Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
Žilinčania záver zvládli famózne a sú tretí v sezóne 2011 - 2012
29:42 trest HBC DT Považská Bystrica U19: Trest: Lukáš Balušík. 2min, napadnutie, nedovolená hra telom.
sily sa vyrovnajú na 4 4
29:08 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Miroslav Janík (OSL). Asistencia Adrián Lipovský. Stav stretnutia: 5:2.
je rozhodnuté, hostia už hrali bez brankára, Janík od polovice ihriska dáva gól v oslabení
28:48 trest HBC Žirafa Žilina U19: Trest: Andrej Miške. 2min, držanie hokejky.
no tak ešte môže byť dráma, Považská bude hrať 4 na 5, Miške v obrannom pásme musel
29:00 HBC Žirafa Žilina U19: brankár Novák najlepším hráčom Žiliny, opäť teraz podržal
28:12 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Matúš Bukový. Asistencia Lukáš Kubala. Stav stretnutia: 4:2.
už by to mohlo byť "doma", navrátilec Bukový to prestrelil
28:00 mydlenica na oboch stranách, hostia otvorili hru, domáci sa dostávajú do brejkov, je to na nervy, do sirény čosi nad dve minúty ešte
24:34 HBC Žirafa Žilina U19: domáci majú oddychový čas, potrebujú upokojiť hru
24:00 tak teraz sa hrá najkrajšia časť zápasu, akcie sa striedajú pred jednou aj druhou bránkou, je to stále o gól, domáci si nemôžu byť istí
20:01 začala posledná tretina, Žilina vyhráva najtesnejším rozdielom 3:2, ale v závere prostrednej tretiny prestala hrať
Žilinčania mali v druhom dejstve viac z hry, troma gólmi otočili vývoj, ale po kontaktnom góle súper ožil, ani zďaleka nie je rozhodnuté
20:00 Žilinčania hrali presilovku nedôrazne, Považská sa dobre bránila a už hrá v plnom počte
19:00 dôležité HBC Žirafa Žilina U19, Adrián Lipovský: v početnej výhode Lipovský sám bez prípravy, tvrdá strela ale iba do brankára, stále 3:2
17:53 trest HBC DT Považská Bystrica U19: Trest: Jakub Kostelanský. 2min, sekanie.
asi padne ďalší gól, je tu znova presilovka Žiliny 5 na 4, Kostelanský doslova vystrelil Miškemu hokejku z rúk
16:24 gól HBC DT Považská Bystrica U19: Gól: Lukáš Balušík (VPR). Asistencia Tomáš Drblík, Peter Kapralčík. Stav stretnutia: 3:2.
aj piaty gól padol pri neúplnom počte hráčov, vyhrané buly a Balušik takmer od modrej všetko prestrelil, výborná nechytateľná strela, ale Novák v bránke asi ani nič nevidel
15:31 trest HBC Žirafa Žilina U19: Trest: Patrik Korbaš. 2min, nedovolené bránenie.
teraz sa budú domáci brániť, hostia budú hrať presilovku 4 na 5
14:57 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Miroslav Janík (VPR). Asistencia Jakub Hulín, Adrián Lipovský. Stav stretnutia: 3:1.
aj ďalšiu presilovku Žilina využíva a už vedie o dva góly, rýchla akcia zakončená
15:00 HBC Žirafa Žilina U19: Žilina je komplet a začína jej presilovka 5 na 4
13:51 trest HBC DT Považská Bystrica U19: Trest: Peter Kapralčík. 2min, krosček.
znova to bude 4 na 4, a po 36 sekundách bude hrať Žilina presilovku 5 na 4, Kapralčík v útočnom pásme fauloval Fujdiaka, ktorý zachytil rozohrávku hostí
12:28 trest HBC Žirafa Žilina U19: Trest: Patrik Lahuta. 2min, držanie.
opäť presilovka, tentoraz ju bude mať Považská, pokračuje sa 4 na 5
10:44 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Patrik Lahuta (VPR). Asistencia Adrián Lipovský. Stav stretnutia: 2:1.
aj presilovka 5 na 4 využitá, za 13 sekúnd sa skóre otočilo v prospech Žiliny, Lipovský z rohu našiel Lahutu a ten dáva zatiaľ vedúci gól, už je to veselšie, zatiaľ góly iba v presilovkách
10:31 gól HBC Žirafa Žilina U19: Gól: Jakub Hulín (VPR). Asistencia Dávid Kurej, Andrej Miške. Stav stretnutia: 1:1.
Kurej vystrelil bez prípravy a odrazená lopta prišla k Hulínovi, ktorý bez prípravy vyrovnal, presilovka - teda jej prvá časť využitá
10:01 začala sa prostredná tretina, Žilinčania hrajú presilovku 5 na 3, viac ako 1.40
Považskej práve presilovka pomohla k vedeniu, inak je to veľmi vyrovnané
09:46 trest HBC DT Považská Bystrica U19: Trest: Ján Pružinský. 2min, nedovolené bránenie.
no presilovka Žiliny už bude dvojnásobná, pokračovať sa bude 5 na 3, jedinečná príležitosť na vyrovanie
09:41 trest HBC DT Považská Bystrica U19: Trest: . 2min, faul lakťom.
prenikajúci Lipovský bol faulovaný, Žilina bude mať presilovku 5 na 4
09:02 gól HBC DT Považská Bystrica U19: Gól: (VPR). Asistencia Jozef Martančík, Peter Kapralčík. Stav stretnutia: 0:1.
Považská ponúknutú šancu rýchlo využila, v početnej prevahe prečíslila domácu obranu a ujíma sa vedenia
08:53 trest HBC Žirafa Žilina U19: Trest: Michal Fujdiak. 2min, hákovanie.
úplne nezmyselný faul pri súperovej bránke, hostia budú hrať presilovku 4 na 5
06:00 HBC Žirafa Žilina U19: Žilinčania sa ubránili a už sú komplet
05:00 HBC DT Považská Bystrica U19: Považská je už kompletná a bude hrať presilovku viac ako minútu 4 na 5
03:35 trest HBC Žirafa Žilina U19: Trest: Jakub Prašek. 2min, hákovanie.
sily na ploche sa vyrovnajú, prenikajúceho Drblíka fauloval Prášek, bude sa pokračovať 4 na 4, potom budem mať Považská presilovku
04:00 dôležité HBC DT Považská Bystrica U19, Tomáš Drblík: v oslabení ušiel Drblík, sám pred Novákom iba do brvna !!!
02:26 trest HBC DT Považská Bystrica U19: Trest: Lukáš Balušík. 2min, nadmerne hrubá sila.
Žilinčania budú hrať presilovku 5 na 4
03:00 Považská iba na zákaz, vhadzovať sa bude v ich pásme
00:01 už sa hrá
oba tímy sa pozdravili, o chvíľku sa začne, Žilinčania musia zabojovať, ak chcú mať aké také potešenie zo sezóny
ide do tuhého, začína sa boj o medaile, v súboji o bronz sa stretnú neúspešní semifinalisti, ktorí tam paraddoxne postúpili priamo, dve Žirafy sa budú v naťahovať o akú-takú záchranu sezóny

Výsledkový servis poskytuje portál Sportvin.