Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
2
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC Žirafa Žilina
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:4 26.03.2011 13:00 |
|
1
5
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC Žirafa Žilina
Štvrťfinále (2. zápas) |
7:3 27.03.2011 13:00 |
|
1
1
1
HBC Žirafa Žilina - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
Štvrťfinále (3. zápas) |
3:4 02.04.2011 13:00 |
|
HbK 87 Skalica - ŠK 98 Pruské
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:3 p.p. 26.03.2011 13:00 |
|
HbK 87 Skalica - ŠK 98 Pruské
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:1 27.03.2011 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HbK 87 Skalica
Štvrťfinále (3. zápas) |
2:6 02.04.2011 13:00 |
|
Reebok Ružinov - HBK Kometa Vrútky
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:4 s.n. 26.03.2011 11:00 |
|
Reebok Ružinov - HBK Kometa Vrútky
Štvrťfinále (2. zápas) |
4:3 p.p. 27.03.2011 11:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - Reebok Ružinov
Štvrťfinále (3. zápas) |
2:1 02.04.2011 13:00 |
|
Imperial Vitamins Martin - LG TPS Bratislava
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:1 26.03.2011 13:00 |
|
Imperial Vitamins Martin - LG TPS Bratislava
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:0 27.03.2011 13:00 |
|
LG TPS Bratislava - Imperial Vitamins Martin
Štvrťfinále (3. zápas) |
3:2 02.04.2011 13:00 |
|
1
1
1
HBC Žirafa Žilina - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
Štvrťfinále (4. zápas) |
0:4 03.04.2011 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HbK 87 Skalica
Štvrťfinále (4. zápas) |
2:3 03.04.2011 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - Reebok Ružinov
Štvrťfinále (4. zápas) |
4:1 03.04.2011 13:00 |
|
LG TPS Bratislava - Imperial Vitamins Martin
Štvrťfinále (4. zápas) |
5:1 03.04.2011 13:00 |
|
1
1
Imperial Vitamins Martin - LG TPS Bratislava
Štvrťfinále (5. zápas) |
1:4 09.04.2011 13:00 |
|
1
Reebok Ružinov - HBK Kometa Vrútky
Štvrťfinále (5. zápas) |
4:2 09.04.2011 11:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
1
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG TPS Bratislava
Semifinále (1. zápas) |
4:3 p.p. 16.04.2011 13:00 |
|
1
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG TPS Bratislava
Semifinále (2. zápas) |
4:1 17.04.2011 13:00 |
|
LG TPS Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
Semifinále (3. zápas) |
2:3 23.04.2011 13:00 |
|
1
HbK 87 Skalica - Reebok Ružinov
Semifinále (1. zápas) |
2:3 16.04.2011 13:00 |
|
1
HbK 87 Skalica - Reebok Ružinov
Semifinále (2. zápas) |
3:4 17.04.2011 13:00 |
|
Reebok Ružinov - HbK 87 Skalica
Semifinále (3. zápas) |
4:1 23.04.2011 13:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - Reebok Ružinov
Finále (1. zápas) |
2:1 p.p. 30.04.2011 13:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - Reebok Ružinov
Finále (2. zápas) |
5:4 01.05.2011 13:00 |
|
2
Reebok Ružinov - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
Finále (3. zápas) |
3:5 07.05.2011 11:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
1
HbK 87 Skalica - LG TPS Bratislava
o 3. miesto (1. zápas) |
