Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
dnes to bolo oproti včerajšku úplne zúfalé, bez šťavy, bez chuti, bez dôrazu, pomer striel bol vyrovnaný ale hrá sa na góly a tých tie dávali iba hostia, aj po dohrávkach tak Žilina zostáva na poslednom mieste a na najbližší Žiar stráca už štyri body, viac sa k dnešnému výkonu ani nedá napísať, chýbala myšlienka prekvapenia, ale od provizórnej zostavy, v ktorej chýbajú dôležití hráči sa asi viac ani nedalo očakávať, vďaka za pozornosť
45:00 už je to iba zúfalé trápenie bez myšlienky, hostia sa nemajú kam ponáhľať
43:00 HBC Žirafa Žilina: po domácom oddychovom čase sa už opäť hrá, Winkler stále v bránke
42:41 HBC Žirafa Žilina: za stavu 0:2 a necelý tri minúty do konca si domáci vyžiadali oddychový čas
43:00 domáci už museli otvoriť hru, hostia v dvoch brejkoch, Winkler však podržal
41:00 žirafy sa snažia, majú aj akú takú prevahu, ale hrá sa na góly, hostia pohodlne kontrolujú
40:00 ďalšia nevyužitá presilovka, hostia sú už kompletní
37:49 trest ŠK 98 Pruské: Trest: Maroš Juríček. 2min, nedovolené bránenie.
znova domáca presilovka, opäť 5 na 4, unikajúci Grill bol faulovaný
38:00 ŠK 98 Pruské: aj hostia sa ubránili a už sa hrá v plnom počte
37:00 HBC Žirafa Žilina: žilina sa ubránila na ploche už sú Hartel aj Hrvol, ide domáca presilovka 5 na 4
35:26 trest ŠK 98 Pruské: Trest: Milan Vozár. 2min, faul lakťom.
pomery na ihrisku sa zmenia v prospech domácich, pokračuje sa už iba 3 na 4, potom bude zaujímavá presilovka domácich
34:08 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Tomáš Hrvol. 2min, vysoká hokejka.
hneď po buly ďalší domáci faul, hostia budú hrať minútu a 57 sekúnd presilovku o dvoch hráčov, 5 na 3
34:09 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Martin Hartel. 2min, faul lakťom.
vylúčenie prvé aj v domácom drese, trošku zbytočný faul, pokračuje sa 4 na 5
34:00 ŠK 98 Pruské: hostia sa aj po štvrtýkrát ubránili a hrajú v plnom počte
31:45 trest ŠK 98 Pruské: Trest: Milan Kučera. 2min, narazenie na mantinel.
aj štvrté vylúčenie je na strane hostí, opäť presilovka domácich 5 na 4
31:00 dôležité ŠK 98 Pruské, Adam Fumač: domácej obrane ušiel Fumač, Hulín ho márne stíhal, sám pred Winklerom, vytiahol si ho ale našťastie zakončil iba do bočnej sieťky, veľká príležitosť
30:01 začala sa posledná tretina
v druhej tretine boli žirafy aktívnejšie, prestrielali súpera, ale bez gólu, mrzieť môžu nevyužité presilovky, aktivita je, ale tá nestačí, hrá sa na góly a tie dávajú iba hostia, stále 0:2
30:00 ŠK 98 Pruské: aj napriek dobrej príležitosti Grilla sa hostia ubránili a už hrajú v plnom počte
27:25 trest ŠK 98 Pruské: Trest: Ivan Škultéty. 2min, vysoká hokejka.
aj tretie vylúčenie v stretnutí bude opäť zo zostavy hostí, Kurej bol faulovaný v stredovom kruhu, opäť domáca presila 5 na 4, doterajšie dve boli bez využitia
27:00 dôležité HBC Žirafa Žilina, Jakub Hulín: mladý Hulín sám na brankára, kľučku mu chytil, rovnako aj dorážku, výborná príležitosť, ale bez gólu
26:00 ŠK 98 Pruské: iniciatívu na chvíľku prebrali hostia, mali niekoľko zakončení ale Winkler chytá spoľahlivo, skóre sa teda nemení, stále 0:2
23:00 HBC Žirafa Žilina: medzi kruhmi zachytil letiacu loptičku Grill ale namiesto strely zvolil možno zbytočnú prihrávku na Hulína, Jakub sa mu to snažil vrátiť ale nebol presný a tak zo zakončenia nič nebolo
21:00 aj keď sa takmer počas celej presilovky hralo v pásme hostí, gól z toho nepadol a hostia sú už v plnom počte
18:19 trest ŠK 98 Pruské: Trest: Peter Chotár. 2min, hákovanie.
