Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
45:00 je po zápase, žirafy predviedli najlepší výkon v sezóne po všetkých stránkach, zaslúžene vyhrali, už majú 8 bodov a priblížili sa play-off. Hostia herne sklamali, okrem prostrednej tretiny, kde mali početnú prevahu niekoľko minút, boli domáci lepším tímom, hrali s chuťou a voľnosťou. Konečne to malo hlavu aj pätu. Ďakujeme za pozornosť, foto nájdete v priebehu týždňa v galérii.
44:00 Žirafy už držia loptu, hostia sa už o nič nesnažia, je rozhodnuté.
42:00 dôležité HBC Žirafa Žilina: Lajčiak hneď ako vyšiel z trestnej urobil akciu, k zakončeniu poslal bráneného Slováka, jeho nájazd brankár vyrazil.
42:00 HBC Žirafa Žilina: Žirafy sa ubránili a už hrajú v plnom počte.
41:00 dôležité HBC Žirafa Žilina: Znova žirafy v oslabení v brejku, Dubovcovi M. v rozhodujúcom momente ušla loptička a útok skončil v rohu.
39:45 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Lukáš Lajčiak. 2min, podrazenie.
V nevhodnom čase Lajo trošku zbytočne dôrazne bránil, ide na trestnú, bude sa hrať 4 na 5.
39:00 dôležité HBC Žirafa Žilina, Edmund Kuna: Žirafy sú už znova v tempe, Kuna sa pekne uvoľnil, spoza kruhu jeho švihovka skončila "iba" na brvne.
38:00 HBC Žirafa Žilina: Urbaník bez prípravy vystrelil z otočky, jeho pokus spomedzi kruhov takmer skončil gólom.
37:00 dôležité HBC Žirafa Žilina, Andrej Dubovec: Mladý Dubák sám pred brankárom, blafák nevyšiel, Choreň betónom vykryl.
35:24 gól HBK PROTEF Považská Bystrica: Gól: Michal Lyš (VPR). Asistencia Tomáš Krúpa. Stav stretnutia: 4:2.
hostia predsa len vyťažili z presilovej hry, dobrú strelu od modrej asi Škorvánek nevidel, skončila v bránke, už je to znova o dva.
25:13 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Pavol Slovák (OSL). Asistencia Lukáš Lajčiak. Stav stretnutia: 4:1.
Škorvánek zbytočne nezakryl loptičku, nechal ju Lajčiakovi, ten pekne vyšiel z pásma, našiel voľného Slováka, ktorý ako za mladých čias oklamal brankára a v oslabení zvýšil na rozdiel troch gólov.
34:16 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Edmund Kuna. 2min, hákovanie.
domáci budú hrať oslabení 4 na 5, Kuna nechcel porušiť tradíciu a už sedí na trestnej, bránil iba za cenu faulu.
30:01 začala posledná tretina, domáci vedú o dva góly 3:1.
25:00 V druhej tretine sa herný prejav vyrovnal. Hostí povzbudil rýchly gól v úvode prostrednej tretiny, žirafy dostalo z tempa až kvarteto vylúčení, v závere už ale zasa dobre bojovali, pridali ďalší gól a stále je to tak o dva.
25:00 HBC Žirafa Žilina: Janísek je už na ploche, žiraffy sa ubránili a už sú v plnom počte.
25:00 dôležité HBC Žirafa Žilina, Pavol Slovák: Slovák v oslabení v brejku, nemal to úplne ideálne, netrafil bránku, skóre sa nemení 3:1.
24:00 Škorvánka takmer prekvapila nastrelená loptička od Kolena, zostala mu pod betónom, ale chvíľku o tom nevedel.
27:31 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Stanislav Janisek. 2min, nedovolené bránenie.
Janískovi utekal pri bránke Rezák, zastavil ho iba za cenu faulu, bude sa hrať znova 4 na 5.
26:07 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Tomáš Hrvol (VPR). Stav stretnutia: 3:1.
Žirafy na nepekný zákrok odpovedali tým najlepším spôsobom a zvyšujú na rozdiel dvoch gólov. Hrvolova nastrelená lopta skončila v bránke aj s pričinením brankára, ktorý ju podcenil.
25:33 trest HBK PROTEF Považská Bystrica: Trest: Jaroslav Macháč. 2min, nedovolené bránenie.
Škaredý faul na prenikajúceho Slováka, ktorého na modrej nedovolene zastavil vystrčeným bokom Macháč, bude sa hrať 5 na 4.
