Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
45:00 minútka do konca stretnutia
44:00 HBC Žirafa Žilina: žirafy sa ubránili a sú kompletné
44:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra: hostia sú komplet a nasleduje presilovka 3 na 5
41:49 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: . 2min, nešportové správanie hráčov.
Kováčik dal trest ešte aj hráčskej lavičke za protesty, pokračuje sa 3 na 4
41:49 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Martin Grill. 2min, nedovolené bránenie.
sily sa vyrovnajú, pokračuje sa 4 na 4
39:36 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Marián Kučerka. 2min, krosček.
hrdina Kučerka potom ešte najmenšieho hráča na ploche fauloval od chrbta a dostal okrem malého trestu aj 10 minútový osobný, pokračuje sa 5 na 4 počas 4 minút
39:36 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Marián Kučerka. 2min, sekanie.
hrdina Kučerka si odzadu vybral najmenšieho hráča a dostal tri tresty, prvý za sekanie
36:00 dôležité HBK Nitrianski Rytieri Nitra, Marián Riegel: pekné zakončenie bez prípravy, ešte krajší zákrok Winklera, ktorý sa pekne presunul a pokryl aj následnú dorážku, veľmi pekný moment
34:37 gól HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Gól: Martin Haring. Asistencia Michal Hrivnák, Róbert Kašša. Stav stretnutia: 1:5.
hostia zapli na vyššie obrátky, pekná a rýchla kombinácia, zakončenie švihom spomedzi kruhov, pravý horný roh, Winkler nemal nárok a zrejme ani nič nevidel
34:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra: hostia sa ubránili a už hrajú v plnom počte
32:00 HBC Žirafa Žilina: mokoš je už na ploche. domáca presilovka 5 na 4
31:03 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Lukáš Maděra. 2min, sekanie.
z presilovky hostí nakoniec nebude nič, ďalšie vylúčenie v modrom drese
30:01 začala posledná tretina, hrá sa 4 na 4, potom bude presilovka hostí
prostredná tretina priniesla pekný útočný hokejbal, trošku sa predviedli aj domáci, ale rozdiel je trojgólový, hostia kontrolujú priebeh, v závere pribudlo trošku vylúčení ale inak sa hrá veľmi čisto a korektne, je sa na čo pozerať
30:00 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Roman Mokoš. 2min, držanie.
sily sa vyrovnajú 4 na 4, potom presilovka hostí viac ako minútu
30:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Nitra už má 4 hráčov na ploche, pokračujeme skoro dve minúty 5 na 4
28:00 HBC Žirafa Žilina: Hartel je už na ploche, žirafy majú presilovku 5 na 3
27:50 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Patrik Martiška. 2min, zdržovanie hry.
a presilovka 5 na 3 bude dlhšia, lebo hostia teraz dostali za dvakrát pokazené buly dve minúty za zdržovanie hry
27:22 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Anton Balaška. 2min, hákovanie.
ďalšie vylúčenie v drese hostí, bude sa pokračovať 4 na 3 a potom minútová presilovka 5 na 3
27:09 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Marián Maxin. 2min, sekanie.
sily na ploche sú už vyrovnané, hostia tiež vylúčení, pokračovať sa bude 4 na 4 a o necelú minúty bude nasledovať domáce presilovka
26:02 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Martin Hartel. 2min, sekanie.
dosť prísne vylúčenie, ale nič to nemení na tom, že hostia budú mať tretiu presilovú hru, pokračuje sa 4 na 5
23:00 pred početnou diváckou kulisou sa hrá podstatne zaujímavejší hokejbal, Nitra stále herne lepšia ale domáci už nie sú iba v úlohe štatistu
22:00 dôležité HBC Žirafa Žilina: no konečne je aktívnejšie aj Žilina a hrá sa aj pred bránkou Nitry, na ktorej práve po Slovákovej strele zazvonila druhá tyčka, stále ale o tri
18:00 HBC Žirafa Žilina: aký taký naznak domácej akcie, aspoň na chvíľku vymanenie sa spod stáleho tlaku hostí
17:11 gól HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Gól: Martin Haring. Asistencia Branislav Thron. Stav stretnutia: 1:4.
