Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
je po stretnutí, Vrútky sa stali Majstrom Slovenskej hokejbalovej extraligy U19, v troch zápasoch play-off nedostali ani jediný gól, foto zo zápasov v priebehu týždňa v galérii, vďaka za pozornosť
29:52 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra U19: Trest: . 2min, nedovolené bránenie.
nakoniec sa dohrá 3 na 5
28:23 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra U19: Trest: Filip Kuzma. 2min, nedovolené bránenie.
tvrdý ale možno aj čistý zákrok, avšak Nitra bude hrať oslabená 4 na 5
26:09 HBK Nitrianski Rytieri Nitra U19: do záveru zostávajú necelé 4 minúty, Nitra si zobrala oddychový čas, ale bez urážky je to už asi márne, nič nenasvedčuje tomu, že by sa mal obraz hry zásadnejšie zmeniť
24:00 Nitra to ešte nevzdala, ale nedokáže sa dopracovať k sľubnejšej akcii, jej snaha je hodne kostrbatá, Vrútky hrajú umne, k ničomu súpera nepúšťajú a dopredu sa už veľmi nehrnú
20:01 začalo posledné dejstvo, Vrútky bezpečne vedú 0:3
Nitra v druhom dejstve stratila ľahkosť, Vrútky ju schladili gólovým prídelom, no museli by veľmi zapnúť v poslednej tretine aby s výsledkom ešte niečo urobili
20:00 v početnej výhode vrútocká strelnica, ale Nitra aj so šťastím odolala a už hrá v plnom počte
17:03 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra U19: Trest: Lukáš Bališ. 2min, nedovolené bránenie.
učebnicový zákrok, presilovka Vrútok 5 na 4
16:01 gól HBK Kometa Vrútky U19: Gól: Branislav Hlaváč. Stav stretnutia: 0:3.
Veľký prepadol v súboji na polovici ihriska, neúspešne stíhal Hlaváča, ktorého osekal ako vianočný stromček ale nepomohla, Hlaváč prešiel sám pred brankára, položil si ho a pohodlne ponad ležiaceho brankára zakončil, už je to o tri
11:39 gól HBK Kometa Vrútky U19: Gól: Patrik Holko. Asistencia Radovan Cíger, Martin Minko. Stav stretnutia: 0:2.
opäť obrana Nitry prepadla, zbytočné zdvojenie a zakončil úplne voľný hráč, ktorý mal času počkať kým si brankár ľahne a ten nemal nárok na strelu pod brvno
10:01 začala druhá tretina, Nitra prehráva o gól 0:1
skončila prvá tretina, Nitra bola aktívnejšia ale urobila jednu chybu a Vrútky ju hneď využili
08:47 gól HBK Kometa Vrútky U19: Gól: Michal Fillo. Asistencia Andrej Jurášek. Stav stretnutia: 0:1.
Nitrania zbytočne zdvojili útočiaceho hráča, síce mu nedovolili zakončiť, ale loptička sa poodrážala k Fillovi a ten mal dosť času na tvrdú a presnú strelu
07:00 stále je o vlások aktívnejšia Nitra, skúšajú sa tlačiť pred bránku súpera, avšak Vrútky majú dobré brejky
03:00 zatiaľ má trošičku naviac Nitra, je častejšie pred súperovou bránkou
tak a začíname, historicky prvé finále extraligy U19, rozhodcami páni Pavela a Trpiš, už máme celkom veľké meškanie