Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
je po stretnutí, nie je čo slušné k nemu napísať, hokejbalová tu bola dnes iba loptička a rozhodcovia, pod Žirafami sa prepadlo aj pomyselné herné dno, vďaka za pozornosť, foto nájdete v priebehu týždňa v albume
44:39 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Ján Drevenák. 10min, nešportové správanie hráčov.
prerušená hra, Drevenák si neslušným spôsobom vysvetľoval s Dubovcom dianie na ihrisku
44:00 N-Sport Trend Pohronie: hostia sa pohodlne ubránili a už sú v plnom počte
41:01 trest N-Sport Trend Pohronie: Trest: Miroslav Šulek. 2min, sekanie.
Žirafy budú mať presilovku, pokračuje sa 5 na 4
37:22 gól N-Sport Trend Pohronie: Gól: Viktor Dobrík. Asistencia Jakub Takáč. Stav stretnutia: 1:3.
úplné hokejbalové dno, Dobrík dáva gól od polovice ihriska a bekhendom, hrubá Škorvánkova chyba, toto mal úplne pohodlne chytiť ale loptička mu prešla popod vyrážačku
35:00 Žirafy sa snažia, väčšinou sa hrá na polovici súpera, ktorý hrozí protiútokmi
32:00 Žirafy zatlačili súpera, ale bez lepšieho zakončenia, stále tak o gól
30:01 začalo posledné dejstvo, domáci prehrávajú 1:2
skončila aj druhá štvrťhodinka, gól v nej nepadol, domáci stále prehrávajú najtesnejším rozdielom 1:2 a ani by si lepší výsledok nezaslúžili, na začiatku tretiny síce mali viac z hry, potriafali aj nejaké tyčky ale v závere prišiel úplne nepochopiteľný útlm, nepozerateľný zápas
29:00 HBC Žirafa Žilina: po dlhých minútach aké - také oživenie v domácich radoch, zabojoval Drevenák, zakončoval Mokoš
28:00 to je až neuveriteľné ako dokážu domáci hlúpo a naivne hrať, opäť boli v úvode tretiny lepšie, ale bez gólu a počas ostatných minút úplne prestali hrať a hostia si robia čo chcú, Škorvánek sa nestačí obracať
24:00 N-Sport Trend Pohronie: hostia sa aj so šťastím ubránili a už hrajú v plnom počte
24:00 dôležité HBC Žirafa Žilina: Linet našiel Pavloreka a ten skúsil spomedzi kruhov bez prípravy, loptička skončila na pravej tyčke
22:00 HBC Žirafa Žilina: Hartel je už na ploche, Žirafy sú kompletné a budú hrať takmer dve minúty 5 na 4
21:46 trest N-Sport Trend Pohronie: Trest: Miroslav Šulek. 2min, nedovolené bránenie.
sily sa na 8 sekúnd vyrovnajú a potom bude nasledovať domáca presilovka 5 na 4
20:00 dôležité HBC Žirafa Žilina, Jakub Linet: Linet mohol v oslabení vyrovnať, ale trafil iba brvno, stále 1:2
20:00 HBC Žirafa Žilina: Pavlorek je už na ploche, pokračuje sa 4 na 5
19:54 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Martin Hartel. 2min, nedovolená úprava výstroje.
domáca hlúposť graduje, Hartel v oslabení vyhodil loptičku a potom si zaviazal tenisku, bez komentára, chvíľku sa bude hrať 3 na 5
18:03 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Norbert Pavlorek. 2min, napadnutie, nedovolená hra telom.
Žirafy tlačia, ale úplne nezmyselný faul v útočnom pásme, hostia budú mať presilovku 4 na 5
16:00 HBC Žirafa Žilina: pekná kombinácia na jeden dotyk Dubovca so Slovákom, ale druhý menovaný iba do bočnej sieťky
15:01 začala prostredná tretina, domáci prehrávajú 1:2
skončila prvá tretina, jej úvod patril domácim, ale zmohli sa iba na jeden gól, prišlo rýchle vyrovnanie a namiesto opätovného vedenia z početnej prevahy prišiel ďalší gól a tak je to po prvej štvrťhodinke 1:2, Žirafy držia jarný herný trend a hrajú úplne odovzdane, bez myšlienky a nasadenia
14:00 N-Sport Trend Pohronie: hostia sa nielen ubránili ale v oslabení pridali aj gól a už hrajú v plnom počte, v presilovke Lacko netrafil poloprázdnu bránku
11:06 gól N-Sport Trend Pohronie: Gól: Jakub Takáč (OSL). Stav stretnutia: 1:2.
z početnej výhody je samozrejme nevýhoda, pokračujú hlúpy žilinský herný prejav v jarnej časti, Dubovec dostal do brejku hosťujúceho Takáča, ktorý aj napriek tomu, že bol faulovaný si položil Škorvánka a posiela hostí do vedenia
10:45 trest N-Sport Trend Pohronie: Trest: Miroslav Šulek. 2min, sekanie.
domáci budú hrať presilovku, prenikajúci Ondrušek bol osekaný, pokračuje sa 5 na 4
09:00 HBC Žirafa Žilina: Dubovec sa prekľučkoval od polovice ihriska, dal do behu Drevenákovi ale ten síce presne, ale málo dôrazne bekhendom zakončil, ďalší pekný moment
08:00 dôležité HBC Žirafa Žilina: pekná žilinská akcia, Grill zo svojho obranného pásma ideálne našiel Gamboša za obranou hostí, ten takmer sám na brankára, ale bol tiesnený, zakončil ale vedľa
06:25 gól N-Sport Trend Pohronie: Gól: Miroslav Ďurčov. Asistencia Martin Považanec. Stav stretnutia: 1:1.
domáce vedenie dlho netrvalo, Žirafy boli v obrane málo dôrazné, Ďurčov pohodlne dorazil, je vyrovnané
05:45 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Jakub Linet. Asistencia Michal Dubovec. Stav stretnutia: 1:0.
Žirafy otvárajú strelecký účet stretnutia, akcia vyšla až na druhý pokus, Dubovec z rohu presne nahral na Lineta, ten spomedzi kruhov švihovom úplne pohodlne skóroval
05:00 zatiaľ stretnutie nemá nejaké nasadenie, hrá sa predovšetkým na polovici hostí, ale bez výraznejších príležitostí na jednej alebo druhej strane
01:00 rýchly úvod, oba tímy sa už dostali k zakončeniu, brankári si prvýkrát siahli na loptičku
00:01 práve sa začalo
v Žiline je chladné počasie, teplota okolo 5 stupňov, fúka veľmi nepríjemný vietor, ihrisko je polosuché, obloha úplne zamračená, hrozia prehánky. V bránkach Škorvánek - Pračka, rozhodcami páni Trpiš - Kováčik. Mužstva sú už pripravené, domáci v žltozelených, hostia v bielo-modrých dresoch, prvý zápas u súpera skončil 4:3 po nájazdoch. Žirafám chýba Lajčiak, Krško, Kuna, Dubovec A. a Petný, nenastúpia ani mladíci, čaká ich o 15hod dôležitý zápas o prvé miesto s Martinom A.
o chvíľku zaznie úvodný hvizd stretnutia z 25.kola hokejbalovej extraligy seniorov. hrať sa bude o "nič", Žirafám sa aj s prispením odstúpeného L. Mikuláša rozplynul sen o play-off a po 16 rokoch tak budú chýbať prvýkrát v nadstavbovej časti. Hostia hrajú akurát o lepšie umiestnenie, baráži sa s najväčšou pravdepodobnosťou vyhnú.