Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK Lion Svidník
Štvrťfinále (1. zápas) |
4:3 06.04.2019 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK Lion Svidník
Štvrťfinále (2. zápas) |
5:2 07.04.2019 13:00 |
|
HBK Lion Svidník - HBK Hokejmarket Skalica
Štvrťfinále (3. zápas) |
2:3 13.04.2019 13:00 |
|
ŠKB Martin - LG ABhokej Bratislava
Štvrťfinále (1. zápas) |
4:1 06.04.2019 10:00 |
|
ŠKB Martin - LG ABhokej Bratislava
Štvrťfinále (2. zápas) |
1:2 07.04.2019 10:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - ŠKB Martin
Štvrťfinále (3. zápas) |
1:0 13.04.2019 14:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Kometa Vrútky
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:2 p.p. 06.04.2019 11:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Kometa Vrútky
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:2 s.n. 07.04.2019 11:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
Štvrťfinále (3. zápas) |
4:2 13.04.2019 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:2 06.04.2019 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské
Štvrťfinále (2. zápas) |
5:3 07.04.2019 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HBK PROTEF Považská Bystrica
Štvrťfinále (3. zápas) |
1:4 13.04.2019 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - ŠKB Martin
Štvrťfinále (4. zápas) |
5:6 s.n. 14.04.2019 14:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
Štvrťfinále (4. zápas) |
4:1 14.04.2019 13:00 |
|
ŠKB Martin - LG ABhokej Bratislava
Štvrťfinále (5. zápas) |
3:0 20.04.2019 11:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK Kometa Vrútky
Semifinále (1. zápas) |
4:3 p.p. 27.04.2019 13:00 |
|
ŠKB Martin - HBK PROTEF Považská Bystrica
Semifinále (1. zápas) |
3:4 p.p. 27.04.2019 11:30 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK Kometa Vrútky
Semifinále (2. zápas) |
4:3 p.p. 28.04.2019 13:00 |
|
ŠKB Martin - HBK PROTEF Považská Bystrica
Semifinále (2. zápas) |
2:5 28.04.2019 11:30 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica
Semifinále (3. zápas) |
2:3 04.05.2019 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - ŠKB Martin
Semifinále (3. zápas) |
5:1 04.05.2019 13:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF Považská Bystrica
Finále (1. zápas) |
5:4 p.p. 18.05.2019 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF Považská Bystrica
Finále (2. zápas) |
3:4 19.05.2019 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica
Finále (3. zápas) |
4:1 25.05.2019 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica
Finále (4. zápas) |
0:4 26.05.2019 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF Považská Bystrica
Finále (5. zápas) |
5:1 01.06.2019 13:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠKB Martin - HBC Enviform Třinec
1. kolo |
9:0 08.09.2018 11:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
1. kolo |
5:4 08.09.2018 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
1. kolo |
2:0 08.09.2018 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HBK Lion Svidník
1. kolo |
2:3 s.n. 08.09.2018 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - LG ABhokej Bratislava
1. kolo |
7:2 18.11.2018 13:00 |
|
Leaders Ružinov - Jokerit Petržalka
1. kolo |
2:0 24.02.2019 10:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Enviform Třinec - HBK Kometa Vrútky
2. kolo |
3:5 15.09.2018 13:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠKB Martin
2. kolo |
5:1 15.09.2018 13:00 |
|
HBK Lion Svidník - HBK PROTEF Považská Bystrica
2. kolo |
2:0 15.09.2018 13:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - ŠK 98 Pruské
2. kolo |
2:5 15.09.2018 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - Leaders Ružinov
2. kolo |
4:1 11.11.2018 14:00 |
|
Jokerit Petržalka - HBK Hokejmarket Skalica
2. kolo |
3:4 08.12.2018 10:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Leaders Ružinov - HBC Enviform Třinec
3. kolo |
4:1 22.09.2018 11:00 |
|
ŠKB Martin - HBK Lion Svidník
3. kolo |
6:1 22.09.2018 11:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
3. kolo |
2:1 s.n. 22.09.2018 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - Jokerit Petržalka
3. kolo |
7:1 22.09.2018 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - LG ABhokej Bratislava
3. kolo |
7:1 22.09.2018 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
3. kolo |
4:2 22.09.2018 13:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - ŠK 98 Pruské
4. kolo |
6:2 29.09.2018 10:30 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - ŠKB Martin
4. kolo |
4:0 29.09.2018 11:00 |
|
HBC Enviform Třinec - HBK Hokejmarket Skalica
4. kolo |
1:2 29.09.2018 13:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Ružinov
4. kolo |
1:0 29.09.2018 13:00 |
|
HBK Lion Svidník - HBK Kometa Vrútky
4. kolo |
5:4 s.n. 02.12.2018 11:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK PROTEF Považská Bystrica
4. kolo |
2:4 23.02.2019 10:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠKB Martin - Leaders Ružinov
5. kolo |
