Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
je to na zaplakanie, Žilina hrala v ostatných dvoch tretinách výborne, mala dobré príležitosti, ale trestuhodne ich zahodila, Ružinov tak tesne pred záverom šťastným gólom rozhodol a odváža si všetky tri body. Žirafy však v poskladanej a omladenej zostave podali príjemný výkon, ale nestačilo, chýbalo aj trošku šťastia, výborne zachytal brankár Winkler. Veľká škoda záveru, Žirafy by si aspoň bodík zaslúžili a veľmi by im pomohol. Ďakujeme za pozornosť, vidíme sa opäť zajtra.
44:00 dôležité HBC Žirafa Žilina, František Čičala: Fero prešiel sám od polovice ihriska, nájazd brankár chytil, dorážka skončila na tyčke, stále tak 2:1
43:04 gól Leaders Ružinov: Gól: Radoslav Kováč. Asistencia Marek Gemeran. Stav stretnutia: 2:1.
je to hrozné, necelé tri minúty pred sirénou ušmodrchaný gól, ktorý ledva pomedzi nohy došiel do bránky a loptička obtrela tyčku aj všetko čo mohla
42:00 Leaders Ružinov: Ružinov sa ubránil a už hrá v plnom počte, stále stav nerozhodný 1:1
42:00 Ružinov sa dobre bráni a už je to iba 5 na 4 v prospech Žiliny
39:56 trest Leaders Ružinov: Trest: Cyril Holeš. 2min, zdržovanie hry.
Žirafy budú hrať presilovku 5 na 3 minútu a tri sekundy, Holeš v útočnom pásme stál v rohu na loptičke a tým zdržoval hru
40:00 Leaders Ružinov: hostia išli do brejku po zlej rozohrávke, našťastie tam zasa bol Winkler
39:01 trest Leaders Ružinov: Trest: Marek Gemeran. 2min, podrazenie.
Čičala bol v útočnom pásme podrazený a tak Žirafy budú hrať presilovku 5 na 4
38:00 dôležité HBC Žirafa Žilina: no to je smola, tesne pred koncom presilovky jeden z obrancov Ružinova zachytil loptičku na bránkovej čiare keď už bol brankár prekonaný, Ružinov sa tak ubránil a už hrá v plnom počte
37:00 HBC Žirafa Žilina: Hrvol už naskočil na plochu, Žilina hrá v plnom počte a bude mať takmer jeden a pol minúty presilovku 5 na 4
35:40 trest Leaders Ružinov: Trest: Martin Andris. 2min, veľa hráčov na ihrisku.
Dušan Danko sa síce snažil schovať za kopu snehu ale nepomohlo, spoluhráči zle striedali a je z toho vylúčenie, sily na ihrisku na vyrovnajú na 4 na 4 a potom bude minútu a 28 sekúnd presilovka Žiliny
34:11 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Tomáš Hrvol. 2min, vysoká hokejka.
vylúčenie na žilinskej strane prichádza v najmenej vhodnej chvíľke, Hrvol "vytiekol" po tom ako bol pichnutý hokejkou, presilovka Ružinova 5 na 4
34:00 dôležité HBC Žirafa Žilina, Tomáš Dubovec: škoda preškoda, posledný z rodu Dubovcovcov čo ešte hrá mál tisíc percentnú šancu ale mladíček sa príležitosti zľakol. Žilinský brejk 2 na 1 a Čičala nahral Dubovcovi do prázdnej bránky ale ten trafil iba brvno, to ešte môže mrzieť
31:56 gól Leaders Ružinov: Gól: Dušan Danko. Asistencia Ján Križan, Ľubor Kovalík. Stav stretnutia: 1:1.
Žirafy nevedeli vyhodiť jednoduchú loptičku takmer z deliacej čiary na polovici ihriska a prišiel trest, pomaranč sa po sto tečovaniach dokotúľal až k Dankovi a ten spoza kruhov trafil nechytateľne pravý horný roh, je vyrovnané
30:01 začalo posledné dejstvo, Žilina stále v tesnom vedení 0:1
no už je to podstatne veselšie aj pozeratelnejšie, úvodný tlak Ružinova sa postupne otupil, najmä vďaka výbornému brankárovi Winklerovi, potom sa konečne osmelila aj Žilina a úvodný gól jej v aktivite iba pomohol a v závere mala dve dobré príležitosti na zvýšenie náskoku. pokračujeme po prestávke, bude sa na čo pozerať
30:00 HBC Žirafa Žilina: zostávajú do sirény 4 sekundy, buly v pásme Ružinova, Mokoš ho vyhral, výborná strela Hartela, brankár iba vyrážačkou nad
29:00 HBC Žirafa Žilina: musel by som sa iba stále opakovať a dokola chváliť Winklera, takže opäť zas výborne zakročil Winkler a podržal
28:00 dôležité HBC Žirafa Žilina: žirafy sa po úvodnom góle konečne osmelili a začínajú hrať odvážnejšie, teraz však trestuhodne zahodili gólovú príležitosť, išli traja na jedného, ale zostava Čičala - Mokoš - Dubovec T. si nie veľmi rozumela v tom čo chce urobiť, a bolo z toho iba nedôrazné zakončenie, škoda, stále teda 0:1
24:49 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Miroslav Gamboš. Asistencia Michal Ondrúšek. Stav stretnutia: 0:1.
