Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
Martinčania zaslúžene vyrovnali sériu na 1:1. Zlom nastal počas 13. minúty prvej tretiny, keď domáci tromi gólmi za 63 sekúnd rozhodli o ďalšom priebehu. Vrútky na tieto momenty nedokázali primerane reagovať, počas celého stretnutia sa nedostali v výraznejšiemu a trvalejšiemu tlaku, naopak nechali sa uniesť atmosférou a po zbytočných "ťahaniciach" s rozhodcami inkasovali aj tri 10 minútové tresty. Séria sa presúva do Vrútok, ďalšie dve stretnutia sú na programe 26. resp. 27.4.2014, ďakujeme za pozornosť, uvidíme sa pri ďalších prenosoch.
42:15 trest HBK Kometa Vrútky: Trest: Martin Lihan. 10min, nešportové správanie hráčov.
Lihanovi sa vylucenie nepacilo, chcel si to predebatovat s rozhodcom Kristom, jemu ale do reci nebolo a dal hracovi Vrutok este aj osobny trest
42:15 trest HBK Kometa Vrútky: Trest: Martin Lihan. 2min, držanie.
domaca presilovku 5 na 4
41:25 dôležité ŠKB Martin: po sekani nariadene trestne strielanie, ale neuspesne, stale 6:0
41:00 Vrutky nic nevymysleli, domaci sa ubranili a u su v plnom pocte
39:00 ŠKB Martin: domaci uz so styrmi hracmi, stale vsak presilovka hosti
38:34 trest ŠKB Martin: Trest: Peter Zezula. 2min, držanie.
piska sa uz vsetko, Vrutocania zasa chvilku s prevahou 3 na 5
36:45 trest ŠKB Martin: Trest: Michal Fodrek. 2min, vysoká hokejka.
hostia budu mat prevahu az o dvoch hracov, 3 na 5 sa pokracuje
35:10 trest ŠKB Martin: Trest: Lukáš Tomka. 2min, držanie hokejky.
pokracuje sa 4 na 5, hostia budu mat presivolku
32:40 gól ŠKB Martin: Gól: Martin Kollár (VPR). Asistencia Rastislav Bielený. Stav stretnutia: 6:0.
Kollar po strele vyuziva presilovku a dvoch hracov a zavrsil prvy set
32:06 trest HBK Kometa Vrútky: Trest: . 2min, nešportové správanie hráčov.
trest pre hracskulavicu, ktora komentovala predchadzajuce vylucenie, skoro dve minuty domaca presilovka 5 na 3
31:52 trest HBK Kometa Vrútky: Trest: Martin Kolčák. 2min, napadnutie, nedovolená hra telom.
nezmyselne oplacanie za branku Martina, pokracuje sa 5 na 4
30:01 zacalo posledne dejstvo, domaci vedu pohodlne 5:0
skoncila druha tretina, chvilku to vyzeralo ze hostia sa este dostanu do zapasu, snazili sa byt aktivnejsi ale domaci pridali dalsie dva goly, vedu uz 5:0 a pri doterajsom priebehu to je asi neprekonatelny naskok, pokracuje sa po prestavke
30:00 aj hostia su uz v plnom pocte
30:00 domaci su uz v plnom pocte a maju presilovku 5 na 4 aj ked iba kratku
27:47 trest HBK Kometa Vrútky: Trest: Patrik Holbus. 2min, vysoká hokejka.
vylucenie aj u hosti, pokracuje sa 3 na 4
26:49 trest ŠKB Martin: Trest: Martin Kollár. 2min, sekanie.
Vrutky budu mat presilovku 3 na 5
26:15 trest HBK Kometa Vrútky: Trest: Tomáš Ruttkay. OK, nešportové správanie hráčov.
kapitan hosti dostal dva 10 minutove tresty za poticku pri branke a nasledne slovne spojenia, ale tresty su to osobne a Vrutky tak budu mat presilovku 4 na 5
26:15 trest ŠKB Martin: Trest: Peter Zezula. 2min, sekanie.