2:1 06.10.2018 11:00 |
|
HBC Enviform Třinec - ŠK 98 Pruské
5. kolo |
1:4 06.10.2018 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica
5. kolo |
4:2 06.10.2018 13:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - Jokerit Petržalka
5. kolo |
2:1 06.10.2018 13:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK PROTEF Považská Bystrica
5. kolo |
6:5 14.10.2018 13:00 |
|
HBK Lion Svidník - LG ABhokej Bratislava
5. kolo |
1:3 24.02.2019 11:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK 98 Pruské
6. kolo |
0:1 s.n. 07.10.2018 11:00 |
|
HBC Enviform Třinec - HBK PROTEF Považská Bystrica
6. kolo |
0:9 07.10.2018 11:00 |
|
ŠKB Martin - HBK Hokejmarket Skalica
6. kolo |
3:2 07.10.2018 11:00 |
|
HBK Lion Svidník - Jokerit Petržalka
6. kolo |
5:3 07.10.2018 11:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - Leaders Ružinov
6. kolo |
6:2 07.10.2018 11:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - LG ABhokej Bratislava
6. kolo |
3:6 24.03.2019 13:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Lion Svidník - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
7. kolo |
4:1 13.10.2018 11:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - Jokerit Petržalka
7. kolo |
5:3 13.10.2018 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - Leaders Ružinov
7. kolo |
0:1 13.10.2018 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské
7. kolo |
4:5 p.p. 13.10.2018 13:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC Enviform Třinec
7. kolo |
8:1 13.10.2018 13:00 |
|
ŠKB Martin - HBK Kometa Vrútky
7. kolo |
2:0 14.10.2018 11:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - HBC Enviform Třinec
8. kolo |
4:2 20.10.2018 10:30 |
|
Leaders Ružinov - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
8. kolo |
3:0 20.10.2018 11:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Kometa Vrútky
8. kolo |
2:3 20.10.2018 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - ŠKB Martin
8. kolo |
0:5 20.10.2018 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK Lion Svidník
8. kolo |
5:2 20.10.2018 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
8. kolo |
2:1 p.p. 20.10.2018 14:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
9. kolo |
2:5 21.10.2018 10:30 |
|
Leaders Ružinov - HBK Lion Svidník
9. kolo |
1:2 21.10.2018 11:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
9. kolo |
5:2 21.10.2018 11:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - ŠKB Martin
9. kolo |
3:0 21.10.2018 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HBK Kometa Vrútky
9. kolo |
2:3 p.p. 21.10.2018 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBC Enviform Třinec
9. kolo |
6:0 21.10.2018 14:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠKB Martin - Jokerit Petržalka
10. kolo |
3:1 03.11.2018 11:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
10. kolo |
4:1 03.11.2018 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - LG ABhokej Bratislava
10. kolo |
1:3 03.11.2018 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské
10. kolo |
4:1 03.11.2018 13:00 |
|
Leaders Ružinov - HBK PROTEF Považská Bystrica
10. kolo |
2:5 18.11.2018 14:00 |
|
HBC Enviform Třinec - HBK Lion Svidník
10. kolo |
1:7 25.11.2018 13:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - HBK Kometa Vrútky
11. kolo |
5:3 10.11.2018 10:30 |
|
ŠK 98 Pruské - Leaders Ružinov
11. kolo |
4:3 10.11.2018 11:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBC Enviform Třinec
11. kolo |
7:2 10.11.2018 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica
11. kolo |
2:1 10.11.2018 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - ŠKB Martin
11. kolo |
1:4 10.11.2018 14:00 |
|
HBK Lion Svidník - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
11. kolo |
1:0 p.p. 10.11.2018 15:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - Leaders Ružinov
12. kolo |
2:4 17.11.2018 10:30 |
|
HBC Enviform Třinec - ŠKB Martin
12. kolo |
1:6 17.11.2018 13:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK PROTEF Považská Bystrica
12. kolo |
4:3 17.11.2018 13:00 |
|
HBK Lion Svidník - ŠK 98 Pruské
12. kolo |
0:5 17.11.2018 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica
12. kolo |
1:3 17.11.2018 14:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Kometa Vrútky
12. kolo |
3:2 p.p. 10.03.2019 11:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Leaders Ružinov - LG ABhokej Bratislava
13. kolo |
2:4 24.11.2018 11:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBC Enviform Třinec
13. kolo |
8:0 24.11.2018 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - Jokerit Petržalka
13. kolo |
3:0 24.11.2018 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Lion Svidník
13. kolo |
8:4 24.11.2018 13:00 |
|
ŠKB Martin - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13. kolo |
0:3 25.11.2018 11:00 |
|
ŠK 98 Pruské - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
13. kolo |
6:7 s.n. 02.12.2018 13:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica
14. kolo |
