Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
Vrútky zaslúžene postupujú do finále, veľké herné sklamanie na strane Žiliny, bez zakončenie sa nedá uspieť, víťaz základnej časti si tak zahrá iba o 3. miesto
29:59 gól HBK Kometa Vrútky U19: Gól: Daniel Okuliar (VPR). Asistencia Jakub Šibík. Stav stretnutia: 0:3.
sekundu pred sirénou využitá presilová hra, žilina už musela otvoriť hru, inkasovala z toho tretí gól
28:46 trest HBC Žirafa Žilina U19: Trest: Jakub Prašek. 2min, nedovolené bránenie.
je vymaľované, Prášek znova nezmyselný faul v strede ihriska, pokračuje sa 4 na 5
26:07 gól HBK Kometa Vrútky U19: Gól: Branislav Hlaváč. Asistencia Michal Fillo. Stav stretnutia: 0:2.
v čase keď sa Prášek vrátil na hraciu plochu, domáca obrana ešte nebola sformovaná, Fillo našiel na kruhu voľného Hlaváča a ten bez prípravy trafil pravý horný roh, Novák nemal nárok
zle nedobre znova, Prášek urobil v strede ihriska úplne zbytočný faul, pokračovať sa bude 4 na 5
24:00 HBK Kometa Vrútky U19: Vrútky sa ubránili a už hrajú v plnom počte
22:09 trest HBK Kometa Vrútky U19: Trest: Patrik Holko. 2min, faul lakťom.
Žirafky majú jedinečnú príležitosť na vyrovnanie, budú hrať presilovku 5 na 4
22:00 HBC Žirafa Žilina U19: žirafky sa ubránili a už hrajú v plnom počte
20:01 žirafky budú hrať ešte 1.09 oslabené a potom musia zabrať, začala sa posledná tretina
Vrútky otvorili v druhej tretine skóre a tesný rozdiel stále platí, žirafky musia pridať, ale najskôr musia prežiť oslabenie, potom budú mať ešte 9 minút aby čosi urobili s postupom do finále
19:09 trest HBC Žirafa Žilina U19: Trest: Dávid Kurej. 2min, nedovolené bránenie.
je zle nedobre, Vrútky budú hrať presilovku 4 na 5, Kurej možno trošku zbytočne fauloval
18:00 dôležité HBC Žirafa Žilina U19: mohlo byť vyrovnané, ale rozhodcovia gól hneď po buly neuznali, stále tak 0:1
18:00 Vrútky iba na zakázané, Žilinčania sa snažia, ale zatiaľ bez nároku na vyrovnanie
15:24 gól HBK Kometa Vrútky U19: Gól: Andrej Jurášek. Asistencia Jakub Šibík. Stav stretnutia: 0:1.
Vrútky otvárajú skóre, Žilinčania úplne katastrofálne striedali, hostia v brejku 3 na nikoho, brankár Novák najskôr famózne ale na tretiu dorážku už nemal nárok, hrubá chyba domácej obrany
14:00 podobne ako v prvej tretine, aj teraz si to súperi chvíľkami vymieňajú a jeden "zavrie" v pásme druhého, ale gól je už na spadnutie
10:01 už sa hrá druhá tretina
skončila prvá tretina, každý chvíľku ťahal pílku, je to vyrovnané, môže rozhodnúť jeden gól
09:00 HBC Žirafa Žilina U19: už sa to otočilo, Žirafky ožili, tlačia sa pred bránku súpera, mali dva dobre strelecké pokusy, stále ale 0:0
06:00 HBK Kometa Vrútky U19: vrútky sú v ostatných minútach aktívnejšie, hrá sa predovšetkým v obrannom pásme žiliny, žirafky sú ustráchané
05:00 HBK Kometa Vrútky U19, Branislav Hlaváč: prvá vážnejšia príležitosť, Hlaváč spomedzi kruhov dáva našťastie iba nad
04:00 zatiaľ je to veľmi opatrné, nikto nechce urobiť chybu, bez vážnejšieho zakončenia
00:01 už sa hrá
tímy sa práve pozdravili, rozhodcami páni Šimbera a Pavela, o chvíľku začíname
o 12.30 by malo začať prvé semifinálové stretnutie hokejbalovej extraligy U19, domáca Žilina bude ako víťaz základnej časti hostiť Vrútky. Tie si v štvrťfinále poradili až po nájazdoch so susedmi z Martina.