Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
stretnutie sa skončilo, bolo úplne vyrovnané, viac šťastia v nájazdoch mali Vrútky, sú posledným semifinalistom, narazia na domácu Žilinu
samostatné nájazdy Mt - Knapík bez zakončenia do priestoru bránky, 0:0 Vrútky – Okuliar blafák ponad ležiaceho brankára, 0:1 Mt - Kopkáš iba do betónov, málo dôrazný nájazd, 0:1 Vrútky – Jurášek, brankár sa zbytočne vytiahol vysoko pred bránku, Jurášek ho pohodlne obišiel a dal do prázdnej, 0:2
Vrútky nevyužili záverečnú početnú prevahu, gól tak nepadol, nasledovať budú samostatné nájazdy, tie rozhodnú o postupujúcom - štvrtom semifinalistovi
29:00 znova dohraný súboj pri bránke Martina, ktorý sa dobre bráni
28:07 trest HBK Medokýš Martin U19: Trest: Patrik Zicho. TH, bodnutie koncom hokejky.
trma - vrma pred bránkou Martina, jeden z hráčov súpera dohral súboj na brankára, Zicho to tam prišiel riešiť a za hlavičku dostal Trest v hre, dnes už dohral a hrá sa 5 minút 4 na 5, Vrútky majú veľkú príležitosť rozhodnúť
28:00 HBK Medokýš Martin U19: Zicho je už na ploche, hrá sa 5 na 5
27:00 do konca sú presne 3 minúty a stále 0:0
27:00 HBK Kometa Vrútky U19: Vrútočan je na ploche, pokračuje sa ich presilovou hrou 48 sekúnd to bude 4 na 5
27:00 HBK Medokýš Martin U19: Martinčan je ploche, hrá sa 4 na 4, ale nie dlho, potom bude presilovka Vrútok
25:45 trest HBK Medokýš Martin U19: Trest: Patrik Zicho. 2min, bodnutie koncom hokejky.
Zicho dohral súboj, bude presilovka Vrútok 3 na 4
24:57 trest HBK Kometa Vrútky U19: Trest: Jakub Sviatko. 2min, krosček.
s vylúčeniami sa teraz roztrhlo vrece, hrá sa opäť 4 na 4, Vrútky mali iba kratučkú presilovku
24:32 trest HBK Medokýš Martin U19: Trest: Erik Kopkáš. 2min, hákovanie.
Martinčania hrali presilovku veľmi zle, nebolo ani poznať, že majú hráča naviac, ale sily budú na chvíľku vyrovnané 4 na 4 a bude nasledovať presilovka Vrútok
22:34 trest HBK Kometa Vrútky U19: Trest: Jakub Sviatko. 2min, hákovanie.
Martin bude mať už tretiu presilovú hru 5 na 4
22:00 Vrútky sa ubránili a takmer dali gól, už sa hrá v plnom počte, stále 0:0
21:00 dôležité HBK Kometa Vrútky U19, Denis Brnčal: Vrútky mali v početnom oslabení super príležitosť, Brnčal sám pred brankárom, mal čas aj priestor, avšak blafák mu gólman Adamčík pekne chytil
20:01 začala posledná tretina, Martin v nej začína presilovkou 5 na 4
druhá tretina bola zatiaľ to najlepšie čo sa tu dnes hralo, obaja súperi mali dobré príležitosti, hrá sa svižný a pekný hokejbal, bude to ešte zaujímavé, stále 0:0
19:59 trest HBK Kometa Vrútky U19: Trest: Michal Fillo. 2min, napadnutie, nedovolená hra telom.
tesne pred druhou sirénou, bol pri brejku faulovaný hrač Martina, tí začnú poslednú tretinu presilovou hrou 5 na 4
16:00 HBK Medokýš Martin U19: už je to veľmi svižné, Martinčanov je oveľa menej ako súpera, ale hrá sa vyrovnané stretnutie, príležitosti na oboch stranách, Knapík teraz ani na dvakrát neprestrelil brankára Vrútok
13:00 dôležité HBK Medokýš Martin U19, Erik Kopkáš: super šanca Martinu, Kopkáš pekne ušiel, urobil blafák ale trafil iba ľavú tyčku!!! stále 0:0
10:01 začala druhá tretina, stav nerozhodný 0:0
skončila prvá tretina, hlavne v jej závere mali viac z hry Martinčania, bude to zaujímavé
07:00 Vrútky sa ubránili a už hrajú v plnom počte, Martinčania mali niekoľko dobrých zakončení, ale žiadne gólové
04:36 trest HBK Kometa Vrútky U19: Trest: Jakub Sviatko. 2min, vysoká hokejka.
Martin bude mať výhodu presilovej hry 5 na 4
04:00 dôležité HBK Kometa Vrútky U19, Andrej Jurášek: takmer gól, tečovaná loptička tesne pred brankárom, ale skóre sa nemení
03:00 martinské "Áčko" iba na zakázané, vhadzovať sa bude v ich obrannom pásme
00:01 už sa konečne hrá
už sa začne, meškáme takmer 30 minút, susedské derby rozhodne o ďalšom semifinalistovi, na ktorého už čaká domáca Žilina, ale asi to budú trošku iné Vrútky ako v základnej časti rozhodcami Pavela - Trpiš
o chvíľku začne druhé štvrťfinálové stretnutie, štvrtý Martin hostí piate Vrútky, máme trošku meškanie