie dva góly ale mohli pokojne aj inkasovať, za takéhoto stavu by o skóre pred Bystricou vyhrali základnú časť
30:00 HBC Žirafa Žilina U19: pekný prechod do pásma, Lipovský s Miškem na jeden dotyk, proti Miškeho zakončeniu brankár dobre zakročil
28:00 chvíľku strkanica pre bránkou Martina, už sa znova pokračuje, vylučovať sa nebude
27:09 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Patrik Korbaš. Asistencia Adrián Lipovský. Stav stretnutia: 1:4.
Lipovský preniesol hru cez celú šírku ihriska, na prihrávku si z obrany zbehol Korbaš a tesne spoza kruhu po zemi obtrel pravú tyčku
24:18 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Dávid Kurej. Asistencia Tomáš Dubovec. Stav stretnutia: 1:3.
Dubovec pekne potiahol do pásma, v behu nahral pred bránku Kurejovi, a ten kľučkou skóruje popod padajúceho brankára, opäť o dva, za takéhoto rozdielu by skončili prvé Žirafky
22:00 hrá sa svižne, hore-dole, je to vyrovnané, Žirafky prepadávajú v obrane, Martinčania po kontaktnom góle viditeľne ožili
19:00 HBC Žirafa Žilina U19: už sa hrá, Miške je už na striedačka, má rozbité ústa, nevylučuje sa
19:00 HBC Žirafa Žilina U19: hra je prerušené, pred svojou bránkou zostal ležať Miške
18:32 gól HBK Medokýš Martin U19: Gól: Martin Ďurkovič. Asistencia Richard Kužeľ, Daniel Golian. Stav stretnutia: 1:2.
hrubá chyba v žilinskej obrane, hráči prepadli, Martinčania 3 na 2, Ďurkovič si pekne položil brankára Nováka a bekhendom ho prehodil, za jednogólového rodzielu by skončila prvá Považská Bystrica, Žirafky potrebujú vyhrať o dva
18:00 HBC Žirafa Žilina U19: Žirafky sa ubránili a už hrajú v plnom počte
18:00 HBC Žirafa Žilina U19: pekná individuálna akcia v oslabení, Miške sa vytiahol z rohu medzi kruhy, dobre zakončil pomedzi betóny, brankár so šťastím chytil
15:29 trest HBC Žirafa Žilina U19: Trest: Tomáš Fujdiak. 2min, sekanie.
Martinčania budú hrať presilovku 5 na 4
15:01 už sa opäť hrá, druhá tretina, stav 0:2
skončila prvá tretina, Žirafky boli lepšie, ale prišla chvíľková strata koncentrácie a Martinčania takmer vyrovnali, v závere prišiel dôležitý druhý gól, pokračuje sa po prestávke
14:23 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Tomáš Dubovec. Asistencia Dávid Kurej, Tomáš Fujdiak. Stav stretnutia: 0:2.
už je to o dva, Dubovec sa zašmodrchal s loptičkou na modrej čiare, urobil si priestor a spoza kruhov perfektne trafil ľavý horný roh, brankár nemal nárok, nechytateľné
14:00 HBK Medokýš Martin U19: dve dobré martinské minúty, mali viaceré sľubné príležitosti, žirafky v útlme
12:00 dôležité HBK Medokýš Martin U19: Martinčania mohli vyrovnať, buly v pásme Žiliny, Fabuš hneď vystrelil a trafil pravú tyčku
11:00 stále je to na bránku Martina, ale bez ďalšieho gólu, Žirafky sú aktívnejšie, súper sa iba bráni
04:43 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Andrej Miške (VPR). Asistencia Tomáš Dubovec, Patrik Korbaš. Stav stretnutia: 0:1.
Žirafky využívajú početnú prevahu, spomedzi kruhov zakončoval Miške, trafil to do ľavého horného rohu
03:12 trest HBK Medokýš Martin U19: Trest: Filip Orechovský. 2min, podrazenie.
Žirafky budú mať presilovú hru, pokračuje sa 4 na 5
00:01 už sa hrá
stretnutie sa o chvíľku začne, domáci hrajú o prvé miesto, v Žiline už prší, je veľmi chladno, rozhodcami páni Kováčik a Trpiš, v bránkach Novák - Admačík