Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
je po stretnutí, žirafy ho zvládli na výbornú, po nie ideálnej prvej štvrťhodinke prišlo na plochu ešte viac nabudené družstvo, hralo sa väčšinou v obrannom pásme súpera, ktorý iba hrozil únikmi, žirafy boli lepšie vo všetkých herných činnostiach, úplne zaslúžene vyhrali, v chladnom počasí určite zohriali veľmi pekné gólové akcie, radosť pozerať, veľmi dôležité víťazstvo, ktoré znamená rovnaké body s L. Mikulášom na poslednom postupovom mieste do play-off, vďaka za pozornosť, ďalší prenos až v jarnej časti, foto zo stretnutia nájdete večer v galérii.
45:00 do záverečnej sirény sa už nič zaujímavé neudialo, žirafy mali oslabené o dvoch hráčov ešte v závere brejk, ale skóre sa už nemenilo.
43:28 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Tomáš Hrvol. 2min, sekanie.
Hostia budú mať prevahu o dvoch hráčov 3 na 5, sekal Hrvol.
42:41 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Stanislav Janisek. 2min, nešportové správanie hráčov.
pri vylúčeni Kosu dostal Janísek osobný trest za rozprávanie
42:41 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Matej Kosa. 2min, hákovanie.
Kosa zatiahol ručnú brzdu, hostia budú hrať presilovku 4 na 5
41:30 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Martin Hulín (VPR). Asistencia Andrej Dubovec. Stav stretnutia: 7:2.
úlohy sa vymenili, strelcom tentoraz Hulín, ktorý dáva už siedmy domáci gól
40:14 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Andrej Dubovec (VPR). Asistencia Martin Hulín. Stav stretnutia: 6:2.
Hulín našiel Dubovca, ktorý kľučkou zavesil pod brvno, využitá presilovka.
39:51 dôležité za rozhodnuté stavu úplne zbytočná strkanica zo strany Pruského, štyri tresty na domácej strane, šesť trestov na strane hostí, vynníkom Kyselica, žirafy budú hrať presilovu 4 minúty.
36:44 striedanie ŠK 98 Pruské: Striedanie: Peter Moško dole, Martin Šišovský hore
Po piatom góle sa porúčal brankár Moška, nastúpi Šišovský.
36:44 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Matej Kosa. Asistencia Stanislav Janisek, Marián Bednár. Stav stretnutia: 5:2.
Asi najkrajší žilinský gol v tejto sezóne, Urbaník vybojoval loptičku, poslal na červenú Bednárovi, ten bez prípravy na Janíska, ktorý naznačil strelu ale krížnou prihrávkou cez celú šírku našiel Kosu, ktorý bez prípravy spoza kruhu perfektne trafil, krásny gól.
36:00 hostia majú v posledných minútkach viac z hry, usadili sa v pásme žiráf, domáci nevedia ani len vyhodiť.
33:00 dôležité HBC Žirafa Žilina, Maroš Cíba: Cíba zachytil rozohrávku brankára Moška, ale spomedzi kruhov iba tesne vedľa.
30:01 iba kratučká prestávka a už sa hrá posledná tretina, toto bude asi najrýchlejšie odohratý zápas
skončila druhá tretina, žirafy boli lepšie vo všetkých činnostiach, pridali 3 góly a úplne otočili stav stretnutia, potešila veľmi pekné góly, radosť pozerať, škoda, že žirafy nedokážu takto hrať v každom zápase
27:32 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Andrej Dubovec. Asistencia Lukáš Lajčiak, Michal Dubovec. Stav stretnutia: 4:2.
Lajčiak vybojoval súboj vo svojom obrannom pásme, vymenil si s Dubovcom Mišom, nahral mladšiemu Dubovcovi a ten takmer do prázdnej bránky posiela žirafy do dvojgólového vedia, pekná akcia na jeden dotyk.
28:00 ŠK 98 Pruské: hostia sa ubránili a už hrajú v plnom počte.
28:00 dôležité HBC Žirafa Žilina: Super domáca príležitosť v početnej prevahe, Kosa pekne našiel pred bránkou úplne voľného Hulína Maťa, ten mal dosť času ale nedokázal loptičku lepšie zdvihnúť a trafil iba do betónov brankára Moška.
25:11 trest ŠK 98 Pruské: Trest: Milan Kučera. 2min, sekanie.
žirafy dobre kombinujú, hostia sú o krok pozadu a tak veľa situácii už riešia iba za cenu faulu, opäť domáca presilovka 5 na 4.
25:00 žirafy tlačia a tlačia, hostia sa iba bránia, pekné príležitosti mali Dubovcovci aj Hrvol
22:17 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Lukáš Lajčiak. Asistencia Michal Dubovec. Stav stretnutia: 3:2.