Dubovec bol v zakončení hákovaný, druhé vylúčenie v zápase, opäť domáca presilovka 5 na 4
17:00 v druhej tretine sa úvodné minúty odohrávajú iba pred bránkou hostí, ale bez výraznejšieho zakončenia
15:01 začala prostredná tretina, stav stretnutia 0:2
skončilo úvodné dejstvo, žirafy začali ustráchane a po hrúbke v obrane padol úvodný gól. Až ten domácich prebudil, vytvorili si tlak, ale namiesto vyrovnania padol z brejku druhý gól hostí a za stavu 0:2 prišla aj prvá prestávka
15:00 ŠK 98 Pruské: domáci to zahrali dobre, mali viaceré dobré zakončenia, gól však z toho nebol, hostia sa ubránili a už hrajú v plnom počte
12:07 trest ŠK 98 Pruské: Trest: Branislav Jaško. 2min, držanie.
prvé vylúčenie v zápase, je z toho domáca presilovka 5 na 4
11:46 gól ŠK 98 Pruské: Gól: Ondrej Buday. Asistencia Milan Vozár, Martin Valášek. Stav stretnutia: 0:2.
žirafy sa jednoducho nevedia vrátiť, brejk 2 na 1, Vozár pohodlne zakončil k ľavej tyčke, všetko v čase keď už domáci tlačili a mali zakončenia, ale namiesto vyrovnania je z toho zvýšenie náskoku hostí
12:00 ŠK 98 Pruské: hostia iba na zakázané, hra sa opäť presunie do ich obranného pásma
10:00 konečne sa hralo viac aj pred bránkou Pruského, mladíci ako Hulín a Mokoš boli dôrazní a hneď boli z toho nebezpečné zakončenia
09:00 HBC Žirafa Žilina: ďalší domáci úplne zbytočný "zákaz", znova sa všetko vráti pred Winklera, domáce žirafy začali veľmi ustráchane a neisto
08:00 HBC Žirafa Žilina: Kurej iba na zakázané, hra sa opäť presunie pred domácu bránku
06:00 HBC Žirafa Žilina, Jakub Hulín: pomedzi dvoch hráčov sa pekne predral mladý Hulín ale zakončil tesne vedľa, škoda, bola to pekná akcia
03:03 gól ŠK 98 Pruské: Gól: Peter Bachynec. Asistencia Ivan Škultéty. Stav stretnutia: 0:1.
obrancovia si to zle pred Winklerom rozdelili, Škultéty ostal úplne sám, prvú strelu ešte domáci brankár chytil na dorážku už bol krátky, hostia otvárajú skóre a ujímajú sa hneď v úvode vedenia, pre domácich to tak nezačína dobre, ešte nemali žiadnu sľubnú príležitosť
01:00 medzi divákmi aj Michal Dubovec, ktorý sa zotavuje po autonehode, aj jeho mladší brat Aďo, ktorý včera utrpel zranenie nosa aj oka a tiež si pár zápasov nezahrá, posledný z tria bratov je na striedačke a podobne ako včera sa mladík do stretnutia zapojí aj dnes
00:01 s miernym meškaním sa práve začalo
domáci v zelených dresoch, hostia v bielych, v Žiline je chladné počasie, teplota okolo nuly, ihrisko je ale suché, v bránkach Winkler - Mišovec, rozhodcami Mixa a Jančík, o chvíľku sa začne
vítame Vás pri ďalšom textovom prenose z hokejbalovej extraligy seniorov. V dohrávke posledného jesenného kola v ňom bude posledná Žilina hostiť šieste Pruské. Domáce žirafy potrebujú body ako soľ. Stále sú posledné ale stále žije nádej na play-off. Vo včerajšej smolnej dohrávke prehrali na domácom ihrisku s Ružinovom tesne 1:2, pričom víťazný gól padol v 43.minúte. V zostave sa dnes určite neobjaví Dubovec A., ktorý včera v prvej tretine utrpel tržnú ranu na nose aj oku (6 štichov a poškodené spojivky). Nepočíta sa ani s Lajčiakom a dlhodobo zraneným Dubovcom M., naopak po treste už nastúpi obranca Grill, dostaví sa aj útočník Lipovský.