Thron vyhral buly, Haring vystrelil, v jednoduchosti je krása, už je to o tri
15:01 začala sa prostredná tretina
hostia napĺňajú úlohu favorita, majú herne navrch, domáci sa snažia aspoň aktívne brániť a hrozia protiútokmi, aj napriek dvojgólovému manku je to ale lepší herný prejav ako včera
pokračuje výrazný tlak hostí, domáci sa iba v ostatných minútach bránia
14:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Beniač je už na ploche, hostia sa ubránili a už hrajú v plnom počte
14:00 HBC Žirafa Žilina: Grill v oslabení sám pred bránkou, bez prípravy, ale nad
11:29 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Milan Beniač. 2min, nedovolené bránenie.
žirafy budú mať druhú presilovku, útočný faul hostí, pokračuje sa 5 na 4
10:20 gól HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Gól: Michal Hrivnák. Asistencia Miroslav Mráz. Stav stretnutia: 1:3.
Mráz dlhý lob od vlastnej bránky na útočnú modrú, vo výskoku domáci Hulín a Hrivnák, Hrivnák úspešnejší, sám na Winklera, kľúčka a už je to o dva góly
09:00 dôležité HBC Žirafa Žilina: v strede ihriska zachytil rozohrávku Dubovec M., našiel hneď za obranou Slováka, ten mohol ísť sám na bránku ale loptička mu skočila a z brejku nič nebolo
06:30 gól HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Gól: Martin Haring (VPR). Asistencia Milan Beniač, Branislav Thron. Stav stretnutia: 1:2.
vyhrané buly, nahrávka a strela, ktorá prešla až do bránky, hostia už vedú
06:18 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Andrej Miške. 2min, podrazenie.
aj hostia budú mať presilovku, Miške fauloval za svojou bránkou, pokračuje sa 4 na 5
05:11 gól HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Gól: Rastislav Mach. Asistencia Ján Ďurický, Milan Ladiver. Stav stretnutia: 1:1.
domáce vedenie netrvalo dlho, hostia sa rýchlo po dorážke dotiahli a začína sa odznova
04:32 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Michal Dubovec (VPR). Asistencia Pavol Slovák, Martin Hartel. Stav stretnutia: 1:0.
vylúčenie Kaššu využité, po nahrávkach na jeden dotyk prestrelil Dubovec úplne všetko, žirafy sa ujímajú vedenia
04:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra: hostia už so 4 hráčmi, pokračuje stále ešte presilovka domácich 5 na 4
04:00 dôležité HBC Žirafa Žilina, Martin Hartel: po Hartelovej strele zazvonila tyčka na Petríkovej bránke
03:33 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Róbert Kašša. 2min, napadnutie, nedovolená hra telom.
exžilinčan Kašša fauloval za domácou bránkou na mantineli Hulína M., bude presilovka 5 na 3
02:16 trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Trest: Anton Balaška. 2min, krosček.
unikajúci Miške bol pri zakončení faulovaný, domáci budú mať presilovú hru 5 na 4
02:00 HBC Žirafa Žilina: Miške dostal peknú prihrávku za obranu a preveril Petríkovu lapačku.
02:00 domáci gólman Winkler už mal dva zákroky, žirafy teraz iba na zakázané uvoľnenie, opäť bude hra pred ich bránkou
00:01 práve sa začalo
tímy sa pozdravili, ideme na to
Rozhodcami, rovnako ako včera, páni Kováčik a Trpiš. V bránkach Winkler - Petrík. Domáci v zelených dresoch, hostia v belasej kombinácii. V Žiline je slnečné počasie, teplota okolo 10 stupňov, jemne pofukuje, ihrisko úplne suché. Ideálne podmienky na pekný hokejbal. Oba tímy sa už intenzívne rozcvičujú.
Vítame vás pri ďalšom prenose z hokejbalovej extraligy seniorov. Posledná Žilina bude v 14. kole hostiť tím z opačného pólu, aktuálneho lídra aj úradujúceho majstra - Nitru. Hostia, aj napriek dvom prehrám v rade, sú jednoznačným favoritom stretnutia. Obzvlášť po včerajšom katastrofálnom výkone žiráf proti Ružinovu, v ktorom prepadli na plnej čiare vo všetkých herných činnostiach. Situácia domácich je však ešte o niečo horšia ako včera, v zostave chýbajú viacerí skúsení hráči ako napr. Lajčiak, Dubovec A., Lipovský, Čičala, ale aj zranení Gamboš, Kubala, indisponovaní po stužkovej je Kurej.