2:3 30.04.2011 13:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Reebok Ružinov - HbK 87 Skalica
1. kolo |
8:2 04.09.2010 11:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - N-Sport Trend Žiar n/Hronom
1. kolo |
8:1 04.09.2010 13:00 |
|
4
HBC Žirafa Žilina - Double Team Žirafa P. Bystrica
1. kolo |
6:4 04.09.2010 13:00 |
|
Imperial Vitamins Martin - HBK Kometa Vrútky
1. kolo |
7:3 04.09.2010 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - MHbO Géci Liptovský Mikuláš
1. kolo |
8:0 04.09.2010 13:00 |
|
1
ŠK Profis 32 Bratislava - LG TPS Bratislava
1. kolo |
0:5 13.02.2011 11:00 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
Reebok Ružinov - HBC Žirafa Žilina
2. kolo |
7:2 11.09.2010 11:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG TPS Bratislava
2. kolo |
4:1 11.09.2010 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - Imperial Vitamins Martin
2. kolo |
3:5 11.09.2010 13:00 |
|
N-Sport Trend Žiar n/Hronom - ŠK Profis 32 Bratislava
2. kolo |
2:10 11.09.2010 13:00 |
|
HbK 87 Skalica - Double Team Žirafa P. Bystrica
2. kolo |
8:5 11.09.2010 13:00 |
|
MHbO Géci Liptovský Mikuláš - HBK Kometa Vrútky
2. kolo |
3:2 11.09.2010 13:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
Reebok Ružinov - ŠK 98 Pruské
3. kolo |
5:2 18.09.2010 11:00 |
|
Double Team Žirafa P. Bystrica - LG TPS Bratislava
3. kolo |
4:1 18.09.2010 11:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - Imperial Vitamins Martin
3. kolo |
6:2 18.09.2010 13:00 |
|
1
1
HBC Žirafa Žilina - ŠK Profis 32 Bratislava
3. kolo |
3:0 18.09.2010 13:00 |
|
N-Sport Trend Žiar n/Hronom - HBK Kometa Vrútky
3. kolo |
3:5 18.09.2010 13:00 |
|
1
HbK 87 Skalica - MHbO Géci Liptovský Mikuláš
3. kolo |
7:0 18.09.2010 13:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
Reebok Ružinov - MHbO Géci Liptovský Mikuláš
4. kolo |
5:1 19.09.2010 11:00 |
|
1
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Kometa Vrútky
4. kolo |
3:1 19.09.2010 13:00 |
|
1
1
HBC Žirafa Žilina - LG TPS Bratislava
4. kolo |
0:3 19.09.2010 13:00 |
|
N-Sport Trend Žiar n/Hronom - Imperial Vitamins Martin
4. kolo |
0:5 19.09.2010 13:00 |
|
1
HbK 87 Skalica - ŠK 98 Pruské
4. kolo |
4:3 19.09.2010 13:00 |
|
Double Team Žirafa P. Bystrica - ŠK Profis 32 Bratislava
4. kolo |
7:3 05.12.2010 11:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
ŠK Profis 32 Bratislava - Reebok Ružinov
5. kolo |
4:3 s.n. 25.09.2010 11:00 |
|
Double Team Žirafa P. Bystrica - HBK Kometa Vrútky
5. kolo |
5:2 25.09.2010 11:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - MHbO Géci Liptovský Mikuláš
5. kolo |
7:3 25.09.2010 13:00 |
|
3
Imperial Vitamins Martin - HBC Žirafa Žilina
5. kolo |
5:2 25.09.2010 13:00 |
|
1
N-Sport Trend Žiar n/Hronom - ŠK 98 Pruské
5. kolo |
2:8 25.09.2010 13:00 |
|
1
HbK 87 Skalica - LG TPS Bratislava
5. kolo |
2:0 25.09.2010 13:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
1
Reebok Ružinov - Double Team Žirafa P. Bystrica
6. kolo |
7:1 02.10.2010 11:00 |
|
6
3
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK Profis 32 Bratislava
6. kolo |
0:5 kont. 02.10.2010 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HBK Kometa Vrútky
6. kolo |
2:3 02.10.2010 13:00 |
|
