Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
45:00 po priebehu poslednej tretiny som dnes úplne rezignoval, na takýto hokejbal sa nedá jednoducho pozerať, v závere ešte tisíc vylúčení a trestov, nemám chuť to zapisovať, ospravedlňujem sa, ale všetko zvyšné si potom pozriete v detaile zápisu, bez komentára, Žilina podala jeden z najhlúpejších výkonov, uhrá body s favoritmi ale vtedy keď potrebuje je absolútne impotentná a dnes v úplne veľkom štýle, vďaka za pozornosť
42:01 trest HBK HOKEJMARKET Skalica: Trest: Peter Smetana. 2min, nedovolené bránenie.
vzájomné vylúčenie
41:00 HBC Žirafa Žilina: žilina sa ubránila ale už je to aj tak jedno, hrá úplne zle, nedokáže absolútne nič vymyslieť, bolia z toho oči
38:42 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Adrián Lipovský. 2min, napadnutie, nedovolená hra telom.
dnes rozhodla domáca "disciplína", ďalšie vylúčenie, bude sa hrať znova 4 na 5
37:03 gól HBK HOKEJMARKET Skalica: Gól: Jaroslav Martinusík (VPR). Asistencia Marek Škadra, Denis Černek. Stav stretnutia: 2:5.
dokonané, hostia využili presilovku a vedú pohodlným náskokom troch gólov, už sa iba dohrá
36:02 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Martin Grill. OK, nešportové správanie hráčov.
Grill sa po udelenom treste ešte potreboval vyrozprávať, dostal dve "desiny" a už dohral
36:02 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Martin Grill. 2min, sekanie.
úplne debilné vylúčenie Grill, ktorý zbytočne sekal v strede ihriska
36:00 HBK HOKEJMARKET Skalica: hostia sa v plnom počte a hraj presilovku 4 na 5
35:32 gól HBK HOKEJMARKET Skalica: Gól: Filip Kajba. Asistencia Denis Černek. Stav stretnutia: 2:4.
pri hre 4 na 4 dávajú hostia dôležitý gól a už vedú o dva
35:23 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Andrej Dubovec. 2min, napadnutie, nedovolená hra telom.
Dubáčik úplne nezmyselný faul v útočnom pásme, pokračuje sa 4 na 4 a o dve desiatky sekúnd presilovka hostí 4 na 5
35:00 HBC Žirafa Žilina: Winkler išiel rozohrať ale zlomil hokejku, našťastie nič z toho, domáci v početnej prevahe nedokážu urobiť ani pásmo
33:47 trest HBK HOKEJMARKET Skalica: Trest: Denis Vadík. 2min, vysoká hokejka.
znova domáca presila 5 na 4, Vadík zasiahol do krku rozohrávajúceho Hulína J., podarí sa vyrovnať?
33:00 domáci nevymysleli absolútne nič a hostia sú už v plnom počte
32:00 Lipovský skúsil dlhú loptičku za obranu ale je z toho iba zakázané uvoľnenie a hra sa presunie pred domácu bránku, stále ešte trvá presilovka
30:31 trest HBK HOKEJMARKET Skalica: Trest: Milan Sobol. 2min, podrazenie.
ďalšia domáca presilovka, hádam padne v početnej výhode gól do bránky hostí a nie znova do domácej, hrá sa 5 na 4
30:01 začalo sa posledné dejstvo, domáci prehrávajú 2:3
žirafy dobre začali poslednú tretinu, išli do vedenia, vyzeralo to dobre ale hostia sa dotiahli a v oslabení dokonca dali zatiaľ vedúci gól, so Žilinou to vyzerá nedobre, v poslednej štvrťhodinke musia zabrať, dnes nemôžu body stratiť.
30:00 HBK HOKEJMARKET Skalica: hostia nielenže prežili oslabenie, ale naopak dali gól a už hrajú v plnom počte
27:27 gól HBK HOKEJMARKET Skalica: Gól: Jaroslav Martinusík (OSL). Asistencia Denis Vadík. Stav stretnutia: 2:3.
z početnej výhody je gólová nevýhoda, domáci nedokázali znova odpratať loptičku od vlastnej bránky a hostia aj napriek početnému oslabeniu, idú do tesného vedenia a otáčajú tak vývoj zápasu
26:33 trest HBK HOKEJMARKET Skalica: Trest: Pavol Petráš. 2min, napadnutie, nedovolená hra telom.
domáci budú mať možnosť ísť znova do vedenia, budú hrať presilovku 5 na 4
26:15 gól HBK HOKEJMARKET Skalica: Gól: Michal Patinka. Asistencia Marek Škadra, Jaroslav Martinusík. Stav stretnutia: 2:2.
domáci nedokázali dlhšie odpratať loptičku spred brankára a tak aj patrične pykajú, je vyrovnané
25:43 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Miroslav Gamboš. 10min, nešportové správanie hráčov.
