Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
44:40 gól HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Gól: Michal Chovan. Asistencia Róbert Kašša. Stav stretnutia: 0:4.
dokonala prihravka Kassu pred domacu branku, Chovan zavesil do laveho horneho rohu, Jurosek proti osamotenemu hracovi nemal narok
44:00 zacala posledna minuta
43:00 divaci povzbudzuju domacich hracov a zenu dopredu
43:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra: hostia sa znova ubranili a uz hraju v plnom pocte
42:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra: hostia uz so styrmi hracmi
40:26 HBK Kometa Vrútky:
40:26 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Peter König. 2min, hákovanie.
53 sekund budu hrat domaci s prevahou dvoch hracov
39:19 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Patrik Martiška. 2min, podrazenie.
asi piata domaca presilovka, pokracuje sa 5 na 4, s vyluceniami sa roztrhlo vrece
40:00 zatial najlepsie zahrata domaca presilovka, ale bez golu, hostia sa ubranili
37:06 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Ivan Káčer. 2min, držanie.
domaci budu hrat presilovku, pokracuje sa 5 na 4
37:00 prva drobna sarvatka pred domacou brankou, ale uz aj skoncila, bez vyluceni
36:00 domaci aj hostia uz v plnom pocte
33:51 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Peter König. 2min, nedovolené bránenie.
sily na ploche sa vyrovnaju, pokracuje sa 4 na 4
33:38 trest HBK Kometa Vrútky: Trest: Ján Mendel. 2min, napadnutie, nedovolená hra telom.
trosku zbytocny faul, domaci hrac dohral brankara hosti mimo brankoviska, ktory to ale aj stipku prifilmoval, prva presilovka hosti, pokracuje sa 4 na 5
30:01 zacalo posledne dejstvo, hostia vedu 0:3, domaci maju co robit, ak nechcu v serii prehravat 1:2
skoncilo sa prostredne dejstvo, hostia si vytvorili viditelnu hernu prevahu, ktoru premietli do slusneho - trojgoloveho naskoku, domaci sa snazia, ale je to velmi surove, s minimom dobrych prilezitosti, ktore si nedokazali vypracovat ani pocas troch presilovych hier,naopak z jednej inkasovali, pokracujeme po prestavke
30:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra: hostia sa aj po tretikrat ubranili, domaci vaznejsie branku Polca neohrozili, Nitra uz hra v plnom pocte
27:45 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Michal Hrivnák. -, vysoká hokejka.
tretia domaca presilovka, hostia este pocetnu vyhodu nemali, pokracuje sa 5 na 4
27:00 po vyrovnanej prvej tretine su uz v prostrednej lepsi hostia, domaci sa len obcas dostavaju k zakonceniu, prevazne sa hra v ich obrannom pasme
25:10 gól HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Gól: Milan Beniač. Asistencia Peter König. Stav stretnutia: 0:3.
hostia vystrelili na branku, od zadneho mantinelu sa lopticka odrazila k nohe domaceho obrancu a od nej k volnemu Beniacovi, ktory pohodlne skoroval
24:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Kassa uz je na hracej ploche, Nitra sa v oslabeni nielen ubranila ale este pridala druhy gol
22:07 gól HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Gól: Marián Kučerka (OSL). Asistencia Rastislav Mach. Stav stretnutia: 0:2.
v oslabeni vybojoval Mach, nahral Kucerkovi a ten spoza hraca trafil pravy horny roh
21:49 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Róbert Kašša. 2min, držanie.
druha domaca presilovka, pokracuje sa 5 na 4
19:00 dôležité HBK Nitrianski Rytieri Nitra, Michal Hrivnák: takmer dopravil odrazenu lopticku od zadneho mantinelu za Jurosekov chrbat, ale ta velmi skakala a Hrivnak nemal cas ju lepsie trafit
17:14 gól HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Gól: Rastislav Mach. Asistencia Michal Ecker. Stav stretnutia: 0:1.
uvodny gol davaju hostia, ktorym sa vyplatil doraz v utocnom pasme po zlej domacej rozohravke, Mach svihom z laveho kruhu prestrelil Juroseka, ten mal zakryty vyhlad braniacim hracom, asi nic nevidel
15:01 zacala prostredna tretina, rozhodcovska dvojica gol neuznala, stale teda 0:0, velmi neprotestoval ani jeden z timov
je prestavka po uvodnej bojovnej tretine, discovery by na malom vrutockom ihrisku mohla urobit dokument o tom, kolko vydrzi ludsky organizmus narazov na mantinel :-), ci ale zostave stav bezgolovy sa dozvieme pred druhou tretinou, ked sa rozhodcovska dvojica Kralovic - Neczli poradi a rozhodne
15:00 dôležité HBK Kometa Vrútky, Dominik Frkáň: no velmi zaujimavy moment, mozno so sirenou, ktorej zvuk sa straca v hluku, domaci brejk dvaja na osamoteneho brankara nitry,kocak nahral frkanovi, ten bez pripravy zakoncil, lopticka skoncila v branke, ale ci bude nakoniec golova sa rozhodcovska dvojica rozhododne do uvodneho buly druhej tretiny, zatial teda gol ani nepotvrdili ale ani nezrusili, na tabuli svieti 0:0, tak sa uvidi po prestavke
14:00 minuta do konca prvej tretiny, stale bez golov
13:00 domace postavenie mimo hru, oba timy striedaju
11:00 pred slusne zaplnenou sokolovnou sa podla predpokladou bojuju o kazdy centimeter ihriska, ziadna lopticka nie je stratena
09:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra, Róbert Kašša: vo vrutkach mimoriadne oblubeny kassa prave zlomil hokejku
08:00 dôležité HBK Kometa Vrútky: v polovici tretiny super domaca sanca ale lopticku kotulajucu sa popred brankovisko nitry nedokazal nikto prehodit ponad leziaceho golmana
06:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra: hostia sa ubranili a uz hraju v plnom pocte
03:15 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Patrik Martiška. 2min, nedovolené bránenie.
domaci budu hrat presilovu hru 5 na 4, po zakraku na unikajuceho hraco, prve vylucenie v zapase
01:00 domaci v cervenych dresoch, hostia v belaso-bielej kombinacii, rozhodcami pani Kralovic a Neczli
00:01 prave sa zacalo
Semifinálová séria hokejbalovej extraligy seniorov sa spod Zobora presúva do Vrútok. Stav je, pred dvomi víkendovými zápasmi na Sokolovni, nerozhodný 1:1. Komete sa podarilo uhrať na ihrisku súpera jedno víťazstvo 6:2, pričom paradoxne deň predtým prehrali Vrútočania rovnakým rozdielom. Ako 6. tím po základnej časti budú mať proti lídrovi a obhajcovi titulu Nitre výhodu domáceho prostredia a predovšetkým podporu plného hľadiska. Určite sa dá očakávať duel plný pekných hokejbalových akcií ale aj množstvo emócií. V "živom" textovom prenose sa vám pokúsime priniesť to najdôležitejšie.