Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
hostia asi zaslúžene zvíťazili, mali trošku viac z hry a kontrolovali priebeh, domácich môže mrzieť, že v dôležitých momentoch keď sa lámal zápas, tak nevyužili trestné strieľanie a ani dlhú presilovku 5 na 3. Ružinov zvládol všetky tri zápasy a po rýchlom priebehu postupuje do finále, rovnako ako pred rokom. Vďaka za pozornosť.
44:46 gól Leaders Ružinov: Gól: Michal Huber. Stav stretnutia: 1:3.
je rozhodnuté, hostia dávajú technický gól, v čase keď bola domáca bránka prázdna, tak je jeden z domácich hráčov úmyselne posunul, keď bola práve hra za ňou a hostia boli v držaní loptičky, domáci ešte signalizujú zakázané, ktoré tomu predchádzalo
45:00 Leaders Ružinov: vylúčený Andris je už na ploche, hostia sa ubránili presilovke, pokračuje sa 6 na 5
44:02 dôležité ŠKB Martin: domáca bránka je už prázdna, pokračuje sa 6 na 4
44:02 ŠKB Martin: domáci si vyžiadali oddychový čas, prehrávajú o gól, ešte 26 sekúnd budú hrať presilovku 5 na 4, avšak vhadzovať sa bude v pásme hostí, takže Jurošek asi opustí bránku a do poľa tak bude 6 domácich hráčov
42:29 trest Leaders Ružinov: Trest: Martin Andris. 2min, držanie.
no trošku prísne vylúčenie, domáci budú mať super príležitosť na vyrovnanie, pokračuje sa 5 na 4
42:00 príležitosti na oboch stranách, vďaka dažďu sa ale už dosť šmýka, Martinčania sa snažia, hostia predovšetkým bránia a hrozia protiútokmi
40:00 dôležité Leaders Ružinov: trošku ošemetná situácia, hostia sa po Rímskeho zakončení dožadovali gólu ale loptička asi skončila na bránkovej čiare pod ležiacim Jurošekom
37:23 gól ŠKB Martin: Gól: Aurel Nauš st.. Asistencia Jaroslav Fedor. Stav stretnutia: 1:2.
tak predsa len bude záver ešte zaujímavý, domáci dávajú kontaktný gól, Ružinov sa dlhšie nevedel dostať zo svojho obranného pásma, domáci mali polostrely, až sa zo skrumáže hráčov ujala tá Naušova, do pravého horného rohu
36:00 a už prší, stále 0:2
34:00 bez zmeny, domáci si nevedia vytvoriť zaujímavejšie príležitosti, hostia v pohode kontrolujú priebeh a čakajú na chyby
30:01 prestávka sa trošku natiahla, ale už sa začala posledná tretina, domáci musia minimálne vyrovnať, aby to nebola posledná tretina v sezóne
skončilo druhé dejstvo, domácich môžu mrzieť nevyužité presilovky, predovšetkým dlhá 5 na 3, zatiaľ sú Martinčania bez nejakého výraznejšieho nápadu alebo tlaku, hostia hrajú v pokoji, pridali druhý gól, ustáli oslabenia a kontrolujú priebeh
29:00 Leaders Ružinov: hostia sa opäť ubránili a už hrajú v plnom počte
27:00 vzájomne vylúčení sú už na ploche, pokračuje presilovka domácich 5 na 4
26:33 trest Leaders Ružinov: Trest: Martin Pardel. 2min, hákovanie.
Martinčania budú chvíľku hrať presilovku 4 na 3 a potom 5 na 4
24:40 trest Leaders Ružinov: Trest: Michal Huber. 2min, hrubosť.
opäť vzájomná strkanica za bránkou, pokračuje sa 4 na 4
24:40 trest ŠKB Martin: Trest: Michal Jakubský. 2min, hrubosť.
vzájomné vylúčenie
24:11 gól Leaders Ružinov: Gól: Ján Rímsky (VPR). Asistencia Dušan Danko. Stav stretnutia: 0:2.
už hrali hostia presilovku 4 na 5 a znova ju využili, Danko tvrdo vystrelil, Jurošek vyrazil iba pred seba, tam bol voľný Rímsky a trošku so šťastím dáva druhý gól hostí
24:00 trest ŠKB Martin: Trest: Peter Učník. 2min, napadnutie, nedovolená hra telom.
trošku zbytočný faul v útočnom pásme, trošku sa pritvrdilo, pokračuje sa 3 na 4
22:09 trest Leaders Ružinov: Trest: Martin Ligás. 2min, hrubosť.
pred bránkou Ružinova sa strhla drobná strkanica, pokračuje sa 4 na 4
22:09 trest ŠKB Martin: Trest: Kamil Podhorský. 2min, hrubosť.
vzájomné vylúčenie na oboch stranách
22:00 Leaders Ružinov: domáci v početnej prevahe o dvoch hráčov takmer počas dvoch minút zatlačili, ale presilovku nevyužili, hostia sa dobre bránili a už hrajú v plnom počte
22:00 Leaders Ružinov: Cvik je už na ploche, pokračuje sa 5 na 4
19:18 trest Leaders Ružinov: Trest: Ľubor Kovalík. 2min, sekanie.
tak domáci to budú mať ideálne na vyrovnanie, budú mať početnú prevahu až o dvoch hráčov, pokračuje sa 5 na 3
19:02 trest Leaders Ružinov: Trest: Jakub Cvik. 2min, pád pod nohy.
