Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
je dobojované, priamy súboj o prvé miesto zvládla lepšie domáca Nitra a súperovi tak oplatila prehru z jesennej časti (1:2). Hral sa obojstranne tvrdý ale korektný hokejbal, obaja brankári podali spoľahlivé výkony, Nitrania sa viac tlačili dopredu, hostia hrali takticky zo zabezpečenej obrany. Nitru čaká v štvrťfinále nováčik Jokerit, Ružinov vyzve P. Bystricu. Ďakujeme za pozornosť pri sledovaní "telefonického" textového prenosu, na druhej strane linky bol Martin Granát Podlucký, ktorému týmto veľmi pekne ďakujem za spoluprácu.
44:57 gól HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Gól: Milan Beniač. Stav stretnutia: 4:2.
Nitrania poistili víťazstvo až 3 sekundy pre záverečnou sirénou, keď do prázdnej bránky zakončil Beniač
40:00 5 minút pred koncom riadneho hracieho času to je už "iba" o gól a Ružinov hrá presilovú hru
38:00 gól Leaders Ružinov: Gól: Miroslav Behúl. Stav stretnutia: 3:2.
34:00 stále 3:1
30:45 gól Leaders Ružinov: Gól: Jakub Cvik (VPR). Stav stretnutia: 3:1.
hostia využili početnú prevahu o dvoch hráčov a dávajú svoj prvý gól, v závere presilovky Ružinov výrazne zatlačil a peknú kombinačnú akciu po rozobraní domácej obrany zakončil Cvik
30:01 začala posledná tretina, domáci vyhrávajú 3:0 ale ešte budú hrať oslabení až o dvoch hráčov
28:25 gól HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Gól: Michal Hrivnák. Asistencia Róbert Kašša. Stav stretnutia: 3:0.
krídelná akcia nestárnucého Kaššu, ideálna prihrávka na Hrivnáka a ten už pred poloodkrytou bránkou vie čo urobiť
24:58 gól HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Gól: Lukáš Maděra. Asistencia Marián Maxin. Stav stretnutia: 2:0.
domáci zatlačili, záver pred bránkou Ružinova, kolmá nahrávka a zakončenie do odkrytej svätyne
25:00 na ihrisku sa v ostatných minútach pritvrdilo, hostia mali v krátkom časovom slede dve presilové hry po sebe, avšak Petrík v domácej bránke chytá spoľahlivo a stále drží tesné domáce vedenie 1:0
15:01 začala sa prostredná tretina, hostia ešte stále v početnej prevahe 4 na 5
15:00 aj po prvej tretine platí najtesnejší výsledok, hostia hrajú v jej závere presilovú hru, vytvorili si miernejší tlak ale bez väčšej gólovej príležitosti, hrozia hlavne strelami Dušana Danka z väčšej vzdialenosti, hrá sa tvrdo ale čisto, Ružinov vyčkáva, ale potom sú jeho akcie dopredu účelné
10:00 stále vedú Nitrania najtesnejším rozdielom, majú trošku viac iniciatívy ako hostia, ktorí po inkasovanom góle na chvíľku prebrali iniciatívu, hrá sa hore dole
08:00 gól HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Gól: Michal Chovan. Stav stretnutia: 1:0.
skóre stretnutia otvorili domáci, keď Chovan vymietol šibenicu
02:00 skóre stále bez zmeny, tímy sa postupne rozbiehajú
01:00 pri rovnosti bodov oboch aktérov kto dnes vyhrá, trebárs až po nájazdoch, postúpi do play-off z prvého miesta
00:01 pod Zoborom sa práve začalo stretnutie o víťaza základnej časti
Trošku improvizácie, ale v spolupráci s Martinom Granátom Podluckým vám prinesieme „LIVE“ aspoň to najpodstatnejšie zo zápasu o prvé miesto. V poslednom kole základnej časti sa v priamom súboji rozhodne o jej víťazovi. V repríze minuloročného finále na seba narazí obhajca z Nitry a vicemajster z Bratislavy. Jesenné meranie síl dopadlo lepšie pre Ružinov, ktorý na svojom ihrisku vyhral tesne 2:1.

Výsledkový servis poskytuje portál Sportvin.