N-Sport Trend Žiar n/Hronom - LG TPS Bratislava
6. kolo |
2:1 s.n. 02.10.2010 13:00 |
|
2
HbK 87 Skalica - HBC Žirafa Žilina
6. kolo |
3:2 02.10.2010 13:00 |
|
1
MHbO Géci Liptovský Mikuláš - Imperial Vitamins Martin
6. kolo |
2:5 02.10.2010 13:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
ŠK Profis 32 Bratislava - HBK Kometa Vrútky
7. kolo |
0:3 09.10.2010 11:00 |
|
Double Team Žirafa P. Bystrica - ŠK 98 Pruské
7. kolo |
2:4 09.10.2010 11:00 |
|
2
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - Reebok Ružinov
7. kolo |
1:2 09.10.2010 13:00 |
|
1
Imperial Vitamins Martin - LG TPS Bratislava
7. kolo |
3:0 09.10.2010 13:00 |
|
1
N-Sport Trend Žiar n/Hronom - HbK 87 Skalica
7. kolo |
1:4 09.10.2010 13:00 |
|
2
MHbO Géci Liptovský Mikuláš - HBC Žirafa Žilina
7. kolo |
2:3 09.10.2010 13:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
ŠK Profis 32 Bratislava - HbK 87 Skalica
8. kolo |
1:9 16.10.2010 11:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK 98 Pruské
8. kolo |
5:6 s.n. 16.10.2010 13:00 |
|
1
2
HBC Žirafa Žilina - HBK Kometa Vrútky
8. kolo |
3:6 16.10.2010 13:00 |
|
1
Imperial Vitamins Martin - Double Team Žirafa P. Bystrica
8. kolo |
9:3 16.10.2010 13:00 |
|
1
LG TPS Bratislava - Reebok Ružinov
8. kolo |
4:1 16.10.2010 13:00 |
|
MHbO Géci Liptovský Mikuláš - N-Sport Trend Žiar n/Hronom
8. kolo |
7:3 16.10.2010 13:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Reebok Ružinov - Imperial Vitamins Martin
9. kolo |
7:5 23.10.2010 11:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - Double Team Žirafa P. Bystrica
9. kolo |
7:1 23.10.2010 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - LG TPS Bratislava
9. kolo |
5:3 23.10.2010 13:00 |
|
2
N-Sport Trend Žiar n/Hronom - HBC Žirafa Žilina
9. kolo |
3:4 23.10.2010 13:00 |
|
MHbO Géci Liptovský Mikuláš - ŠK Profis 32 Bratislava
9. kolo |
2:0 23.10.2010 13:00 |
|
1
HbK 87 Skalica - HBK Kometa Vrútky
9. kolo |
9:2 23.10.2010 13:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
Reebok Ružinov - HBK Kometa Vrútky
10. kolo |
5:3 24.10.2010 11:00 |
|
2
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC Žirafa Žilina
10. kolo |
4:5 s.n. 24.10.2010 13:00 |
|
1
ŠK 98 Pruské - ŠK Profis 32 Bratislava
10. kolo |
3:6 24.10.2010 13:00 |
|
N-Sport Trend Žiar n/Hronom - Double Team Žirafa P. Bystrica
10. kolo |
3:2 24.10.2010 13:00 |
|
MHbO Géci Liptovský Mikuláš - LG TPS Bratislava
10. kolo |
4:8 24.10.2010 13:00 |
|
1
HbK 87 Skalica - Imperial Vitamins Martin
10. kolo |
3:2 s.n. 24.10.2010 13:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
ŠK Profis 32 Bratislava - Imperial Vitamins Martin
11. kolo |
1:0 30.10.2010 11:00 |
|
Double Team Žirafa P. Bystrica - MHbO Géci Liptovský Mikuláš
11. kolo |
5:4 s.n. 30.10.2010 11:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HbK 87 Skalica
11. kolo |
4:1 30.10.2010 13:00 |
|
LG TPS Bratislava - HBK Kometa Vrútky
11. kolo |
5:8 30.10.2010 13:00 |
|
1
2
HBC Žirafa Žilina - ŠK 98 Pruské
11. kolo |
2:3 30.10.2010 13:00 |
|
N-Sport Trend Žiar n/Hronom - Reebok Ružinov
11. kolo |
0:2 20.02.2011 17:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
2
Double Team Žirafa P. Bystrica - HBC Žirafa Žilina
12. kolo |