Gamboš pokračoval s slovných hrách ešte aj po ceste na trestnú, dostal za to druhú desinu a dnes ešte nehral a už si ani nezahrá
Gamboš sa ešte ani nezapojil do hry a za slovný prejav s lavičky dostal osobný trest
25:00 HBC Žirafa Žilina: Dubovec M., Dubovec A. a Lipovský, akcia na jeden dotyk s rýchlim prechodom do pásma, Lipovský si krásne prebehol pred brankára ale škoda, že zakončoval z trošku ťažkej pozície, aj keď bez gólu ale pekná akcia
22:00 HBK HOKEJMARKET Skalica: 5minútový trest hostí uplynul a už sú komplet
22:00 dôležité HBC Žirafa Žilina: Lipovský pri dorážke zo super pozície netrafil prázdnu bránku
20:25 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Adrián Lipovský (VPR). Asistencia František Čičala, Martin Hulín. Stav stretnutia: 2:1.
presilovka o dvoch hráčov využitá, po dvoch prihrávkach zakončil Lipovský od modrej, domáci idú do vedenia, pokračovať sa bude 5 na 4 ešte
21:00 HBC Žirafa Žilina: Lipovský je už na ploche, bude domáca presilovka takmer trištvrte minúty o dvoch hráčov 5 na 3
19:03 trest HBK HOKEJMARKET Skalica: Trest: Pavol Petráš. 2min, nedovolené bránenie.
prvá tretina úplne pokojná, ale teraz sa roztrhlo vrece s vylúčeniami a začína to byť veľmi nervózne, prenikajúci Dubovec M. bol nedovolene zastavený, pokračuje sa domácou presilovkou 4 na 3
19:00 HBC Žirafa Žilina: Dubovec A. je už na ploche, sily sa tak vyrovnajú, hrá sa 4 na 4
18:16 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Adrián Lipovský. 2min, vysoká hokejka.
Lipka v strede ihriska pri súboji nechtiac zahral vysokou hojekou a bude vylúčený, pokračovať sa bude 3 na 4
16:42 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Andrej Dubovec. 2min, hrubosť.
ale aj Dubovec bol vylúčený aj keď ťažko povedať za čo, dostal však menší trest, hrá sa teda 4 na 4 a po dvoch minútach by mohla byť domáca presilovka o jedného hráča a trvať by mohla 3 minútky
16:42 trest HBK HOKEJMARKET Skalica: Trest: Radoslav Petrovič ml.. 5min, hrubosť.
Petrovič reagoval úplne skratovo, v strede ihriska od chrbta napadol domáceho Dubovca A. a dnes už dohral za 5 plus OK.
15:01 začalo prostredné dejstvo
výsledok zodpovedá priebehu a dianiu na ploche, aj keď v závere žirafy výborne zatlačili a boli opäť blízko k vedeniu, pokračujeme po prestávke
14:57 dôležité HBK HOKEJMARKET Skalica, Radovan Pollák: tri sekundy pred sirénou sa z ničoho nič pre domácim gólmanom nečakane ocitol Pollák ale bez prípravy iba tesne nad
14:00 HBC Žirafa Žilina: ostatné minútky jasne pre domácich, hostia iba vyhadzovali, zakončovali Lipovský 2x, Čičala, Dubovec M. ale škoda, že bez gólového zápisu
11:00 už je to vyrovnané, príležitosti sa striedajú na oboch stranách ale nejaké vážne zatiaľ nie sú
08:40 gól HBK HOKEJMARKET Skalica: Gól: Peter Smetana. Asistencia Dávid Janáč. Stav stretnutia: 1:1.
iba necelú minútku trvalo tesné domáce vedenie a už sa začína odznova. práve vylúčený Janáč od domácej striedačky nahral na "modrú" Smetanovi a ten doslova vymietol pravý horný roh, Winkler naozaj nemal nárok, loptička sa obtrela o tyčku.
07:43 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Michal Dubovec (VPR). Asistencia Andrej Dubovec. Stav stretnutia: 1:0.
dve sekundy stačilo domácim na zúžitkovanie početnej prevahy, opäť tak ako minulú sobotu, láskavá spolupráca bratov Dubovcovcom, stredný vyhral buly a starý zakončil peknou strelou, otvorilo sa tak skóre stretnutia.
07:41 trest HBK HOKEJMARKET Skalica: Trest: Dávid Janáč. 2min, narazenie na mantinel.
početnú prevahu si skúsia aj domáci, Janáč za žilinskou bránkou tvrdo narazil na mantinel Grilla, pokračuje sa teda 5 na 4
07:00 vylúčenie na domácej strane trošičku nakoplo hostí, ktorí sa dostali rýchlejšie do tempa ako Žilinčania a majú, zatiaľ, štipku viac z hry
03:00 hostia toho veľa v početnej prevahe nevymysleli, domáce žirafy sa dobre bránili a už hrajú v plnom počte.
00:12 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Martin Hulín. 2min, podrazenie.
len sa začalo a je tu prvé vylúčenie, hádam najrýchlejšie v prebiehajúcej sezóne, hostia budú hrať presilovku, ťažko povedať či to bolo viac pošmyknutie ako podrazenie, hrá sa 4 na 5
00:01 práve sa začal veľmi dôležitý duel, ktorý môže veľa znamenať pre oboch aktérov.
V bránkach Winkler - Brdečka, domáci v zelenožltých dresoch, hostia v bielozelených. Obe družstvá sú v početných zostavách, hostia s tromi kompletnými formáciami, domáci majú ešte o dvoch hráčov viac.
V žiline je chladné počasie, teplota okolo 3 stupnov ale obloha je zamračená, ale ihrisko je skoro suché. Rozhodcami budú páni Slezák a Kováčik.
Vítame vás pri textovom prenose z ďalšieho extraligového zápasu seniorov. Predposledná Žilina v ňom hostí poslednú Skalicu. Prvý zápas na Záhorí vyhrali domáci a tak sa žirafy budú snažit oplatiť prehru. Hrá sa v podstate o 6 bodov a oba tímy nastúpia v početných zostavách.