Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
16:36 trest Jokerit Petržalka: Trest: . 2min, sekanie.
dve sekundy sa bude hrať 4 na 4, potom domáca presilovka 5 na 4, na trestnej je už hráč hostí Mašek - sekanie
15:01 začala prostredná tretina, žirafy stále v oslabení 4 na 5, stav 1:3
skončila úvodná tretina, hostia mali viac z hry aj vďaka trom vylúčeniam, skoré stoja veľa síl, omladené žirafy sa snažia, ale chýba väčšia zohratosť a zbytočnými chybami ponúkajú súperovi príležitosti na skórovanie, pokračuje sa po prestávke.
14:36 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Tomáš Hrvol. 2min, nedovolené bránenie.
ďalšie domáce oslabenie v závere tretiny, pokračovať sa bude 4 na 5, domácou obranou sa predral Válek a Hrvol telom zatiahol ručnú brzdu
14:00 chvíľku sa nehralo, po súboji zostal na ploche ležať domáci Kurej, mamka mu to doma pofúka, už sa zasa hrá
12:22 gól Jokerit Petržalka: Gól: . Stav stretnutia: 1:3.
Žilinčania sa dlho z kontaktného gólu netešili, hostia vedú opäť o dva, fatálna chyba v obrane, Krassa sám pred Winklerom pohodlne skóroval
11:32 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: (VPR). Stav stretnutia: 1:2.
aj žirafy využili presilovú hru, Lajčiak po buly našiel Kureja a mladíček si strelou otvoril extraligový gólový účet medzi seniormi
11:23 trest Jokerit Petržalka: Trest: Richard Válek. 2min, sekanie.
aj domáci si zahrajú presilovú hru, bude to prvá, pokračuje sa 5 na 4
09:24 gól Jokerit Petržalka: Gól: (VPR). Stav stretnutia: 0:2.
ponúknutú presilovku Jokerit využil veľmi rýchlo, hneď po vyhranom buly nahrávka a strela od Rampáčka, asistencie Zelenka a Válek
09:14 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Martin Grill. 2min, nedovolené bránenie.
trosku zbytočný faul v strede ihriska pri preberaní lopty, hostia budú mať ďalšiu presilovku 4 na 5
09:00 HBC Žirafa Žilina: žirafy sa ubránili a už hrajú v plnom počte, stále 0:1
06:07 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Michal Lacko. 2min, vysoká hokejka.
hostia budú hrať presilovku, pokračuje sa 4 na 5
04:31 gól Jokerit Petržalka: Gól: Richard Válek. Stav stretnutia: 0:1.
v čase keď mala žirafa mierny tlak tak hostia paradoxne otvárajú skóre, Hrvol bol pri svojej bránke nedôrazný, lopta sa dostala k Rampáčkovi, ten pohotovo pred bránku na Váleka, ktorý sa nerozpakoval a zakončil, Miške ho zle bránil.
04:00 HBC Žirafa Žilina, Lukáš Lajčiak: dvakrát výborne individuálne Lajčiak, pekné zakončenie švihom, skóre sa nemení
02:00 zatiaľ je to hore dole, nikto si vážnejšiu príležitosť ešte nevytvoril
00:00 práve sa začalo
o chvíľku sa začne úvodné stretnutie hokejbalovej extraligy v sezóne 2012/13 Domáce Žirafy hostia Jokerit, ôsme tím z minulej sezóny. Žirafy výrazne omladené, chýba až 7 hráčov základu, príležitosť dostanú juniori, hostia z hlavného mesta podstatne kompaktnejší, sú favoritom. Rozhodcami páni Černý a Mateška, obaja ČR. V bránkach Winkler - Petrovič, domáci v žltozelených dresoch, hostia v bieločervených. V Žiline mrholí, ihrisko je mokré, teplota okol 20 stupňov.