Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
je po stretnutí, posledná tretina už spĺňala extraligové parametre, bola bohatá na góly, padlo až 5 gólov, diváci sa mali na čo pozerať, Žilina sa tak odlepí od extraligového dna, v záverečnej štvrťhodinke sa konečne herne pozbierala, opäť bol veľmi aktívny Lipovský, ktorému výborne sekundovali aj ďalší hráči, podržal brankár Winkler a už zasa prší :) ďakujeme za pozornosť.
44:29 trest N-Sport Trend Pohronie: Trest: Michal Kamo. TH, nešportové správanie hráčov.
ešte vylúčenie na strane hostí, disciplinárka bude mať čo riešiť, pokračuje sa presilovkou 5 na 4
44:29 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Martin Grill. Stav stretnutia: 5:3.
je rozhodnuté, Lajčiak dobre zabojoval v rohu, našiel Grilla a ten brankára prestrelil
45:00 hrá sa v obrannom pásme hostí, domáci to hádam udržia
44:01 minúta do konca riadneho hracieho času, žirafy tesne vedú 4:3
43:00 N-Sport Trend Pohronie: hostia sa ubránili, hrá sa v plnom počte na oboch stranách
43:00 HBC Žirafa Žilina: Slovák je už na ploche, nasleduje kratučká domáca presilovka asi 21 sekúnd, 5 na 4
41:30 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Adrián Lipovský. Asistencia Martin Grill. Stav stretnutia: 4:3.
najkrajší gól zápasu, domáci opäť vedú, Grill má na ňom ale zásluhu mierou vrchovatou, pri bránke hostí bol dôrazný a vybojoval loptičku, zadovkou ju posunul medzi kruhy Lipovskému a ten bez prípravy, švihom, posiela domácich do najtesnejšieho vedenia
40:26 trest N-Sport Trend Pohronie: Trest: . 2min, podrazenie.
sily na ploche sa vyrovnajú na 4 - 4, hostia s útočným faulom pred domácou bránkou
40:04 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Pavol Slovák. 2min, sekanie.
útočný faul, ktorý môže mrzieť, hostia tesne pred záverom presilovka 4 na 5
39:00 HBC Žirafa Žilina, Adrián Lipovský: opäť sa dobre rozbehol Lipovský, zbavil sa obrancu, ale loptička mu trošku ušla a zakončiť pred brankárom už nestihol
39:00 N-Sport Trend Pohronie: hostia sa ubránili, hrá sa v plnom počte
38:00 HBC Žirafa Žilina: žirafy v prevahe dobre zatlačili, veľkú príležitosť mal Grill ale nezakončil úplne ideálne.
36:12 trest N-Sport Trend Pohronie: Trest: Peter Ližbetin. 2min, podrazenie.
Kurej unikal, bude nasledovať domáca prevaha 5 na 4
32:59 gól N-Sport Trend Pohronie: Gól: Marek Gáborik. Stav stretnutia: 3:3.
tak je to ako na vážkach, znova je vyrovnané, tentoraz sa dotiahli hostia, za tri minúty padli tri góly !!!
32:38 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Adrián Lipovský. Asistencia Lukáš Lajčiak, Martin Hulín. Stav stretnutia: 3:2.
rýchla domáca akcia, žirafy otočili vývoj stretnutia a prvýkrát vedú, Lajčiak naservíroval Lipovskému, ten pobehol a sám na brankára, chladnokrvné zakončenie pod brvno
31:03 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Roman Mokoš. Asistencia Pavol Slovák. Stav stretnutia: 2:2.
Slovák našiel pekne Mokoša a ten si zbehol stredom ihriska a trafil pomedzi brankárove betóny, je vyrovnané
30:01 začala posledná štvrťhodinka, stále 1:2
druhé dejstvo prinieslo úplne nezáživný, neextraligový hokejbal bez príbehu, žirafy opäť inkasovali a prehrávajú
30:00 N-Sport Trend Pohronie: hostia sa ubránili aj napriek tomu, že takmer počas celých dvoch minút sa hralo pred ich bránkou ale gólman hostí všetko pochytal
27:53 trest N-Sport Trend Pohronie: Trest: Marián Strohner. 2min, napadnutie, nedovolená hra telom.
domáca presilovka, Miške bol faulovaný v strede ihriska, pokračuje sa 5 na 4
28:00 HBC Žirafa Žilina: Hartel už skočil na plochu, pokračuje sa v plnom počte
26:04 gól N-Sport Trend Pohronie: Gól: Jakub Takáč (VPR). Asistencia Patrik Trnka, Martin Ruttkay. Stav stretnutia: 1:2.