nezaslúžené ale predsa len úvodný gól a vedenie Žiliny, rozohral Miške na Ondrúška, ten našiel krížnou Gamboša a ten bez prípravy vystrelil a je z toho trošku prekvapujúci gól
23:00 dôležité Leaders Ružinov, Ján Križan: famózny Winkler, objavil sa pred ním úplne osamotený Križan, nikoho nikde, najskôr sa trošku teda porozprávali z dlhej chvíle, medzitým ale Križan skúsil dva či trikrát zakončiť, ale Winkler sa nedal zahovoriť, stále teda 0:0
20:18 trest Leaders Ružinov: Trest: Martin Ligás. 10min, nešportové správanie hráčov.
hráč Ružinova mal potrebu si idúc na striedačku niečo vyrozprávať, rozhodca to ocenil osobným trestom, dám Martinovi zatiaľ lopatu, môže na trestnej odhádzať sneh aby počas tej dlhej doby nevymrzol :-)
19:00 už je to zo strany Žiliny trošku pozeratelnejšie, tlak súpera už nie je taký výrazný, hádam sa žirafy ešte viac osmelia a budú v útoku odvážnejšie
16:00 Ružinov už kompletný, hrá sa v plnom počte
15:01 začala druhá tretina, stále 0:0, Ružinov ešte bez jedného hráča ale iba 5 sekúnd
prvé dejstvo jednoznačne v prospech Ružinov, jeho hráči sú aktívnejší aj dôraznejší, lepšie sa pohybujú, mladícka žilinská zostava sa iba bráni a spolieha sa na výborne chytajúceho Winklera, v ďalšom pokračovaní tak už bez Dubovca A., už tak oslabenej zostave to teda nepomôže, pokračuje sa po prestávke
15:00 HBC Žirafa Žilina: Kurej je už na ploche, bude pokračovať kratučká - 12 sekundová presilovka Žiliny 5 na 4
12:53 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Dávid Kurej. 2min, držanie.
sily na ihrisku sa vyrovnajú na 4 na 4, pri bránení to prehnal Kurej keď zatúžil po blízkosti a silno objal ale protihráča
11:05 trest Leaders Ružinov: Trest: Marek Gemeran. 2min, vysoká hokejka.
žirafy si zahrajú presilovku v dĺžke 4 minút, Gemeran v súboji s Dubovcom Andrejom zahral nešťastne vysokou hokejkou a zrejme na niekoľko štichov mu rozťal noc, silne mu to krváca, dnes určite dohral, akoby ten smoly v rodine nebolo už tak dosť.
09:00 ostatné minúty výrazná územná prevaha Ružinova, Žirafy sa iba bránili, Winkler v ich bránke viackrát podržal, našťastie z tlaku nepadol úvodný gól
06:00 Žirafy veľa vody v presilovke nenamútili, Ružinov sa pohodlne ubránil a už hrá v plnom počte
03:58 trest Leaders Ružinov: Trest: Andrej Bobek. 2min, podrazenie.
prvé vylúčenie, unikajúci Čičala bol podrazený v strede ihriska a Žilina bude hrať presilovku 5 na 4
03:00 v úvodných minútach zakončenia na oboch stranách, brankári si pripísali viacero zákrokov, začalo sa svižne
00:01 práve sa začalo, Ružinov v bielych dresoch, domáci hostia zo Žiliny v zeleno-žltých
Žilinčanom budú citeľne chýbať Dubovec M., Lajčiak, Gril, Lipovský. Mladícka zostava bude mať čo robiť voči skúsenejšiemu súperovi. V Žiline je zima, teplota okolo nuly, zamračené, sychravo, ihrisko je mokré. Rozhodcami páni Trpiš a Slezák, v bránkach Winkler - Bzinák.
o chvíľku sa začne dohrávka odloženého dvakrát a nedohraného stretnutia, v ktorom sú Žilinčania síce na domácom ihrisku ale v pozícii hostí. Žirafy čaká náročný duel, Ružinov je favoritom. Žltozelení však potrebujú bodovať aby sa odlepili od ligového dna a mohli ešte pomýšľať na play-off.