Reebok Ružinov - Double Team Žirafa P. Bystrica / Textový prenos 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)

Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
je po stretnutí, domáci rozhodujúci piaty duel zvládli podstatne lepšie ako Považská, od ktorej sa ale čakalo viac, hostia začali hrať až v druhom dejstve, keď už mali troj či štvorgólové manko, Ružinov je v semifinále kde narazí na Martin, víťaz základnej časti Nitra čaká na svojho súpera z dvojice LG- Kežmarok, stretnutie sa začína o 13.30, znova bude na sportvin.sk "LIVE" vďaka za pozornosť, prenos vám telefonicky sprostredkoval Michal Mifo Runák.
43:13 gól Leaders Ružinov: Gól: Ján Rímsky. Asistencia Ján Križan, Dušan Danko. Stav stretnutia: 6:0.
v tretej tretine v čase 13:13 :) pre hostí nešťastné trinástky, Rímsky po ideálnej prihrávke dával v podstate do prázdnej bránky a zavŕšil svoj gólový hetrik
40:11 gól Leaders Ružinov: Gól: Michal Huber. Stav stretnutia: 5:0.
už sa iba dohráva, Huber za Bratinov chrbát doklepol odrazenú loptičku po strele od modrej čiary, domáci sú dnes jednoducho lepší
39:00 skóre sa nemení, stále 4:0, hostia sa snažia aspoň o korekciu nepriaznivého výsledku
36:02 trest HBK PROTEF Považská Bystrica: Trest: Miroslav Zaťko. 10min, nešportové správanie hráčov.
najviac nespokojný iba s vylúčením domáceho brankára bol Zaťko, svoju nespokojnosť dával najavo až tak výrazne, že mu rozhodca Čačko udelil dva osobné 10minútové tresty a tým sa pre neho zápas skončil
36:02 trest Leaders Ružinov: Trest: Matúš Palko. 2min, podrazenie.
Tománek sám na brankára Palka, ten ho ale fauloval, hostia budú hrať presilovku 4 na 5 ale dožadovali sa samostatného nájazdu
35:00 HBK PROTEF Považská Bystrica: považská sa v oslabení ubránila a už hrá s plnom počte
34:07 trest HBK PROTEF Považská Bystrica: Trest: Andrej Hrenák. 10min, nešportové správanie hráčov.
kohúti zo šarvátky už sedia na trestnej obaja po 2+10min., tresty sa vykrátia a pokračuje domáca presilovka stále 5 na 4
34:07 trest HBK PROTEF Považská Bystrica: Trest: Andrej Hrenák. 2min, hrubosť.
34:07 trest Leaders Ružinov: Trest: Martin Ligás. 10min, nešportové správanie hráčov.
34:07 trest Leaders Ružinov: Trest: Martin Ligás. 2min, držanie.
34:00 trošku sa priostrilo, drobná šarvátka, bude sa vylučovať
32:43 trest HBK PROTEF Považská Bystrica: Trest: Miroslav Zaťko. 2min, hákovanie.
hostia pokračujú v zlepšenej hre zo záveru druhej štvťhodinky, avšak ich aktivitu preruší útočný faul a domáci budú hrať presilovku 5 na 4
30:01 začalo posledné dejstvo
skončila sa druhá tretina, bola síce vyrovnanejšia ale domáci aj napriek tomu pridali ďalšie tri góly, Považská sa zobudila až v jej druhej časti, začala byť vyrovnaným súperom, keby to tak bolo od úvodu, možno by nebolo už 4:0
29:56 trest HBK PROTEF Považská Bystrica: Trest: Peter Škrabko. 10min, nešportové správanie hráčov.
za protesty proti výrokom rozhodcov osobný trest
26:42 gól Leaders Ružinov: Gól: Ján Rímsky. Asistencia Miroslav Behúl. Stav stretnutia: 4:0.
zrejme je definitívne rozhodnuté, paradoxne v čase keď Považská pridala a hra sa vyrovnala, inkasovala dva góly a rozdiel už je značný, Behúl zbehol po krídle a pekne nahral Rímskemu, ktorý z dobre pozície dáva štvrtý domáci gól
25:42 gól Leaders Ružinov: Gól: František Polák. Asistencia Dušan Danko. Stav stretnutia: 3:0.
nešťastný gól, hneď po buly vystrelil nemastnú-neslanú Polák a na prekvapenie všetkých skončila loptička za chrbátom inak dobre chytajúceho Bratinu
25:00 dôležité Leaders Ružinov: akcia na jedne dotyk Kováč - Huber - Behúl, avšak Bratina znova podržal
24:00 HBK PROTEF Považská Bystrica: hostí závar na záver presiolvky nakopol a hra sa začína vyrovnávať, Považská si konečne uvedomila hrozbu konca sezóny a výrazne pridala
23:00 v závere početnej prevahy sa konečne Považská viac zahryzla do Ružinova, vytvorila si tlak ale zo závaru pred bránkou nakoniec nič nebolo, domáci sú už v plnom počte, stav sa nemení - 2:0
21:34 dôležité Leaders Ružinov, Michal Huber: Považskej presilovky absolútne nevychádzajú, už druhýkrát v zápase ušiel Huber, Bratina ale znova svojich podržal a drží stav 2:0
20:03 trest Leaders Ružinov: Trest: František Polák. 2min, sekanie.