8 sekúnd pred vypršaním prvého trestu prichádza vedúci gól hostí, Winkler strelu dobre betónom vyrazil ale k odrazenej loptičke sa dostal Takáč a zakončil takmer do prázdnej bránky, pokračuje sa ešte 4 na 5
25:09 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Martin Hartel. 2min, nedovolené bránenie.
hostia budú hrať viac ako minúty o dvoch hráčov 3 na 5, Hartel bol dôrazný pred vlastnou bránkou
24:12 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Martin Grill. 2min, držanie.
aj hostia budú mať druhú presilovku, Grill držal v obrannom pásme prenikajúceho hráča, pokračuje sa 4 na 5
23:00 N-Sport Trend Pohronie: hostia v peknom brejku, takmer vyrovnané
22:00 N-Sport Trend Pohronie: aj druhá domáca presilovka zostala nevyužitá, hostia sú už v plnom počte
21:00 HBC Žirafa Žilina: v presilovke dlhšia výmena v útočnom pásme domácich, dobrá strela Hulína, k odrazenej loptičke sa dostal Dubovec, bez prípravy vystrelil, ale z hranice kruhu mimo bránky
19:24 trest N-Sport Trend Pohronie: Trest: Peter Kostka. 2min, držanie hokejky.
druhá domáca presilovka, pokračovať sa bude 5 na 4
18:00 HBC Žirafa Žilina: Čičala sa preštrikoval až pred brankára, ten špičkou betónu vyrazil nad, domáci boli blízko k vedúcemu gólu
18:00 N-Sport Trend Pohronie: od úvodu druhej tretiny aktívnejší hostia, už mali tri zakončenia, domáci majú zatiaľ ešte prestávku
16:00 HBC Žirafa Žilina: pekný Winklerov zákrok, hostia dobre vystrelili
15:01 prestávka bola kratučká, už sa opäť hrá, našťastie už neprší
skončilo úvodné dejstvo, zatiaľ je to úplne vyrovnané, do vedenie po hrubej chybe domácej obrany išli hostia, ale žirafy hneď po buly vyrovnali, ďalšie gólové šance si už jedno ani druhé družstvo nevytvorilo, pokračujeme po krátkej prestávke.
15:00 žirafy z početnej prevahy gól nedali, hostia sú už v plnom počte
13:00 HBC Žirafa Žilina: Slovák je už na ploche, domáci sú kompletní (teda nie úplne všetci :) ) a nasleduje domáca presilovka 5 na 4
12:01 trest N-Sport Trend Pohronie: Trest: Peter Kostka. 2min, nedovolené bránenie.
o chvíľku skončí presilovka hostí a bude nasledovať prvá domáca 5 na 4, v oslabení unikal Lipovský a bol faulovaný
12:00 prvú minútky oslabenie majú žirafy zvládnutú, zatiaľ sa bránia veľmi aktívne
10:10 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Pavol Slovák. 2min, nedovolené bránenie.
prvé vylúčenie v stretnutí, Slovák fauloval v strednom pásme, pokračuje sa presilovkou hostí 4 na 5
06:57 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Pavol Slovák. Asistencia Roman Mokoš. Stav stretnutia: 1:1.
ideálna domáca odpoveď, vedenie hostí trvalo iba 17 sekúnd, hneď po buly potiahol po pravej strane Mokoš a pred bránkou našiel úplne ideálnou prihrávkou Slováka, ktorý nemal problém trafiť do odkrytej bránky, je vyrovnané!
06:40 gól N-Sport Trend Pohronie: Gól: Jakub Takáč. Stav stretnutia: 0:1.
hostia idú do vedenia po hroznej domácej chybe. Grill chcel vyhodiť spoza vlastnej bránky, avšak loptičku medzi kruhmi zachytil osamotený Takáč a pohodlne zavesil, Winkler nemal nárok
04:00 HBC Žirafa Žilina: pekná kombinácia, Lipovský preniesol hru cez celú šírku útočného pásma, osamotený košikár Dubovec dobre vystrelil, brankár hostí pozorný
03:00 začalo sa svižne aj napriek horšiemu povrchu, šance na oboch stranách
00:10 dôležité HBC Žirafa Žilina: hneď na úvod super šanca domácich, Lipovský sám na brankára a neúspešný, rovnako aj dorážajúci Hulín
00:01 práve sa začalo
Trošku meškáme, ale už sa začne. Rozhodcami páni Šimbera a Matejka, domáci by mali byť v kompletnej zostave, nastupuje aj jeden košikár v domácom drese, rozumovo by mu košík pasoval ale vekovo už je podstatne starší :) .
Žirafy by v prípade zisku aspoň jedného bodu mohli odskočiť v posledného miesta v aktuálnej tabuľke. Ružinov dnes totiž prehral s Vrútkami 2:3 a pri terajšej rovnosti bodov by sa dno pelotónu mohlo prehodiť :) . Ale zajtra, v nedeľu, hrá Ružinov domácu dohrávku s P. Bystricou a opäť to môže byť iné.
v Žiline je chladné a úplne nehokejbalové počasie. Teplota okolo 7 stupňov, stále prší. V bránkach Winkler - Náter.
vítame vás pri ďalšom prenose z hokejbalovej extraligy seniorov. V poslednom kole prvej polovice základnej časti hostí posledná Žilina súpera z Pohronia. Oba tímy sú už takmer nachystané, domáci v žltozelených dresoch, hosita v dvoch rôznych: v bielej a v modrej, čiže dnes hrajú tri tímy :) .