25:42 gól ŠKB Martin: Gól: David Zluky. Asistencia Martin Ruttkay. Stav stretnutia: 5:0.
strela spoza modrej
24:57 gól ŠKB Martin: Gól: Jaroslav Fedor (VPR). Asistencia Martin Kollár. Stav stretnutia: 4:0.
presilovka vyuzita, Fedor dostal idealnu prihravku medzi kruhy a bez pripravy obtrel pravu spojnicu, brankar bez naroku
23:21 trest HBK Kometa Vrútky: Trest: Matej Dírer. 2min, podrazenie.
po faule na Michnaca v strede ihriska druha domaca presilovka, pokracuje sa 5 na 4
28:00 HBK Kometa Vrútky: radost na striedacke hosti, po dlhej dobe trafili branku :-)
25:00 HBK Kometa Vrútky: hostia sa ubranili a uz su v plnom pocte, stale vsak 3:0
17:07 trest HBK Kometa Vrútky: Trest: Branislav Javorka. 2min, sekanie.
domaci budu hrat prvu presilovku, pokracuje sa 5 na 4
20:01 striedanie HBK Kometa Vrútky: Striedanie: Tomáš Hlatký dole, Matej Bolibruch hore
striedanie na brankarskom poste Vrutok, mladucky Bolibruc nahradil Hlatkeho
20:01 zacala postredna tretina, domaci vedu 3:0
este info o rozhodcovskej dvojici, piskaju pani Krist a Plesko, brankach Nater, naprotivkom Hlatky ale do druhej tretiny pojde asi junior Bolibruch, ktory sa uz rozcvicuje
je prestavka, domaci si za 63 sekund urobili trojgolovy naskok
14:24 dôležité HBK Kometa Vrútky: rozhodca Kriszt neuznava prvy gol Vrutok pre posunutu domacu branku
13:24 gól ŠKB Martin: Gól: . Asistencia Lukáš Tomka, Marek Silvester. Stav stretnutia: 3:0.
Lipovsky dava svoj druhy gol, tentoraz to skusil k pravej tycke pod lapacku, opat svihom a opat uspesny, za 63 sekund dali domaci tri goly
13:09 gól ŠKB Martin: Gól: Martin Kollár. Asistencia Branislav Borsík, Rastislav Bielený. Stav stretnutia: 2:0.
bleskovy druhy gol, strela z dialky
12:21 gól ŠKB Martin: Gól: . Asistencia Marek Silvester, Lukáš Tomka. Stav stretnutia: 1:0.
domaca aktivita odmenena, Lipovsky dostal lopticku za obranu, sam v brejku a svihom pomedzi beton a vyrazacku otvara skore
11:00 viac tvoria domaci, su aj strelecki aktivnejsi, Vrutky sa predovsetkym brania aj za cenu zakazanych uvolneni
09:00 ŠKB Martin: domaci sa ubranili a uz su v plnom pocte
06:49 trest ŠKB Martin: Trest: Pavol Michnáč. 10min, nešportové správanie hráčov.
Michnac svoje vylucenie vyrazne komentoval a za nesportove spravanie dostal osobny trest
06:49 trest ŠKB Martin: Trest: Pavol Michnáč. 2min, držanie.
prve vylucenie, hostia budu mat presilovku, hrat sa bude 4 na 5
05:00 velky martinsky tlak v ostatnych minutach, Vrutocania sa nevedeli dostat z pasma, viacero dobrych striel ale ani jedna neskoncila v branke, stale tak bez golov
00:01 prave sa zacalo, domaci v tmavomodrych dresoch, hostia v ciernych
Po prvom meraní síl sa hostia z Vrútok ujali vedenia v sérii 0:1 po tesnom víťazstve v predĺžení. Nedeľný duel opäť na ihrisku v Martine bude veľmi zaujímavý. Všetko podstatné sa pokúsime zachytiť v "živom" textovom prenose, ktorý sa začne tesne pred 13.00 hod.
z druhého štvrťfinálového stretnutia play-off hokejbalovej extraligy seniorov 2013/14 vám prinesieme "živý" textový prenos. sledujte v nedeľu 20.4.2014 od 12.55 hod.