5:4 s.n. 06.11.2010 11:00 |
|
LG TPS Bratislava - ŠK Profis 32 Bratislava
12. kolo |
8:0 06.11.2010 13:00 |
|
1
HbK 87 Skalica - Reebok Ružinov
12. kolo |
1:0 06.11.2010 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - Imperial Vitamins Martin
12. kolo |
3:2 06.11.2010 13:00 |
|
1
MHbO Géci Liptovský Mikuláš - ŠK 98 Pruské
12. kolo |
1:5 06.11.2010 13:00 |
|
N-Sport Trend Žiar n/Hronom - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
12. kolo |
1:7 06.11.2010 17:30 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK Profis 32 Bratislava - N-Sport Trend Žiar n/Hronom
13. kolo |
3:1 13.11.2010 10:30 |
|
Double Team Žirafa P. Bystrica - HbK 87 Skalica
13. kolo |
3:6 13.11.2010 11:00 |
|
1
Imperial Vitamins Martin - ŠK 98 Pruské
13. kolo |
3:1 13.11.2010 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - MHbO Géci Liptovský Mikuláš
13. kolo |
9:4 13.11.2010 13:00 |
|
LG TPS Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13. kolo |
4:5 13.11.2010 13:30 |
|
1
2
HBC Žirafa Žilina - Reebok Ružinov
13. kolo |
0:4 05.12.2010 13:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
2
1
ŠK Profis 32 Bratislava - HBC Žirafa Žilina
14. kolo |
3:5 20.11.2010 10:30 |
|
HBK Kometa Vrútky - N-Sport Trend Žiar n/Hronom
14. kolo |
8:1 20.11.2010 11:00 |
|
1
Imperial Vitamins Martin - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
14. kolo |
2:3 20.11.2010 13:00 |
|
2
ŠK 98 Pruské - Reebok Ružinov
14. kolo |
5:3 20.11.2010 13:00 |
|
MHbO Géci Liptovský Mikuláš - HbK 87 Skalica
14. kolo |
1:3 20.11.2010 13:00 |
|
LG TPS Bratislava - Double Team Žirafa P. Bystrica
14. kolo |
5:0 20.11.2010 13:30 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK Profis 32 Bratislava - Double Team Žirafa P. Bystrica
15. kolo |
4:3 s.n. 21.11.2010 10:30 |
|
Imperial Vitamins Martin - N-Sport Trend Žiar n/Hronom
15. kolo |
5:0 21.11.2010 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HbK 87 Skalica
15. kolo |
1:2 21.11.2010 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
15. kolo |
3:4 s.n. 21.11.2010 13:00 |
|
1
MHbO Géci Liptovský Mikuláš - Reebok Ružinov
15. kolo |
1:3 21.11.2010 13:00 |
|
2
LG TPS Bratislava - HBC Žirafa Žilina
15. kolo |
7:0 21.11.2010 13:30 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
MHbO Géci Liptovský Mikuláš - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
16. kolo |
1:8 27.11.2010 10:00 |
|
1
Reebok Ružinov - ŠK Profis 32 Bratislava
16. kolo |
4:1 27.11.2010 11:00 |
|
ŠK 98 Pruské - N-Sport Trend Žiar n/Hronom
16. kolo |
12:2 27.11.2010 13:00 |
|
1
2
HBC Žirafa Žilina - Imperial Vitamins Martin
16. kolo |
1:3 27.11.2010 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - Double Team Žirafa P. Bystrica
16. kolo |
3:1 27.11.2010 13:00 |
|
LG TPS Bratislava - HbK 87 Skalica
16. kolo |
5:1 27.11.2010 13:30 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK Profis 32 Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
17. kolo |
1:5 04.12.2010 10:30 |
|
1
Double Team Žirafa P. Bystrica - Reebok Ružinov
17. kolo |
3:4 04.12.2010 11:00 |
|
Imperial Vitamins Martin - MHbO Géci Liptovský Mikuláš
17. kolo |
7:5 04.12.2010 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - ŠK 98 Pruské