hostia budú hrať presilovku 4 na 5
19:00 domáci majú stále viac z hry, Považská sa stále hľadá
15:54 gól Leaders Ružinov: Gól: Ján Rímsky (VPR). Asistencia Ján Križan. Stav stretnutia: 2:0.
tak už je to o dva góly, iba 12 sekúnd trvala domáce presilovka a už je aj využitá, Križan dal akú inú ako krížnu na Rímskeho a ten bez prípravy prestrelil Bratinu
15:42 trest HBK PROTEF Považská Bystrica: Trest: Roman Tománek. 2min, napadnutie, nedovolená hra telom.
len sa začala druhá štvrťhodinka a je tu ďalšie vylúčenie, domáci budú hrať presilovku 5 na 4
15:01 práve sa začala prostredná tretina
Ružinov bol v prvom dejstve lepším tímom, hosťom nepomohla ani početná prevaha 2+2 minúty, ale gólový rozdiel je najtesnejší, všetko je otvorené
15:00 Leaders Ružinov: domáci sa ubránili a už hrajú v plnom počte
14:00 domáci hrajú početnú prevahu oveľa lepšie ako pred chvíľkou hostia, Bratina má plné ruky práce, stále ale 1:0
12:44 trest HBK PROTEF Považská Bystrica: Trest: Peter Škrabko. 2min, sekanie.
presilovú hru 5 na 4 si tentoraz zahrajú aj domáci a budú mať ideálnu príležitosť na gól do "šatne"
13:00 dôležité Leaders Ružinov, Michal Huber: hneď po buly pred vlastnou bránkou utiekol Huber, sám na Bratinu ale opäť loptička skončila iba na brankárovi hostí
12:00 domáci sa relatívne pohodlne ubránili až 4minútovej presilovke súpera a už hrajú v plnom počte, stále tak 1:0
12:00 HBK PROTEF Považská Bystrica: až v začínajúcej 12 minúte sa hostia prvýkrát výraznejšie presadili, skóre sa však nemení, pokračuje ešte ich presilovka 4 na 5
10:00 Považská ma polovicu presilovej hry za sebou, zatiaľ z nej veľa nevyťažila, domáci sú stále lepším tímom, ale ešte 2minúty budú hrať oslabení
08:04 trest Leaders Ružinov: Trest: Miroslav Behúl. 2min, vysoká hokejka.
hostia budú mať veľkú príležitosť vyrovnať a nielen to, strelec úvodného gólu Behúl je vylúčený na 2+2 minúty za neúmyselné zranenie vysokou hokejkou, pokračuje sa dvojitou presilovkou 4 na 5
07:17 gól Leaders Ružinov: Gól: Miroslav Behúl. Asistencia Jakub Cvik. Stav stretnutia: 1:0.
skóre stretnutia je otvorené, Behúl doklepol na dvakrát za Bratinov chrbát, domáci sa ujímajú vedenia
07:00 HBK PROTEF Považská Bystrica: hostia sa ubránili početnej prevahe a už hrajú v plnom počte
04:58 trest HBK PROTEF Považská Bystrica: Trest: Andrej Šťastný. 2min, vysoká hokejka.
prvé vylúčenie v zápase, domáci budú hrať presilovú hru 5 na 4
05:00 dôležité Leaders Ružinov, Ján Rímsky: prvá veľmi vážna príležitosť, Rímsky zoči-voči brankárovi triafa iba do neho
04:00 zatiaľ sa hrá predovšetkým pred bránkou hostí, Bratina má podstatne viac práce ako jeho kolega oproti
00:01 práve sa začalo, hostia pricestovali aj s hlučným fanklubom :)
oba tímy sú už pripravené, nikto určite nenechá nič na náhodu, v bránkach Palko - Bratina, rozhodcami budú páni Čačko - Malovec, počasie je úplne ideálne, slnečno, teplo, všetci sa zapotia. Prenos vám prinášame vďaka telefonickému komentáru od Michala Mifo Runáka, ktorému týmto ďakujem. O chvíľku začíname, víťaz rozhodujúceho zápasu postupuje do semifinále play-off hokejbalovej extraligy seniorov.
dnes sa v Bratislave predstavia v rozhodujúcom piatom zápase štvrťfinále play-off hráči ružinova a považskej. Druhý tím po základnej časti hostí siedmeho. Všetko je otvorené, obaja aktéri dokázali zvíťaziť na ihrisku súpera ale aj stratiť výhodu domáceho prostredia, zápas bude určite zaujímavý.

Výsledkový servis poskytuje portál Sportvin.