Lajčiak skočil z trestnej na plochu, vypýtal si prihrávku od Dubovca, na modrej sa zbavil brániaceho hráča, potiahol si loptu na kruh a na vzdialenejšiu tyčku posiela domácich do vedenia, pekný gól
23:00 HBC Žirafa Žilina: Lajčiak už skočil na hraciu plochu a domáci už hrajú v plnom počte
21:00 ŠK 98 Pruské: hostia sú už v plnom počte a budú hrať presilovku 4 na 5.
20:06 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Lukáš Lajčiak. 2min, hákovanie.
prísne vylúčenie, Lajčiak si sadá na dve minúty, sily budú chvíľku vyrovnané 4 na 4, potom príde presilovka hostí.
18:13 trest ŠK 98 Pruské: Trest: Peter Bachynec. 2min, sekanie.
domáci tlak hostia opäť prerušili iba za cenu faulu na prenikajúceho Miškeho, žirafy budú hrať 5 na 4.
18:00 hostia sa nevedia dostať zo svojho pásma, žirafy mali niekoľko zakončení, stále 2:2
15:59 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Michal Dubovec (VPR). Asistencia Andrej Dubovec, Lukáš Lajčiak. Stav stretnutia: 2:2.
je vyrovnané, žirafy využívajú presilovku, mladý Dubovec našiel peknou krížnou prihrávkou staršieho brata a ten bez prípravy tvrdou strelou vyrovnal.
15:01 začína druhá tretina, pokračuje domáca presilovka
žirafy boli v úvodnom dejstve lepšie, nepremenili dobré príležitosti a v závere prišiel po veľkej hrúbke brankára Krška, trest v podobe druhého gólu.
14:43 gól ŠK 98 Pruské: Gól: Matej Kyselica (OSL). Asistencia Vladimír Bielik. Stav stretnutia: 1:2.
Krško sa môže hanbiť, v čase keď žirafy tlačia a začínajú presilovú hru aby sa dostali do vedenia, tak príde strela spoza červenej od Kyselicu, iba vyhadzoval loptičku, ktorá išla úplne mimo bránky ale Krško ju veľmi ležérne zahral a tečoval do vlastnej bránky.
14:22 trest ŠK 98 Pruské: Trest: Peter Chotár. 2min, nedovolené bránenie.
Žirafy hrajú výborne, urobili peknú kombináciu, hostia ju prerušili iba za cenu faulu, bude sa hrať 5 na 4.
11:00 ŠK 98 Pruské: hostia sa s veľkými obtiažami ubránili a už sa hrá v plnom počet, žirafy presilovku zohrali výborne, gól visel na vlásku, najmä Hulínova dorážka mal skončiť za bránkovou čiarou
08:59 trest ŠK 98 Pruské: Trest: Milan Kučera. 2min, hákovanie.
mladý Hulín bol v brejku faulovaný, žirafy budú hrať presilovku 4 na 3 a o chvíľku 5 na 4.
07:17 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Matej Kosa. 2min, sekanie.
na domácej strane Kosa, hrá sa 4 na 4.
07:17 trest ŠK 98 Pruské: Trest: Peter Chotár. 2min, krosček.
po strkanici v prerušenej hre vzájomné vylúčenie
08:00 ŠK 98 Pruské: aj hostia sú už plnom počte.
07:00 HBC Žirafa Žilina: žirafy sú už v plnom počet a budú hrať krátku presilovku 5 na 4.
06:14 gól HBC Žirafa Žilina: Gól: Andrej Dubovec. Asistencia Tomáš Hrvol, Norbert Pavlorek. Stav stretnutia: 1:1.
Je vyrovnané, hralo sa 4 na 4, žirafy urobili pásmo, k strele od polovice ihriska sa dostal Hrvol, ale tesne pred bránkou ju aj so šťastím tečoval Dubovec, brankár nemal na protismernú loptu nárok.
05:04 trest ŠK 98 Pruské: Trest: Peter Bachynec. 2min, hákovanie.
sily budú už vyrovnané 4 na 4, presilovka Pruského dlho netrvala, potom príde kratučká početná prevaha domácich
04:18 trest HBC Žirafa Žilina: Trest: Martin Hartel. 2min, sekanie.
hostia budú hrať prvú presilovku, hrá sa 4 na 5.
03:45 gól ŠK 98 Pruské: Gól: Peter Chotár. Asistencia Ondrej Buday. Stav stretnutia: 0:1.
Hostia vyhrali buly, Chotár následne nahodil ľahkú loptičku na bránku, avšak tá trafila asi všetky nohy na ploche a šťastne skončila až v bránke, hostia sa ujímajú vedenia.
02:00 dôležité HBC Žirafa Žilina, Maroš Cíba: Žilina mohla ísť do vedenia, Hartel od svojej bránky pekne našiel Cíbu na súperovej modrej, sám išiel na brankára ale trafil na dvakrát iba jeho betóny.
00:01 práve sa začalo posledné jesenné stretnutie.
v Žiline je chladné počasie, teplota okolo 2 stupňov, zamračené, ihrisko mokré. Rozhodcami páni Slezák a Kralovič, v bránkach Krško a Moško, obaja súperi potrebujú vyhrať.