17. kolo |
4:6 04.12.2010 13:00 |
|
LG TPS Bratislava - N-Sport Trend Žiar n/Hronom
17. kolo |
5:2 12.02.2011 10:30 |
|
3
2
HBC Žirafa Žilina - HbK 87 Skalica
17. kolo |
2:5 27.02.2011 11:00 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
Reebok Ružinov - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
18. kolo |
2:8 19.02.2011 11:00 |
|
4
2
HBC Žirafa Žilina - MHbO Géci Liptovský Mikuláš
18. kolo |
3:5 19.02.2011 13:00 |
|
1
ŠK 98 Pruské - Double Team Žirafa P. Bystrica
18. kolo |
6:3 19.02.2011 13:00 |
|
HbK 87 Skalica - N-Sport Trend Žiar n/Hronom
18. kolo |
5:1 19.02.2011 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - ŠK Profis 32 Bratislava
18. kolo |
9:1 19.02.2011 13:00 |
|
LG TPS Bratislava - Imperial Vitamins Martin
18. kolo |
2:0 19.02.2011 13:30 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Reebok Ružinov - LG TPS Bratislava
19. kolo |
3:6 26.02.2011 11:00 |
|
1
Double Team Žirafa P. Bystrica - Imperial Vitamins Martin
19. kolo |
1:3 26.02.2011 11:00 |
|
1
ŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
19. kolo |
2:3 s.n. 26.02.2011 13:00 |
|
2
2
HBK Kometa Vrútky - HBC Žirafa Žilina
19. kolo |
6:3 26.02.2011 13:00 |
|
1
HbK 87 Skalica - ŠK Profis 32 Bratislava
19. kolo |
2:3 26.02.2011 13:00 |
|
N-Sport Trend Žiar n/Hronom - MHbO Géci Liptovský Mikuláš
19. kolo |
3:5 26.02.2011 17:00 |
20. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
ŠK Profis 32 Bratislava - MHbO Géci Liptovský Mikuláš
20. kolo |
3:4 05.03.2011 10:30 |
|
Double Team Žirafa P. Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
20. kolo |
1:3 05.03.2011 11:00 |
|
3
2
HBC Žirafa Žilina - N-Sport Trend Žiar n/Hronom
20. kolo |
10:3 05.03.2011 13:00 |
|
1
Imperial Vitamins Martin - Reebok Ružinov
20. kolo |
4:2 05.03.2011 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HbK 87 Skalica
20. kolo |
3:2 s.n. 05.03.2011 13:00 |
|
LG TPS Bratislava - ŠK 98 Pruské
20. kolo |
3:2 05.03.2011 13:30 |
21. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK Profis 32 Bratislava - ŠK 98 Pruské
21. kolo |
4:3 s.n. 06.03.2011 10:30 |
|
Double Team Žirafa P. Bystrica - N-Sport Trend Žiar n/Hronom
21. kolo |
18:1 06.03.2011 11:00 |
|
4
2
HBC Žirafa Žilina - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
21. kolo |
1:3 06.03.2011 13:00 |
|
1
Imperial Vitamins Martin - HbK 87 Skalica
21. kolo |
6:3 06.03.2011 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - Reebok Ružinov
21. kolo |
0:3 06.03.2011 13:00 |
|
LG TPS Bratislava - MHbO Géci Liptovský Mikuláš
21. kolo |
6:2 06.03.2011 13:30 |
22. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Reebok Ružinov - N-Sport Trend Žiar n/Hronom
22. kolo |
11:0 12.03.2011 13:00 |
|
1
Imperial Vitamins Martin - ŠK Profis 32 Bratislava
22. kolo |
3:0 12.03.2011 13:00 |
|
2
2
ŠK 98 Pruské - HBC Žirafa Žilina
22. kolo |
1:4 12.03.2011 13:00 |
|
HbK 87 Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
22. kolo |
2:1 12.03.2011 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - LG TPS Bratislava
22. kolo |
5:3 12.03.2011 13:00 |
|
MHbO Géci Liptovský Mikuláš - Double Team Žirafa P. Bystrica
22. kolo |
3:4 s.n. 12.03.2011 15:00 |
Výsledkový servis poskytuje portál Sportvin.