Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
domáce Žirafy po jednom z najhorších výkonov vôbec, prehrali dôležitý 6bodový zápas. Za súperom, ktorý im bol dovtedy tabuľkovým susedom, zaostali vo všetkých herných činnostiach. Jediným vzruchom tak bola šarvátka v závere, inač sa na domácej strane nebolo absolútne na čo pozerať. V hokejbalovom odvare by rovnakú a možno aj dôstojnejšiu úlohu zahralo namiesto Žiliny, hocktoré mužstvo z jej mestskej ligy. Nové dresy tak boli do užívania uvedené tým úplne najpotupnejším spôsobom. Ďakujeme za pozornosť, ďalší prenos vám prinesieme hneď zajtra, keď budú Žilinčania hostiť lídra z Nitry.
rozhodcovia udelili dva menšie tresty a dva osobné v dĺžke 10.min., viac v detaile zápisu stretnutia
44:57 bitka v závere, bude množstvo vylúčení, hostia to zvládli "férovo" 3 na 2
44:00 minúta do konca stretnutia, domáce trápenie je na konci
43:00 Leaders Ružinov: čas vypršal, už sa hrá
42:35 Leaders Ružinov: nehrá sa, hostia majú oddychový čas
43:00 Leaders Ružinov: zakončenia boli ale hostia sa ubránili a už sú v plnom počte
42:00 HBC Žirafa Žilina: dve pekné zakončenia, ale dnes to proste domácim nejde podľa predstáv
40:19 trest Leaders Ružinov: Trest: Cyril Holeš. 2min, držanie.
žirafy budú mať s krátkym časovým odstupom druhú početnú prevahu, pokračovať sa bude 5 na 4, útočný faul Holeša, ktorý bol dôrazný v napádaní
38:58 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Martin Grill (VPR). Asistencia Michal Dubovec. Stav stretnutia: 1:4.
konečne niečo aj z domácej strany, ale muselo to prísť až v početnej prevahe, Dubovec si hodil loptičku, zbavil sa obrancu, krížna prihrávka na Grilla, ktorý z dobrej pozície a bez prípravy trafil pravý horný roh
38:13 trest Leaders Ružinov: Trest: Miroslav Behúl. 2min, podrazenie.
možno v početnej prevahe bude príležitosť aspoň na čestný úspech, začína domáca presilovka 5 na 4
36:00 domáci pridali na pohybe ale stále to nestačí na nejaké zaujímavejšie zakončenie, hostia takmer bez odporu kontrolujú priebeh zostávajúcich minút stretnutia
35:00 HBC Žirafa Žilina: žirafy sa ubránili a už hrajú v plnom počte
32:43 trest Leaders Ružinov: Trest: Martin Andris. 10min, nešportové správanie hráčov.
faulovaný Andris si to ešte so Slovákom chcel vysvetliť nevyberaný spôsobom a dostal za to osobný trest
32:43 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Pavol Slovák. 2min, vysoká hokejka.
hostia budú hrať presilovku 4 na 5
30:01 začala posledná tretina, hosti vedú pohodlným rozdielom 0:4
skončila druhá tretina, ktorej záver bol už exhibíciou hostí, ktorí hrajú s chuťou, padá im to, sú jasne lepším tímom, domáci nedokážu nič vymyslieť, z minima príležitostí nebol ani náznak tlaku, v poslednom dejstve sa už iba asi dohrá
30:00 hostia lepší v pohybe, myšlienke, dôraze, chuti, vo všetkom
28:00 Žilinčania sa naďalej iba trápia, žiadny náznak toho, že by sa malo niečo zmeniť
25:31 gól Leaders Ružinov: Gól: Roman Račko. Asistencia Andrej Bobek. Stav stretnutia: 0:4.
domáca katastrofa pokračuje, už je to veľmi zlé, Račko iba nahodil z otočky ľahkú loptu a tá na prekvapenie všetkých znamená štvrtý gól, domáci sú na kolenách
24:35 gól Leaders Ružinov: Gól: Miroslav Behúl. Asistencia Ján Križan. Stav stretnutia: 0:3.