01.12.2018 00:00
pridať výsledok |
|
Jokerit Petržalka - HBK PROTEF Považská Bystrica
14. kolo |
4:7 01.12.2018 10:30 |
|
HBC Enviform Třinec - Leaders Ružinov
14. kolo |
0:5 01.12.2018 13:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Kometa Vrútky
14. kolo |
0:2 01.12.2018 13:00 |
|
HBK Lion Svidník - ŠKB Martin
14. kolo |
0:4 01.12.2018 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - ŠK 98 Pruské
14. kolo |
2:3 01.12.2018 14:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica
14. kolo |
3:2 24.03.2019 11:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK PROTEF Považská Bystrica - LG ABhokej Bratislava
15. kolo |
8:0 29.09.2018 13:00 |
|
Leaders Ružinov - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
15. kolo |
3:2 s.n. 23.02.2019 11:00 |
|
ŠKB Martin - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
15. kolo |
4:1 23.02.2019 11:00 |
|
ŠK 98 Pruské - Jokerit Petržalka
15. kolo |
4:3 s.n. 23.02.2019 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBC Enviform Třinec
15. kolo |
5:0 23.02.2019 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBK Lion Svidník
15. kolo |
2:1 23.02.2019 13:00 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
16. kolo |
3:1 02.03.2019 10:30 |
|
Leaders Ružinov - ŠKB Martin
16. kolo |
2:4 02.03.2019 11:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
16. kolo |
1:0 s.n. 02.03.2019 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HBC Enviform Třinec
16. kolo |
6:1 02.03.2019 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK Kometa Vrútky
16. kolo |
3:1 02.03.2019 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK Lion Svidník
16. kolo |
4:3 p.p. 02.03.2019 14:00 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - HBK Lion Svidník
17. kolo |
2:8 03.03.2019 10:30 |
|
Leaders Ružinov - HBK Kometa Vrútky
17. kolo |
3:2 03.03.2019 11:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - ŠKB Martin
17. kolo |
5:0 kont. 03.03.2019 11:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
17. kolo |
3:4 s.n. 03.03.2019 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - HBC Enviform Třinec
17. kolo |
12:0 03.03.2019 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
17. kolo |
2:4 03.03.2019 14:00 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Jokerit Petržalka - LG ABhokej Bratislava
18. kolo |
3:2 09.03.2019 10:30 |
|
HBK Kometa Vrútky - ŠKB Martin
18. kolo |
4:5 s.n. 09.03.2019 11:00 |
|
Leaders Ružinov - HBK Hokejmarket Skalica
18. kolo |
1:4 09.03.2019 11:00 |
|
ŠK 98 Pruské - HBK PROTEF Považská Bystrica
18. kolo |
2:0 09.03.2019 13:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Lion Svidník
18. kolo |
5:2 09.03.2019 13:00 |
|
HBC Enviform Třinec - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
18. kolo |
0:1 09.03.2019 13:00 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠKB Martin - ŠK 98 Pruské
19. kolo |
6:1 16.03.2019 10:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG ABhokej Bratislava
19. kolo |
1:3 16.03.2019 11:00 |
|
HBC Enviform Třinec - Jokerit Petržalka
19. kolo |
0:1 16.03.2019 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - HBK PROTEF Považská Bystrica
19. kolo |
3:2 16.03.2019 13:00 |
|
HBK Lion Svidník - HBK Hokejmarket Skalica
19. kolo |
1:7 16.03.2019 13:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - Leaders Ružinov
19. kolo |
5:1 16.03.2019 13:00 |
20. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Enviform Třinec - LG ABhokej Bratislava
20. kolo |
0:5 17.03.2019 11:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - Jokerit Petržalka
20. kolo |
5:4 s.n. 17.03.2019 11:00 |
|
ŠKB Martin - HBK PROTEF Považská Bystrica
20. kolo |
3:4 s.n. 17.03.2019 11:00 |
|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Hokejmarket Skalica
20. kolo |
2:3 17.03.2019 11:00 |
|
HBK Lion Svidník - Leaders Ružinov
20. kolo |
5:3 17.03.2019 11:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - ŠK 98 Pruské
20. kolo |
2:3 17.03.2019 13:00 |
21. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
21. kolo |
1:2 11.11.2018 11:00 |
|
HBK Lion Svidník - HBC Enviform Třinec
21. kolo |
8:2 11.11.2018 13:00 |
|
Jokerit Petržalka - ŠKB Martin
21. kolo |
1:2 23.03.2019 10:30 |
|
ŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica
21. kolo |
2:3 p.p. 23.03.2019 13:00 |
|
HBK PROTEF Považská Bystrica - Leaders Ružinov
21. kolo |
5:1 23.03.2019 13:00 |
|
LG ABhokej Bratislava - HBK Kometa Vrútky
21. kolo |
6:0 23.03.2019 14:00 |
22. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Lion Svidník
22. kolo |
8:2 30.03.2019 13:00 |
|
HBC Enviform Třinec - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
22. kolo |
2:5 30.03.2019 13:00 |
|
HBK Kometa Vrútky - Jokerit Petržalka
22. kolo |
4:1 30.03.2019 13:00 |
|
ŠKB Martin - LG ABhokej Bratislava
22. kolo |
8:2 30.03.2019 13:00 |
|
Leaders Ružinov - ŠK 98 Pruské
22. kolo |
2:6 30.03.2019 13:00 |
|
HBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF Považská Bystrica
22. kolo |
4:2 30.03.2019 13:00 |