Cvik chcel vyraziť loptičku "utekajúcemu" Naušovi, ale trafil iba hráča, domáci budú mať presilovku, pokračuje sa 5 na 4
18:00 Leaders Ružinov: hostia sa ubránili a už hrajú v plnom počte
16:34 dôležité ŠKB Martin, Kamil Podhorský: domáci mali v presilovke super príležitosť na vyrovnanie, Podhorský dostal ideálnu prihrávku pred bránku, zakončil bez prípravy, chýbal tomu trošku dôraz, ale brankár Palko betónom chytil
15:41 trest Leaders Ružinov: Trest: Martin Pardel. 2min, držanie.
prvý presilovku si zahrajú aj domáci, pokračuje sa 5 na 4
15:01 začala prostredná tretina
skončila prvá tretina, hostia v nej mali o vlások viac z hry, a to pricestovali iba s 12hráčmi, platilo nedáš-dostaneš, v oslabení mali domáci výhodu trestného strelanie, ktoré nevyužili ale o pár sekúnd na to hostia využili pokračujúcu presilovú hru, v ktorej sa presadil Danko, tomu sa v tejto sérii mimoriadne gólovo darí, pokračujeme po prestávke, hádam nezačne pršať
12:57 gól Leaders Ružinov: Gól: Dušan Danko (VPR). Asistencia Miroslav Behúl, Ján Rímsky. Stav stretnutia: 0:1.
hostia využili presilovku, Danko dostal na hranicu kruhu dobrú loptičku a popri obrancovi trafil pravý horný roh, Ružinov otvára skóre zápasu
12:13 dôležité ŠKB Martin, Martin Kollár: v oslabení ušiel Kollár, sám na brankára ale bol faulovaný, domáci mali výhodu trestného strieľania ale Kollár ho nepremenil, brankár Ružinova vyrazil hokejkou skôr ako sa dostal k zakončeniu, pokračuje presilovka hostí
11:27 trest ŠKB Martin: Trest: Lukáš Tomka. 2min, sekanie.
hostia budú hrať druhú presilovú hru, pokračuje sa 4 na 5
12:00 dôležité Leaders Ružinov: hostia teraz veľmi zatlačili, Jurošek sa nestačil obracať, ale vytiahol futbalový zákrok a oboma rukami vyrazil loptičku, inak by bol gól, zatiaľ najväčšia príležitosť v stretnutí
11:00 v poradí už asi 158 domáci zákaz
10:00 tak teraz mali domáci niekoľko dobrých príležitostí, hostia sa vďaka brankárovi ubránili, ale gólom to už zaváňalo
09:00 drobný závar aj pred bránkou Ružinova, ale gólman ju vyriešil, stále bez gólov
08:00 trma-vrma pred domácou bránkou, Rímsky sa s loptičkou vytiahol medzi kruhy a dobre ohrozil Jurošeka, ale domáca obrana nakoniec vyhodila na ďalší zákaz
07:00 ŠKB Martin: dlhšie sa nehralo, na ploche zostal ležať po súboji Bielený, ale už je v poriadku a bude sa pokračovať
06:00 Martinčania sa celkom pohodlne ubránili a už hrajú v plnom počte, Ružinov veľa z početnej prevahy nevyťažil
03:35 trest ŠKB Martin: Trest: Peter Žulko. 2min, podrazenie.
prvé vylúčenie v zápase, hostia budú hrať presilovku 5 na 4, trošku nechcený faul na polovici ihriska ale hokejka tam bola
03:00 ŠKB Martin: a štvrtý domáci "zákaz"
01:00 neubehla ani prvá minúta a domáci už urobili trikrát zakázané uvoľnenie
00:01 práve za začalo
o chvíľku sa začne tretie semifinále, tímy sa práve pozdravili, v bránkach Jurošek - Palko, domáci v modrých dresoch, hostia v bielo-modrých, rozhodcami páni Krist - Hatala. Martinčanov je hádam raz toľko ako hráčov Ružinova, veľmi poskromne je zatiaľ aj divákov, zrejme všetci pozerajú ešte hokej. V Martine je okolo 18 stupňov, silno fúka, obloha je zatiahnutá, zatiaľ ale neprší, ihrisko je suché.
V Martine sa odohrá už tretí zápas semifinálovej série. Domáci budú hostiť Ružinov a majú povestný "nôž na krku". Zo súperovho ihriska si priviezli iba dve prehry 7:4, 3:2 a aj prípadná dnešná by znamenala koniec série, do finále by tak postúpil Ružinov.