aké je to jednoduché, vyhrané buly, nepokrytý strelec, pohodlné zakončenia pod brvno, Winkler nemal nárok
25:00 na domácej strane sa nie je na čo pozerať, hostia jasne lepší, majú viditeľnú prevahu, domáci sa trápia
20:00 domáce zubaté snaženie zatiaľ neprináša želateľný gólový efekt a ani zaujímavejší tlak
18:00 HBC Žirafa Žilina: nezáživný domáci herný prejav pokračuje aj v tejto tretine, hostia sa nikam neponáhľajú, hrajú pokojne a čakajú na brejky
15:52 gól Leaders Ružinov: Gól: Radoslav Kováč (VPR). Asistencia Ján Križan, Martin Andris. Stav stretnutia: 0:2.
hostia využívajú presilovku, prenesená hra krížom ihriska, Kováčova strela bez prípravy, úspešná, už je to o dva góly
15:01 začala prostredná tretina, hostia od jej začiatku s presilovkou
skončila nepozerateľná prvá tretina, veľa pekného hokejbalu v nej nebolo, s príležitosťami to bolo podobné, a trošku viac je usporiadaná hra hostí, ktorí z nenápadnej akcie otvorili skóre a za tesného vedenia 0:1 sa začne aj prostredné dejstvo
15:00 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Adrián Lipovský. 2min, nedovolené bránenie.
zarovno so sirénou domáce vylúčenie, hostia budú po prestávke hrať presilovú hru 4 na 5, Lipovský zbytočnú faul v útočnom pásme
15:00 tesne pred sirénou vyrobili zákaz aj hostia, ale asi sa už nič zaujímavé neudeje
14:00 HBC Žirafa Žilina: žirafy iba na zakázané, opäť sa hra presunie pred ich bránku
13:00 stále štipku viac aktívnejší hostia, ktorí sú v menej početnej zostave
10:00 zatiaľ úplne nudný a komótny priebeh, nie je sa na čo veľmi pozerať
08:29 gól Leaders Ružinov: Gól: Ján Križan. Asistencia Martin Andris. Stav stretnutia: 0:1.
do tretice všetko dobré, opäť vysunutý Križan, nedôrazne pokrytý domácou obranou, z ťažkého uhla prekvapil švihom Winklera, hostia idú do vedenia
08:00 Leaders Ružinov, Ján Križan: opäť pekné zakončenie, znova od hostí a znova bol v úniku Križan, Winkler spoľahlivo
07:08 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Martin Grill. 2min, zdržovanie hry.
na domácej strane tiež vylúčený hráč, veľmi zvláštna situácia, v rohu pri ružinovskej bránke boli obaja potrestaní bez aktivity pri loptičke, nereagovali na výzvu rozhodcu a tak nasledovali prísne tresty, pokračuje sa 4 na 4
07:08 trest Leaders Ružinov: Trest: Jakub Cvik. 2min, zdržovanie hry.
vzájomné vylúčenie na oboch stranách
07:00 ostatné dve-tri minútky patrili hosťom, aktivita bola predovšetkým na ich hokejkách, viackrát dobre preverili brankára Winklera ale ten je pozorný
05:00 Leaders Ružinov: prvá pozerateľnejšia akcia, Križan dostal peknú loptu za obranu, sám na brankára, ale nie v ideálnej pozícii, zakončil švihom, Winkler pohodlne zasiahol
04:00 zatiaľ sa hrá prevažne na polovici Ružinova, ale bez zaujímavejšej kombinácie, brankári takmer bez práce
02:00 Leaders Ružinov: hostia iba na zakázané, hra sa opäť presunie do ich obranného pásma
00:01 práve sa začalo, domáci v nových žltozelených dresoch, hostia v bielej farbe
tímy sú už pripravené, o chvíľku sa začne. V Žiline je síce slnečné ale veľmi chladné počasie, teplota okolo 5 stupňov, fúka studený vietor, ihrisko je ale suché. V bránkach Winkler - Bziňák.
vítame vás pri ďalšom "živom" textovom prenose z hokejbalovej extraligy seniorov. V 13. kole na seba narazia tímy z posledného a predposledného miesta aktuálnej tabuľky a tak sa hrá o 6 bodov. Títo súperi sa v tejto sezóne ešte nestretli, zápas v Bratislave z úvodu ročníka bol na žiadosť Žiliny odložený. Rozhodcami budú páni Kováčik a Trpiš.

Výsledkový servis poskytuje portál Sportvin.