25:00 žirafy sa výborne bránili a už hrajú v plnom počte, hostia nevyužili dlhé minúty početnej prevahy, domáci by mohli znova začať hrať.
23:00 HBC Žirafa Žilina: Dubovec je už na ploche, pokračuje sa 4 na 5.
22:35 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Matej Kosa. 2min, držanie.
Veľmi prísne vylúčenie, znova to bude o dvoch hráčov, tentoraz 11 sekúnd, hrá sa 3 na 5.
21:00 HBC Žirafa Žilina: Ondrúšek je už na ploche, žirafy majú 4 hráčov, pokračuje presilovka hostí.
20:50 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Andrej Dubovec. 2min, vysoká hokejka.
Dubák v útoku nechcene fauloval a hostia budú mať 7sekúnd výhodu o dvoch hráčov.
21:00 dôležité HBC Žirafa Žilina: Dubovec A. v oslabení zachytil rozohrávku, brejk s Kunom 2 na 1, ale Kuna iba do betónov brankára Choreňa, škoda stále 2:1.
20:00 Škorvánek teraz podržal, síce na dvakrát ale chytil strelu spomedzi kruhov, skóre sa nemení, pokračuje presilovka hostí.
18:57 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Michal Ondrúšek. 2min, sekanie.
Mišo prehnal aktivitu a v strednom pásme zbytočne fauloval, hostia budú hrať presilovku 4 na 5.
16:02 gól HBK PROTEF Považská Bystrica: Gól: Ján Koleno. Asistencia Radoslav Strhák. Stav stretnutia: 2:1.
nastúpila iná Považská, od začiatku sa usadila v tretine domácich, žirafy nevedeli vyhodiť a ani pokryť hráčov a práve voľný Koleno spomedzi kruhov strelil pomedzi Škorvánkove betóny, domáci gólman mal zakrytý výhľad.
15:01 začala prostredná tretina.
15:00 Skončila sa prvá tretina, v podaní žiráf to bol najlepší výkon v tejto sezóne, prestrielali Považskú v pomere 17:2, hostia sa iba hľadajú, zatiaľ sa nedostali do tempa, ale pred nami je ešte 30 minút čistého času.
14:00 žirafy sa vyslovenie bavia hokejbalom, hrá sa iba na polovici hostí.
13:00 Kosa iba na zakázané, vhadzuje sa v obrannom pásme Žiliny.
11:00 Pokračuje veľký domáci tlak, žirafy už trafili bránku 13krát, hostia sa k zakončeniu ešte nedostali.
08:36 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Michal Dubovec. Asistencia Lukáš Lajčiak. Stav stretnutia: 2:0.
Už je to o dva góly, Lajčiak sa dokľučkoval až ku bránke, jeho zakončenie ešte brankár vyrazil ale na Dubovcovu dorážku už bol krátky.
07:56 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Martin Hartel (VPR). Asistencia Pavol Slovák. Stav stretnutia: 1:0.
Žirafy využívajú početnú prevahu, urobili pásmo, Slovák naviazal na seba brániaceho hráča a prihral voľnému Hartelovi, ktorý takmer od modrej prestrelil úplne všetko.
06:56 trest HBK PROTEF Považská Bystrica: Trest: Andrej Hrenák. 2min, vysoká hokejka.
Žirafy budú mať ďalšiu presilovú hru 5 na 4, v strednom pásme si to odniesol Lajčiak.
07:00 Hostia sa ubránili a už hrajú v plnom počte.
04:42 trest HBK PROTEF Považská Bystrica: Trest: Andrej Hrenák. 2min, sekanie.
Žirafy budú hrať presilovku 5 na 4, Hrvol naslepo našiel pred bránkou Dubovca M., ten chcel zakončiť ale bol faulovaný.
04:00 Choreň mohol rozohrať, ale radšej prikryl, vhadzuje sa v obrannom pásme Považskej.
02:00 dôležité HBC Žirafa Žilina: Žirafy takmer začali gólom, Slovák vyslal peknú švihovku do pravého horného rohu, brankách Choreň ju iba špičkou vyrazil, loptička mu poskakovala na bránkovej čiare ale Kosa ju nedokázal zasunúť.
00:01 práve sa začalo.
00:00 O chvíľku sa začne, v Žiline je chladné ale slnečné počasie, ihrisko takmer suché, rozhodcami páni Čačko a Malovec, v bránkach Šimo a Choreň, domáci v žltozelenom, hostia v modrých dresoch.